Kwitnące kłamstwa

137 22 7

Obiecanie czegoś jest proste, łatwiejsze niż nam się wydaje

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Obiecanie czegoś jest proste, łatwiejsze niż nam się wydaje. Słowa tak prosto wylatują z naszych ust, przenosimy je na kartki, które potem z uśmiechem na ustach targamy.

Łatwo jest coś obiecać. Trudniej - zrealizować.

Słowa przysięgi małżeńskiej często znamy na pamięć. Wymówienie ich przed ołtarzem to raczej recytacja, nie skupiamy się na tym co mówimy. Wypowiadanie z pamięci czegoś, co jest tak banalne, że aż oczywiste.

Tak samo zachowują się kłamstwa. Nie zdajemy sobie sprawy, że tak bardzo ranimy osoby, na których nam zależy. Potok słów wydostaje się z nas, niczym najpiękniejsza ballada do ukochanego.

Kłamstwa to my- ja i ty. Kłamstwa to nasze czyny, ruchy, pragnienia. Kłamstwa wirują wokół nas, a my nie dajemy rady ich zamaskować naszą miłością, którą codziennie recytujemy przy pocałunku.

przeczytajcie to proszę ->

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

przeczytajcie to proszę ->

hej, to znowu ja, wiem że dawno mnie tu nie było, ale czuję się nie fair zostawiając to bez słowa wyjaśnienia
przez moment czułam się jakbym się wypaliła, trudno było mi cokolwiek napisać, mam mnóstwo pomysłów ale brak czegoś co by mnie popchnęło do pisania. już od dłuższego czasu - gdy w mojej głowie pojawiła się myśl że to chyba koniec - chciałam podsumować swoją pracę na wattpadzie takim zakończeniowym opowiadaniem.
nie mówię że po tym ff już nic nie napiszę, może gdy znów zbiorę się w sobie to opublikuje coś co pokochacie ale najpierw to ja muszę to pokochać.
wydaje mi się że to opowiadanie będzie idealnym podsumowaniem na ten czas. chcę włożyć w to całe serce abyście polubili nowe rozdziały i z chęcią wracali do historii która mam nadzieję zawładnie całymi wami.

mam nadzieję że poczujecie miłość do tego fanfiction i z chęcią będziecie je czytać

przedstawiam wam Kwitnące klamstwa

kocham was x

^ okładkę wykonała cudowna soapxbubble 💓

Kwitnące kłamstwa | larry Przeczytaj tę opowieść za DARMO!