HATIRLATMA

"Kötü duruyorsun." dedim.

Gözlerini bana sabitlediğinde çoktan koridoru yarılamıştık.

"Ben iyiyim."

Bu cevabı bir çeşit 'Ben kötüyüm fakat kendimi bir Koala kadar tembel ve yorgun hissediyorum ya da sadece seni umursamıyorum' cümlesi olarak varsayıyordum. Şaşırabilirsiniz.. çünkü bu iki kelimeye 16 kelime 38 hece 88 harften oluşan bir cümleyi sığdırabiliyorum

Not: Söylediğim kelime, hece ve harfleri kontrol etmeniz benim akıllılığımı sizin tembelliğinizi gösterir.

"Miley, geldik."

Katarina'nın söylenmesiyle ne olduğunu sormadan Müdürün Odası'na girdim. Yeni bir gözlük takmış ve kitapları düzenliyordu. Bizi fark edince beklemeden nedenini açıkladı.

"Kütüphane çok kirlenmiş neredeyse '4 aydır' temizlenmiyor. İşiniz; Kütüphaneyi silmek ve düzenlemek."

Biri tekrar etsin lütfen!

"Kütüphane çok kirlenmiş neredeyse '4 AYDIR' temizlenmi-"

SUSUN!

"Şimdi 4 kilo sıçtım." (Sıçan sıçana arkdşlar .s .s)

20.BÖLÜM (Zaman ne çabuk geçiyor.. Hey gidi günler hey... (Beni uzun süre sonra ilk defa gören akrabalarım'ın reeli :D))

Nemli bezi, kütüphane'nin 4A grubunun rafında gezdirdim. Her grup geçtiğimde bez değiştiriyordum ve bu üşengeçliğimi amaçsız bir biçimde tetikliyordu.

Bezi katlayıp temiz bir rafa yerleştirdim.

Bu toz yuvasına katlanmak, apartmanın koridoruna katlanmaktan daha beterdi. Küçük bir oda da resmen tozlar için de yüzüyorsunuz ve eğer astım gibi hastalığınız varsa, çoktan hastaneyi boylamanız gerekiyordu.

Alnımda ki tatlı ter tomurcuklarının büyümesini önleyen bir el hareketiyle en altta ki rafa çömeldim. ( asdasfsdfs tuvalet sevdshfbhsjdgb :D :D). Altta kalması daha az toz barındırmasına neden oluyordu fakat yine de onu temizlemeyeceğim anlamına gelmiyordu. Nemli bezin temiz kısmını rafta dolaştırarak bazılarının havaya uçmasını sağladım. Tatlı tatlı kütüphane havasına karışabiliyorlardı

Fakat minnak tozların bazıları burnunuza -lanet olsun ki- kaçabiliyordu!

Gergedan Populasyonunun aynı anda çiftleşmesinin yarattığı ses gibi hapşurdum. Hatta emin olun; 4A grubunda ki rafların, benim haylaz moleküllerim yüzünden tekrar temizlenmesi lazımdı.

Sesli bir küfür eşliğinde yeni bir bezle beraber, tekrar temizlemeye başladım.

Kısa süre sonra çantamdan yükselen Kraliçe Rihanna sesi telefonuma yapışmamı da beraberinde getirdi. Mesaj gelmişti ve bok, +18, 13, Bloody Marry içerikli mesaj şuydu; (Avea'dan gelmiştir knk asfbjshdf :D)

"Bu İki Günün Tadınını Çıkar, Güzelim ;) -MA." (Çünkü 2 gün sonra tarifenin süresi dolacak zaaa sadasd :D:D LANET OLSUN ORNİTORENK PERİİİ! :d Sıçtım heyecana aq bb. Ben. Yazarınız. Zeynep :D. BUNU -MA. ŞAHSI DEMİYİR :D)

Numarası gizlenmişti ve bana kalan tek ipucu; MA'ydı. Rehberimden ismi M ve soyadı A ile başlayan bir şahıs aradım. Çıkan sonuçlarda sadece, 2. Sınıfa giden (İlkokul değil amk :D:D Üniversite asfasdfd) ve sınıfın tek çalışkanı Melanie Astone vardı. Bana saçma bir mesaj atacak kadar aptal olamazdı. Fakat iki gün sonra gerçekleşeceklerden -mesajda vardı- haberdar olacak kadar zeki olabilirdi.

Run To Death .:. JileyBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!