Dvojici chvíli trvalo, než se procpali davem fanoušků a paparazziů před budovou. Harry se zeširoka usmíval na všechny strany a vytvářel tím tak své slavné ďolíčky, které vyvolaly ještě větší vlnu křiku. Shereen nad tím vrtěla hlavou, ale ochotně se fotila a usmívala do fotoaparátů, ačkoliv jí do smíchu vůbec nebylo. Nechápala, jak jí tohle mohl Brad udělat. Taky jí zajímalo, jestli o tom holky věděly a jestli ano, proč jí to neřekly? Nebo za to snad jedna z nich dokonce mohla? O tom ale pochybovala. Všechny věděly, že černovlasá Shereen není jako ostatní slavní lidé. Shereen Cutkelvin dříve vyměnila nějaké párty nebo oslavy za večer doma. Večer ve vaně, popřípadě s nějakou knížkou v ruce a s dobrým jídlem. Nikdy taky moc nevycházela s ostatníma celebritama. Považovala je za namyšlené a takovou se za žádnou cenu stát nechtěla.
Ale všechno se od toho dne změnilo. Ten den doslova změnil její život.
O hodinu později už Shereen v závěsu s kudrnatým a obezřetným Harrym, překračovala práh svého domu. Odhodila kabát i kabelku, z nohou si skopla boty a v ponožkách napochodovala do místnosti, kde tři dívky byly zabrány do psaní nové písničky. Když si Shereen odkašlala, Asami, Amira a Jess zvedly hlavu.
,,Ahoj,“ prohodila k nim a zamířila do kuchyně, kde si do skleničky nalila ledovou vodu a zhluboka se napila. V koutku duše doufala, že ta voda, chladná voda, která protékala jejím krkem, s sebou vezme všechny ty problémy. Teda, jen jeden problém – Harryho.
Ten se mezitím z předsíně přemístil do obýváku. Jakmile se jeho vysoká, štíhlá postava objevila ve dveřích, zorničky Asami se údivem rozšířily a její rty se vytvarovaly do tvaru O.
,,Vidíte, to co já?“ zamračila se Amira a následovala Asamina pohledu. Stejně tak Jess, která své dokonale vytrhané obočí pozvedla v údivu.
,,Tak...“ přerušila je v zírání Shereen, která s hlubokým nádechem vyšla z kuchyně a svalila se do křesla. ,,Co máte?“
,,Zaprvé... Ty s náma mluvíš? Jaká to příjemná změna,“ pronesla sarkasticky Jessica a do svých vlasů si zastrčila tužku. ,,A zadruhý... Co dělá Harry v našem obýváku?“
,,Kdo?“ vyhekla Shereen a pozvedla obočí. Zmiňovaný Harry si odfrkl a aniž by mu to někdo nabídl, posadil se do dalšího křesla. Přímo naproti Shereen.
,,Jseš tak hloupá,“ zavrtěl hlavou a začal se rozhlížet po obýváku jejich velkého domu. Velká kožená sedačka bílé barvy, kterou zrovna okupovaly dívky, které si ho bez okolků prohlížely, jako nějaký vzácný artefakt. Dvě křesílka stejné barvy, které bylo na každé straně malého konferenčního stolku, zrovna teď zaházený různými papíry a návrhy na text písniček. Naproti gauči byla obrovská plazmová televize, pod ní DVD přehrávač, PlayStation a Nintendo Wii. Nějaké videohry, ovladače, filmy. Z každé strany televize byla umístěna jedna bedýnka. Takové to typické domácí kino, které nechybělo ani u Harryho doma. Také tam byly různé skříňky s alkoholem, skleničkami, či knížkami.
,,Nebudeš mi v mém vlastním domě říkat, že jsem hloupá!“ vyjela na něj Shereen a prudce se postavila. Hlavy trojice se v tu ránu otočily jejím směrem.
,,Tohle není tvůj dům, pokud vím,“ zabručel nezaujatě Harry a dál si prohlížel prostor. Na to Shereen neměla odpověď. Ať se snažila, jak se snažila, nevymyslela žádnou hlášku, kterou by ho odpálkovala a tak si jenom poraženecky sedla zpátky. Harry se ušklíbl.
,,Varuju tě, ty máničko. Neštvi mě, nebo tě potopim hodně hluboko. Až se mě budou ptát, řeknu hodně hnusný věci, který ti můžou zruinovat tu tvojí skvělou reputaci, na které si tak zakládáš,“ zašeptala Shereen varovným hlasem a to celé doprovázela přimhouřenýma očima a zuřivým zatínáním prstů na ruce.
,,Toho bys nebyla schopná,“ odvětil sebevědomě a nevěnoval jí ani jeden pohled.
,,Chceš si to ověřit?“ Harry odtrhl pohled od knížek a podíval se na ní. Odhodlaně si ho měřila a neuhýbala pohledem. Nechtěla prohrát tuhle jejich malou hádku.
,,Tak vysvětlí mi sakra někdo o co tu jde?“ přerušila jejich tichý boj Jessica. Harry odtrhl pohled od Shereen a zářivě se usmál.
,,Omlouvám se. Ještě jsem se nepředstavil. Jsem Harry Styles,“ zašveholil a jako slušně vychovaný kluk napřáhl ruku. Blondýnka na něj hodila pohled, který říkal ‘Řekni mi něco, co nevím‘, přesto jeho ruku uchopila.
,,Ne, vážně?“ zamrmlala a zavrtěla hlavou.
,,Myslím, že odteď se budeme častěji vídat,“ dodal Harry a odhrnul si pramínek vlasů, který se mu uvolnil z šátkové čelenky, kterou si ráno vyrobil.
,,A to proč?“ zamračila se Amira. Asami pouze všechno sledovala. Od doby, co Harry Styles vkročil do jejich obýváku, nebyla schopná byť i jen nádechu. Fascinovaně ho pozorovala, ovšem to, co Harry vyslovil, zbořilo její svět.
,,Protože já a vaše kamarádka Shereen teď spolu chodíme.“
,,Co?“ vyjekla Asami a narovnala se, jako kdyby se její páteř proměnila v pravítko.
,,To si ze mě děláš prdel?“ zabručela Amira a protočila oči.
,,To je sice hezký, Harry, ale o tom pochybuju. Nevím, jestli ses někde bouchnul nebo tak, ale tohle je naprosto nemožné, protože..“ Jess odhodlaně vyvracela jeho větu, avšak když se podívala na Shereen, která tomu všemu jen znuděně přihlížela, zmlkla. Jindy by se nenechala spojovat s Harrym Stylesem, natož aby on sám prohlásil, že jsou pár.
,,Sher? Je to pravda?“ zašeptala nevěřícně blondýna a Shereen jenom pokrčila rameny.
,,Může za to Brad. Mám mu teď dělat chůvu,“ odfrkla si.
,,Spíš to bude na opak. To ty se tady pořád ožíráš jak doga,“ zamračil se Harry a ukázal na ní prstem.
,,Říká pan Sedmdesát-pět-chyb s šátkovou čelenkou ve vlasech. Co to vůbec je? Sebral jsi to nějakýmu nebohýmu bezdomovci?!“ vztekala se a začala opět poukazovat na věci, které jí v tuto situaci nehorázně rozčilovaly.
,,Promiň, říkala jsi něco? Neslyším tě, přes to praskání elektřiny ve tvých vlasech!“ zakřičel Harry a k uchu si přiložil ruku.
,,Tak tady to pěkně jiskří!“ zapískala Amira a zasmála se.
,,Taky vidíš ty jiskry z jejích vlasů?!“ podivil se Harry a otočil se na ní.
,,Drž už hubu! Je to ohraný!“ křikla na něj.
,,Stejně jako tvoje narážky na moje ‘chyby‘, opakování, že jsem kus hovna nebo říkání mi Harrieto,“ odsekl a založil si ruce na hrudi.
,,Jseš nesnesitelnej idiot! Úplně vymaštěnej!“
,,A dost! A je to! Jdu odsaď. Nebudu tady s tebou už ani minutu!“ oplatil jí výkřik, postavil se a naštvaně odpochodoval k hlavním dveřím, které také o chvíli později bouchly.
,,Nesnáším tě!“ zakřičela na zavřené dveře Shereen a hodila na ně polštář, který sebrala z gauče.
,,Tak tohle bude...“ začala opatrně Jess, ale přerušila jí Shereen.
,,Mlč. Neříkej to, Jess. Nesnáším ho, nesnáším Brada, za to, že to dovolil a nechtěj, abych začala nenávidět i vás!“ Do očí se jí začaly hnát slzy a všechno její jednání bylo pouze ze vzteku.
,,Vždyť to už stejně děláš, Sher! Sereš na nás a víš to!“ vyjekla Amira, postavila se a stejně jako Harry, odpochodovala. Tentokrát ale na druhou stranu, do svého pokoje a taky za sebou bouchla dveřmi.
,,Co mi povíš ty?“ otočila se na Asami, která jen sklesle seděla na gauči a hypnotizovala blok na svých kolenou. ,,Chceš si taky přilít olej do ohně?“ Teď už zoufalá černovláska neuhlídala své slzné kanálky, které začaly produkovat víc slané vody, než bylo potřeba a slzy jí začaly ve velkých kapkách přetékat přes okraj a stékat po jejích rudých tvářích.
,,V podstatě. Tohle s Harrym... To je asi všechno můj nápad,“ zašpitala neslyšně a kdyby k ní Shereen nebyla skloněná, zřejmě by jí neslyšela.
,,Co?“ vydechla nechápavě a popotáhla.
,,Nechtěně jsem řekla, že se začínáš víc a víc podobat Harrymu. Když tu byl Brad. A ten se toho okamžitě chytil. Začal se vyptávat a když odcházel, někomu volal,“ vysvětlila a vinně sklopila pohled na své ruce. Shereen se přerývaně nadechla a vypadala, jako kdyby chtěla každou chvíli vybuchnout. Jess všechno napjatě sledovala, připravena kdykoliv zakročit.
,,Asami, myslím, že bychom měly nechat Shereen chvíli samotnou,“ přerušila několikaminutové ticho blondýnka, vzala drobnou japonskou dívku na lokty a odvedla jí do druhého patra.
Jakmile Shereen slyšela další zabouchnutí dveří, propukla v hlasitý pláč, doprovázený škytavými vzlyky.
Tohle je rozhodně nejhorší den jejího života.

1) děkuju moc všem, co čtou, komentujou a dávají vote :))) strašně moc mě to těší :))) děkuju
2) ke každému dílu vám budu dávat písničku z alba Neon Jungle :D byla bych ráda, kdybyste si to poslechli, protože to za to stojí :))) :DDDD

LOVE YOU!! :))

Welcome to the junglePřečti si tento příběh ZDARMA!