Sakura şehri

2.9K 6 1
                  

Elvis NİPPY

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Elvis NİPPY

Eldon, Hera'nın bayılmasına şaşırmamıştı sonuçta her zaman ışınlanmıyordu. Hera bayılalı birkaç saat olmuştu, Eldon da o uyanmadan yiyebileceği bir şeyler aramak için ormana gitti. Eldon'ın odadan ayrılmasından hemen sonra ürpertiyle Hera uyandı. Etrafta kimse yoktu, odayı inceliyordu. Odanın zemini çimendi, bir penceresi var ve perde yerine sarmaşık bir bitki sarkıyordu. Merakla ayağa kalktı, otururken fark etmemişti ama taban çok alçaktı ve kafasını vurdu. Acıyla "aahww" diye bir ses çıkardı, içeri hızla bir kadın girdi. Kadın ne olduğunu sorar gibi bakıyordu, Hera da " sorun yok sadece kafamı çarptım. " Dedi. Kadın kapının yanında duruyordu ve dışarıyı işaret ediyordu. Hera da onu anlamış olsa gerek ki kapıdan dışarı çıktı ve etrafa baktı. Gördüğü görüntü karşısında büyülendi.

Kehriban rengi çekik gözleri kocaman olmuş parlıyordu, yüzü ise tüm sorunları unutmuş gibi gülümsüyordu. Gördüklerini nasıl anlatılabilirdi ki parçalanmış bir yer yeşillikle örtünmüş rüzgarın etkisiyle uçuşan sakura yaprakları ayaklarının altında ise yol boyu süren bir nehrin başlangıcı vardı, suyun nerden geldiği belli olmuyordu. Ufak ufak evler doğayla bütünleşmiş gibiydi. Her evin önünde köprü vardı. Evlerin üstündeki kayalıklar her an düşecek gibi duruyordu. Bundan biraz korkmuştu, Hera. Kadın neden korktuğunu anlamış olsa ki " Binlerce yıl düşmediler, şimdi de düşmezler merak etme. " Dedi. Hera birden konuşmasına şaşırmıştı ama kayalıkların düşmeyeceğini duyduğuna sevinmişti de.

En sonunda elinde iki tavşanla gelen Eldon yakınarak " Ne kadar da zormuş bu hayvanı yakalamak. " Hera, Eldon'ı görür görmez boynuna atıldı ve ağlamaya başladı. Eldon'ın elinden tavşanları alan kadın evin içine girdi ve aşk kuşlarını yalnız bıraktı. Birbirlerine sıkıca sarılarak özlemlerini gideren gençlerimizin sarılışı karın guruldamasıyla bölündü. Eldon " Artık gerçekten bir şeyler yemeliyiz. " Dedi ve Hera'nın elinden tutarak eve yöneldi. Hera " Bir dakika, o kadında kim? Ona güvenebilir miyiz? " Dedi ve Eldon ona dönerek " Evet, o benim klanımdan ama ona hamile olduğunu söyleme. " Dedi. Neden gizlemek zorunda olduğunu biliyordu, farklı klanda olsa düşünceleri aynıydı, melez bir çocuk dünyaya gelmemeliydi. Ama karnı şiş olduğu için pek de gizleyebileceklerini düşünmüyordu. Şimdilik üstündeki mont ve uzun saçlarıyla saklamaya devam edecekti. Birlikte içeri girdiler ve yemeğin kokusunu aldıkça ne denli acıktıklarını anladılar ve hemen yemeye başladılar.

İki kadın bir yandan yemeklerini yiyor bir yandan da birbirlerine bakış atıyorlardı. Eldon onları tanıştırmadığını farketti Hera'ya dönerek " Hera, bu Elvis Nippy benim klanımdan ışınlanma yeteneği sayesinde seni buraya o getirdi. Elvis sana zaten Hera'dan bahsetmiştim. O bir vampir ve gözlerine bakan kişiyi uzay ve zaman kavramı olmayan bir yerde istediğini yapabiliyor, oldukça ilginç öyle değil mi? " Eldon onları tanıştırmadığını farketti Hera'ya dönerek " Hera, bu Elvis Nippy benim klanımdan ışınlanma yeteneği sayesinde seni buraya o getirdi. Elvis sana zaten Hera'dan bahsetmiştim. O bir vampir ve gözlerine bakan kişiyi uzay ve zaman kavramı olmayan bir yerde istediğini yapabiliyor, oldukça ilginç öyle değil mi? " Elvis pekte duygularını yansıtabilen biri değildi. O yüzden sadece " Okyanus perisi aşkına, 436 yaşındayım ve 200 yıldır iz sürücülük yapıyorum. Böylesini çok gördüm. " Donuk yüzüyle aşağılar gibi konuşuyordu, Eldon'daki kibarlıktan eser yoktu ve Hera onu öldürecek gibi bakıyordu. Eldon ortamı yumuşatmak için gülerek " 400 küsur yaşındasın ama güzelliğin yerinde" demesi hiçte iyi olmamıştı. Hera ona kıskançlıkla bakıyordu.İnstagram hesabından kitabımızın baş karakterinden biri olan Diana'nın bakış açısından bazı bilgiler veriliyor. Göz atmak isterseniz kullanıcı adı:

my_little_world_venus

İKİZLERİN KADERİHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin