Parti

23 1 0

Okul çıkışında öğretmenin oğlu Johny yanıma geldi o en azından iyi Türkçe konuşuyo.

''Naber Şeyma''

''İyilik, akşam bize gelsene ev boş koparız''

''Tamaaam''

Ev boştu annem ve babam Amerika ya iş görüşmesi için gitmişlerdi zaten pek fazla kaldıkları söylenemez hep biyerlere giderler bana bakıcı tutuşlardı Ayşe ymiş adı. Ondan izin aldım sabah o da izin verdi üst katta uyuyacak anahtar bende..

Her neyse eve geldim üstüme kısa kot şortumu giydim üstümede yırtık gibi modeli olan göbek üstü tişört giydim parti kombinim buu. Kapı zili çaldı.

Johny geldii ve bizde olmadığını bildiği içinde hani ışık yerine koyulan parti toplarından getirmiş kopcaz valla.

Ben mutfağa gittim her ülkeden herşey var en çokta amerikan usülü bende tabağa cips üstünede eritilmiş peyniiir ımm süper.

Biz Johny le baya bi samimiydik ama ben okulu bırakana kadar bişiy olmaz sanırım yani gelişme of tmm sustum. Gene kapı çaldı ama kimseyi davet etmedim ki ben Johny den başka a Hüsoş gelmoş.  He iki bana aşık adam tam oldu ya tamda böle istediim...

Ben Johny i elinden çekiştererek yukrı çıkardım sonra kapı sesi geldi Hüsoş gitmiş olmalı geri aşağıya indik Johny iyi çocuktur havada aşk kokusu var :) Duvarın kenaarına beni sıkıştırdı dudağıma bakıyordu baya yaklaştık ama telefon çaldı!

''Alo anne''

''Kızım iş görüşmesi bitti iş yüzünden burada kalacağız oraya gitmeyeceğiz sana 2 tane bilet yolladım kargoyla yarın gelir arın yola çık yanına birisinide alabilirsin''

''Bakıcı nolacak?''

''O yarın evine gider''

Telefonu kapattım Johny le gidecektim ama izin alması gerekiyordu sonuçta hep orda kalacaktık geri dönüş yok. Ama annesi yani öğretmen iyi birisiydi genellikle herşeyi kabul eder ve biraz bizi anlamaya başadı galiba Johny annesini aradı kabul etti.

Heey hey hey, Johny de yarı yabancı değilmi daha doğrusu amerikan bu daha da iyi olacak

--------

YARIN

Bakıcı uyuyordu ama baya uyumuştu endişelendim böyle birine göre endişelenmek acaip bişey gerçekteen. Sarstım onu bir kaç kez Ayşe dedim hiç kalkmadı bağırdım gene duymadı bende ambulansı aradım inşallah düşündüğüm şey değildir zaten bugün gidecem ona bakmam imkansız en çokta buna üzülüyorum...

Hastaneye vardık nefes darlığı yaşıyor daha önce olmadığından ilacıda yok.doktora telefon numaramı verdim gitmem gerekiyordu gelişmeleri söylemesini tembih ettim. Uçak kalkıyordu Johny gelmiş bile uçağa bindik erken kalkmıştım uykum vardı başımı cama yaslayınca uyuya kalmıştım. Sarsmayla uyandımJohny kalk vardık diyordu. Eşyalarımı alıp uçaktan indim.

Annem ve babam beni karşılamaya gelmişti. Arabaya bindik evin yolunu tuttuk yoldayken olanların hepsini anlattım üzülmüşlerdi bende öyle..

Johny in elini tuttum uykuya doyamıyordum napiyim uyuya kalmışım sonrada Johny in göğsüne doğru kafam düşmüş annem fark etti zaten Johny i boşu boşunagetirmiş olamazdım anladı ama belli etmiyor babamada söyleyeceğinden eminim.

Gözlerimi yarıladım sonra kafamın düştüğünü fark edince hemen düzeldim eve geldik villa annem ve babam çünkü önemli büyük iş adamlarıydı ama benim hiçbir zaman götüm yer çekimine meydan okumadı çünkü ben zengin gibi yaşamak istemiyorum sadece eşyalarımız öyle annem ve babamda zengin cimri olmak istemiyor o yüzden ellerinde olanların kendilerine ait olmadığını her an kaybedecekleri gibi düşşünüyorlar doğrusu da bu.

şu yakışıklıyla sevişte kurtul

desede iç sesim ben ona güvenmem.

Neyse eve gidince televizyon izledim. Annemler iş yüzünden gece 12 de geliyormuş şimdide izin almışlar gidecekler işte harika John la biraz daha yakınlaşabilecez sidikli Buse arıyo.

''Alo''

''Kız nerelere gittin bizden habersiz bi gelirsem oraya doğrarım seni

''Saane lan sidikli sölersem hemen gelirsin, Amerika''

Dur lan ben bunu dışımdan söyledim

''Ohoo gel keyfim gel tamam çok yazıyo baybay''

'baybay'

Sidikli haberi yayardı tüm okula ama neyse umrumda değil. Annemler gitti. İçimde idda duygusu var ama romantik bişi de olsun ha ilk öpücüğümü o yapsın yaparsa bara gideriz barlara gitmeyi çok seviyo ztnben kazanırsam 1 kamyon çaklıt alsın ay ne güzel..

''John iddaya girelimmi?''

''Nesine?''

''Benim ilk öpücüğümü yapcaksın ama isteyerek hem romantik biyerde (vurmayın evet saçmaladım) kazanırsan bara gideriz ben kazanırsam 1 kamyon çikolataa.''

''Girelim ve bunu isteyerek yapıcam emin ol''

Anca bu kadaryazıyorum yazcak bişey bulamıyorum okuyucumda olduğu söylenemez ama inş okuyan vardır yoksa silcem ztn

YasakBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!