3.Bölüm ~KAVGA~

959 62 100

Asena Eda'dan....

1 hafta sonra.....

Sokuk alarmı kapatmak için kafamı yastıktan kaldırmadan kapatmaya çalıştım. Bir türlü yetişemiyordum. Şu piç alarma tam ulaştım derken kendimi yerde buldum. "Senin gibi alarma sıçıyım lan." diye bağırdım sinirli bir şekilde.

Yerden kalkarken karnımda davul çalındı. Ee normal dün 5 öğün yemiştim. Az yediğim için acıkmam normaldi. Elimi yüzümü yıkamadan merdivenden koşarak bebeklerimin yanına gittim. Annem ve babamla kalmadığım için kendime yemek yapmak zorundaydım.

Dolabı açıp yaprak sarmayı görmemle çığlığı bastım. Boş evde sesim yankılandı. Eminim ki mahalleye bile sesim çıkmıştır. " Canım bebeklerim benim ben sizi yemezmiyim ha bebeklerim benim." dedim sarmalara bakarak.

Çekmeceden çatalı alıp yaprak sarmayı yemeye başladım. Yaprak sarmayı tam ağzıma koyacakken sarma düştü. "Lann seni pis hain öldürürüm lan seni." diyip çatalı duvara fırlattım. Tenceyi bitirdikten sonra elimi yıkamak için tuvalete gittim. Elimi yüzümü yıkayıp odama doğru ilerledim.

Saate baktım 1 saatten fazla vardı okula. Sıçtığım alarmı yüzünden erken uyanmıştım. Ne yapacağımı düşünürken önümdeki kum torbasını gördüm. Ne zamandır boks yapmıyordum taşınma yüzünden. Biraz çalışayım.

Kum torbasına vuracakken sol elimdeki sargıyı fark ettim . O gün Asu'yu kurtarmak için çocukları dövmüştüm. O gün aklıma geldikçe kum torbasına daha hızlı vurdum. Kızları düşünüyordum. Neden bilmiyorum ama sanki onlarla yakın arkadaşlık kuracakmışım gibi geliyordu. Kimseye güvenmezdim ve seneler sonra sanki birisine güvenecekmişim gibi hissediyordum . Bu seferde güvendiğim kişilerden darbe yemek istemiyordum. Yine darbe yersem bu sefer tamamen içime kapanacağımı biliyordum.

Biraz daha çalışıp banyoya girdim .Terlemiştim bonya yapmam lazımdı. Kuveti sıcak suyla doldurdum. Kıyafetlerimi çıkarttıp kirli sepete attım sonra yıkanmaya başladım.

Banyom bittikten sonra çıktım. Dolabımı açıp okul formamı aldım. Normalde okul forması kızlar için siyah etek ve gömlek giyiliyordu ama ben etek sevmediğim için siyah pantolon ve gömleğimi giydim. Saçımı taradım ve açık bıraktım. Saçlarım kısaydı o yüzden toplanmıyorlardı . Saate baktığım zaman okula kırk beş dakika kalmıştı. Kafama şapkamı takıp çantamı alıp evden çıktım.

Okula 15-20 dakika da varmıştım. Okulun bahçesinin kapısında durup okulu inceledim. Kızlar götüne kadar geldiği etekleri giyip erkeklere yavşıyorlardı, bazı kişiler sigara içiyorlardı. Burası nasıl bir okul? Hiç korkmuyorlar mıydı hocalar görecek diye? Düşüncelerimden kurtulmak için başımı sağa sola sağladım.

Tam yürüyecekken arkamdan hayvan gibi birisi bana çarptı. Kim çarptığını öğrenmek için arkamı döndüm. Çarpan Alesya'dı. "Ya şey.. Aaaa Asena naber kanka . Özür dilerim valla yanlışlıkla çarptım. Telefona dalmışım sorry bebeğim." dedi. Ben cevap vermeden yürüdüm oda hemen yanıma geldi ve birlikte sınıfa doğru çıktık. Ben ve Alesya 11/C sınıfdayız. Kumsal ve Asu başka sınıftaydılar tâki müdüre yalvarana kadar .Müdürde kabul edip hepimizi 11/C sınıfına kayıt etti.

Sınıfa geldiğimiz zaman cam tarafındaki en arka sıraya geçtik. Ben camın kenarına benim yanımada Alesya oturdu.

Alesya ile aramızda konuşurken Asu geldi. Asu da hemen bizim ön sıramıza oturdu. Arkasını dönüp "Naber kızlar. Ben çok mutluyum çünkü okullar açıldı."dedi sevinçle. Alesya gülmeye başladı. Kız resmen domuz gibi gülüyordu. Sonra Asu da gülmeye başladı. Aha başlıyoruz. Asu'nun ve Alesya'nın gülmesinden herkez bize bakıyordu. Rezil olmuştum bunlar yüzünden. İkisinin kafasını vurup "Kesin lan. Gülmenize başlatmayın .Herkez bize bakıyor." dememle gülmeyi kestiler.

PSİKOZLARBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!