Mirhiba arkadaşlar ;)):));)) öncelikle bu bölümü Melikezer e ithaf ediyorum. Çok teşekkürler voteların için. Bölümler artık biraz daha geç geliyo ama iki kişi yazdığımız için yine hızlı.

-BURCUDAN-

Güneş şurdaki çocuğa at doğurmuş gibi bakıyordu.

**at doğurmuş ne aq **

Ne bileyim ne.

Neyse ben bunları düşünürken Güneş beni kolumdan çekerek bizimkilerin duymamayacağım bir yere getirdi. Lan fesatlaşmayın hemen töbe allam çk töbe .s.s neyse işte Güneş her şeyi anlattım eğer o jojuk bunun eski erkek arkadaşıymış. Aha ! Eğer bu gelir bizle konuşursa falan Kuzeyde şarteller atar. Jahahahahaha . Neyse yine saçmaladım. O zaman saçarız.

Bizimkilerin yanına dönünce herkes bize noldu dercesine bakıyordu. Yok bişey falan diye geçiştirdik. O sırada yanımıza Kaan geldi-Güneşin eski sevgilisi- siktir. Iyice sıçtık.

"Oooo bakın burda kimler de varmış?"

"Bi siktir git Kaan" yürü be Güneş be (!)

"Aaa beni tanıştırmayacak mısın ?"

"Sen kimsin de seni tanıştırcam ki ben"

"Sevgilin canım sevgilin" offff Kuzey kırmızıdan Mora döndü arkadaşlar mezarımız yan yana olsun bi zahmet hakkınızı helal edin.

"Ne sevgilisi Güneş?" Aha kuzey tutamadı tabi kendini e ben olsam bende tutamam.

"Güzel soru ne sevgilisi amk? Ne diyon Kaan sen? Eskiden yaptığım bir aptallıktı o geçmişte kaldı"

Hadi güneş be bu savaşın tek bir kazananı olacak koçum benim. Ne saçmalıyım ben amk?

"Kaan uzatma işte bas git" ben atağa geçtim kanks.

"Yoo ben daha yeni geldim" dedi Kaan allahım bir çarpık çarpık gülmüyor mu elimde kalacak bir gün. Kaşınıyor ama bu benden söylemesi.

Veeee... Gözümün önünden bir yumruk uçar. Tek görebildiğim kuzey Kaan'ın üstüne çıkmış öylesine dövüyo. Amk amk amk amk! Offf güvenlik geliyo kesin atılcaz. Kuzey güvenlikçileri takmayarak hala dövüyo. Güneş de dayanamayıp araya giriyo ama Kuzeyin yumruğu o sırada Güneşe geliyor.

"Lan kuzey Allah belanı ! Çekil lan ! " diye çemkirdim. Evet ya baya baya çemkirdim.

Kuzey de fark edince kalktı ve Güneşle ilgilenmeye başladı. Güvenlikçiler Kaan'ı alıp revize götürdüler. Neyse ki Güneşin sadece burnu kanıyordu.

"Kızım salak mısın ya niye araya giriyor mal ! Kuzeyi çekebilirsiniz araya niye girdin ki şimdi?"

Allahım salak Eylem işte. Neyse güneşin burnu düzeldi. (!) burnu düzelmek neyse artık. Güvenlikçiler geldi ve bizi çıkarmak istediler. O sırada Cem onlarla birlikte buranın sahibinin yanına gitti on beş de sonra geldi. Her şey hallolmuşmuş sorun yokmuş. Neden böyle sorunları erkekler hep gidip gizlice çözüyo anlamıyorum. Yani para verse burda da verir. Aman ben bunlara kafa yoramam.

"Off hadi kaydıraklardan kayalım güneşlenmeye mi geldik." Ece her zamanki gibi. Hep birlikte kaydıraklara doğru gittik. Amk bu ne lan hepsi çok dik. Yok ben bunlara binmem. Aha bi tane tam benlik var. Öküz gibi geniş ve botla kayılıyor.

"Ben buldum şurdakine binicem" ben öyle diyince herkes tamam dedi ve o kaydırağa doğru gittik. Önce herkes tekli kaymaya karar verdi. Sırasıyla Cem,Kuzey,Ece,Güneş,Bora,Alp,Ben ve Eylem. Tam herkes kaydı Eylemi bekliyoruz. allahım nasıl geliştir öyle . Geri geri geliyo. Aha bu kesin arka üstü düşecek. Dedim ve düştüğü!!! Hahaahagahahgagaahah offff çok komikti şöyle söyliyim.lkhjhlhkhljkj. Geri geri geldi sonra tam ucuna geldiğinde önce kafası suya girdi ayakları havada kaldı. Başı yere değmiştir? Lkjhllhhklljj. Sudan çıktığında bütün saçları önüne gelmişti. Öcü gibi duruyordu. Sonra ikili bindik. Ben ve güneş, kuzey ve bora, eylem ve Ece, alp ve Cem. Önce biz gittik. Suya indiğimizde ben güneşin üstüne çıkmıştım resmen. Aaaaggygayghagya,!! Ahh!!siktir çok pis düştüm. Sırtım yanıyo amk. Off.

Günün geri kalanını olaysız atlattık. Ama bir ara beni ve güneşi ikili botta bir ittiler ölüyorduk lan. Bir tane mavi kaydırak var. Seni kazan gibi bir şeyin içine atıyor. Onun içinde dönüp aşağıdaki havuza düşüyorsun.

Bütün gün deli gibikaydıraklardan kaydık. Hepsinden kaymışızdır.Otele girdiğimizde. Yorgunluktan ölüyorduk.

Kalbimi Kırdın PikaçuBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!