7.díl - maxi

73 7 0

-7.díl-maxi->Pro tebe;))
„Panebože Harry, za co mě máš? Se Zaynem jsem včera byla v klubu. Vůbec nevím, co se tam odehrálo. Asi mě vzal pak k sobě domů, ale spala jsem oblečená, ve spodním prádle tudíž… A Patrica jsem dneska potkala, jak jsem šla od Zayna. Tak promiň, že jsem mu řekla, ať jde dále.“ Křikla jsem, protože už mi ta jejich žárlivost leze krkem.
„Do klubu? Vždyť tam jsi nikdy nechtěla!“ vyjel po mě. To on dělá často.
„Nekřič po mě!“ řekla jsem rázným tónem. „Nikdy jsem tam nechtěla, ale včera jsem dostala chuť.“ Řekla jsem a on sklopil pohled.
„Promiň, nechtěl jsem.“ Omluvil se a v tu chvíli mi ho bylo líto. Přistoupila jsem blíž k němu a objala ho. Objal mě taky. Chvíli jsme tam stáli v oběti druhého, když jsem cítila putovat jeho ruce na můj zadek. Bože můj, já ho zbožňuju. Nix, neblázní je ti ukradený. Nevím, co mám dělat, asi se mi začnou podlamovat kolena. Já kousek odstoupila a podívala se na něj.
„Jsi nádherná.“ Řekl a přibližoval se hlavou ke mně. Dělili nás milimetry a já věděla co příjde. Naše rty spojil v jedny. Woow, ten pocit. Nemohla jsem pokračovat. Za chvíli bych se rozpustila. Odstoupila jsem se sklopenou hlavou.
„Nemůžu Harry.“ Špitla jsem a on mi zvedl hlavu.
„Neměl jsem, omlouvám se ti.“ Řekl a usmál se na mě, tím jeho zatraceně sexy úsměvem. Jen jsem jej pohladila po hrudi a táhla ho do bazénu.
„Jdeš?“ usmála jsem se na něj. Jen přikývl a skočil tam. Je to blázen. Já skočila za ním a připlavala k němu. On se na mě koukal a já mu pleskla vodu do obličeje.
„Brickmannová!“ zakřičel a já plavala od něj.
„Stylesi!“ oplatila jsem mu to, co mi řekl a on mě uvěznil v rohu bazénu. Nic jiného mi nezbývalo, než mu podplavat mezi nohami. Nadechla jsem se a potopila se. Podplavala jsem mu nohy a zavadila o jeho chloubu. Když jsem se vynořila, stál tak jako předtím. Ani se nehnul. Musela jsem se pousmát. Šla jsem k němu a zezadu ho objala.
„Co se stalo?“ šeptla jsem. On se na mě otočil, dal si ruce před rozkrok.
„Ty se ještě ptáš?“ uculil se. Nevím, co mám dále dělat. Mám do toho jít nebo se stáhnout?
„Klidně ti pomůžu.“ Usmála jsem se a sundala si vršek plavek.
„To myslíš vážně?“ usmál se na mě tím jeho zářícím úsměvem.
„Připadá ti to jako fór?!“ zeptala jsem se jej s úsměvem na tváři. Nic neříkal, stále nechápajíc koukal.
„Tak jo, jdu se převléci, začíná mi být zima. Ty víš, kde máme wc.“ Smála jsem se a vylezla z bazénu. Šla jsem se převléci do normálního oblečení. Když jsem se vrátila, Harry seděl v křesle a pil limonádu. Napadlo mě, že bychom šli do klubu, ale nevím, jestli bude chtít jít. Ale já nemůžu, nemůžu s ním někde jít, udělám si trapas, přeřeknu se. Kašlu na to.
„Co večer budeš dělat?“ usmála jsem se na něj, když jsem došla k němu.
„Musím být doma. Máma.“ Protočil panenkami.
„Aha.“ Usmála jsem se a z baru si vytáhla nanuk. On se zářivě usmál a mi se z něj podlamovaly kolena. Byl úžasný a to tělo, no, to je jedno, dnešní večer bude u filmu. S Harrym jsme si popovídali a na to, co se stalo, nemysleli. Stejně mě už kluci bez podprsenky viděli.  
-ráno-
Ráno jsem se probudila celkem brzy, byl pátek a já musela zajít do obchodu, už tady nic nebylo. Zlidštila jsem se, oblékla a šla. Prošla jsem se parkem, rovnou na metro. Udělala jsem si zároveň i hezkou procházku. Vystoupila jsem na Evenue a šla do nejbližšího obchoďáku. Koupila jsem něco na jídlo a i něco na sebe. Pomalu jsem se loudala parkem zpět k domu. V dálce jsem zahlédla známého blonďatého kluka. Byl to Patric. S taškami jsem šla k němu. Telefonoval.
„Jo, jasně. Tak že párty dnes u Harryho. Zatím.“ Usmál se a pootočil se, tak že mě spatřil.
„Ahoj.“ Usmála jsem se.
„Čau zlato.“ Objal mě. „Kde ty se tu bereš?“ optal se hned na to. Jen jsem mu ukázala tašky a usmála se.
„Nákupy.“ Špitla jsem a posadila se na lavičku. Totálně mě bolely nohy.
„Co dneska budeš dělat?“ usmál se na mě.
„Nevím, nejspíš zase znuděně koukat na film.“ Protočila jsem panenkami a oba jsme se začali smát.
„Pojď s námi, Harry pořádá párty u něj doma, Anne není doma.“ Usmál se. Že váhá, půjdu moc ráda.
„Tak v kolik to začíná?“ usmála jsem se a on mi řekl 6. Pokecali jsme a nakonec šli spolu k nám domu. Ani jsem nevěděla, že je 5, to jsem byla tak dlouho v centru? Páni. Už mi tak zbývá se jen převléknout a vyrazit.
„Wow… Sluší ti to Nix, jsi vážně kočka.“ Mrkl na mě Patric, když jsem oblečená přišla dolů.
„Děkuji, můžeme jít?“ optala jsem se a vyrazili jsme. Cesta k Harrymu domu trvá 30 minut pěšky. Ve čtvrt na 7 jsme tam byli.
„Ahoj Harry.“ Usmála jsem se hned po Patricovi.
„Čau zlato.“ Rozkřikl se s úsměvem a objal mě. „Dneska nějak záříš! To ty šaty!“ řekl a táhl mě dále.
„To víš, jsou vyprané v pervolu!“ s úšklebkem jsem řekla a on mě vzal na taneční parket.
„Harry, ještě nejsem opitá!“ uculila jsem se. Jen si mě k sobě přitáhl a začal šíleně tancovat na rychlou hudbu. Smála jsem se, musela jsem se smát. Když písnička skončila, vrátili jsme se k Zaynovi a dali si džus s vodkou. Harry se pořád něčemu tlemil.
„Máš mě ráda Nix?“ zeptal se najednou.
„Ano, mám.“ Uculila jsem se. Kdyby jen věděl, že ho miluju.
„Zatanči nám, prosím.“ Škemral.
„Ne, za hodinu, až budu mít něco v sobě!“ usmála jsem se a on se zamračil.
„Tak že mě ráda nemáš.“ Jen jsem mu dala pusu na líčko a odpověděla, že mám. Harry pak šel za ostatními a my zůstali u „baru.“ Pohybovala jsem se do rytmu a narazila do Zayna.
„Jé, ahoj!“ Objala jsem jej a on mi dál pusu. Chvíli jsme si povídali, pak zase tančili.
„Ahoj Nix!“ objala mě Gemma. Byla to fajn kamarádka. Vždy jsem chtěla mít sestru a ona mi to plní.
„Ahooj!“ křikla jsem.
„Tak co, jak se ti tu líbí?“ zeptala se mě.
„Super!“ usmála jsem se. Skvěle jsme se bavili. Šli jsme dále a bavili se s Gemmu. Bylo to tady vážně husté. Plno lidi, říkám plno. Harry někde lítal, tak že jsem ho neviděla. Ráda bych ho viděla, protože když je opilý, je ještě víc sexy, než normálně. Zastavili jsme se zase nechvíli u baru a dali si pár skleniček. Když v tom se k nám přiřítil Harry. Nebyl sám.
„Hej lidi, chci vám představit Kim, je to moje nová holka, už spolu celkem dlouho randíme.“ Usmál se, ale mě sklesl úsměv na tváři. Mé srdce se rozpadlo na několik dílů. Vím, on o tom neví a nedělá si s ničím starosti, ale bolí mě to, když je s ním nějaká holka šťastná a nemůžu to být já.
„Ahoj, jsem Gemma, Harryho sestra.“ Usmála se a ihned ji objala.
„Vítám tě mezi námi.“ Usmál se a objal ji Zayn.
„Na něj bacha, aby mi tě nepřebral!“ mrknul po ni Harry. Najednou stočili pohled na mě. Nemohla jsem mluvit, měla jsem knedlík v krku, nešlo to! Najednou jsem vydala jedinou hlásku.
„Nix.“ Špitla jsem a utekla, nechtěla jsem tady s NÍ být ani minutu. Běžela jsem nahoru, do pokoje. Ten, který mi padl pod ruku byl pokoj Harryho, k mé smůle. V tomto pokoji, jsem měla tolik zážitků, společné přespávaní, to když jsme se hádali, kdo bude spát uprostřed a společné sprchování, samozřejmě v plavkách. Sedla jsem si na postel a brečela. Koukala jsem na mobil, kde jsem měla na tapetě jeho fotku, kde mi dává pusu na líčko. Na té fotce jsem byla šťastná, ale teď?
(Pohled Harryho)
Proč proboha utekla? Nevěděl jsem proč, ale nezabýval jsem se tím.
„Je to moje nejlepší kamarádka.“ Usmál jsem se na Kim, když jsme poodešli od Zayna a Gemmy.
„Je divná, nesympatická!“ zakřenila se.
„A proč se tak u toho křeníš?“ optal jsem se, protože jsem ji nechápal.
„Nelíbí se mi, jako by mezi ní a tebou bylo něco víc.“ Sklopila pohled.
„Kim, já se s ní bavím už 2 roky. 2 roky je to moje nejlepší kamarádka, ví o mě všechno a můžu jí věřit. Tím to asi bude.“ Usmál jsem se na ni a políbil ji. Šli jsme k baru a dali si panáka. Pak jsme si zatančili a šli nechvíli na terasu, kde jsme si povídali, zamiloval jsem se do ní. Byla to vysoká blondýna, s dlouhými nohami. Přesně můj typ a přesný opak Nix. Proč se sakra bavím o Nix?! Šli jsme zpátky dovnitř a Kim mi odtáhla Gemma. Šel jsem tedy za Patricem. Nix tady stále nebyla, tudíž jsem nešel za Patricem, ale kouknout se po Nix. Obešel jsem všechny pokoje, krom svého. Když jsem jemně pootevřel dveře, seděla tam. Zády ke mně, nejspíš koukala do mobilu a brečela. Proč pláče? Potichu jsem zavřel dveře a šel k ní. Koukala na tapetu, kde… Cože, jsem tam já, když ji dávám pusu na líčko.
„Nix, copak se děje?“ zašeptal jsem a ona rychle vypnula mobil.
„Co tady děláš?“ zeptala se a utírala si slzy.
„To bych se měl ptát já tebe, je to můj pokoj. Pamatuješ?“ usmál jsem se, ale jí moc do smíchu není, nevím proč. „Řekneš mi tedy, proč pláčeš?“ sedl jsem si vedle ní a objal ji. Stále vzlykala, ale snažila se přestat.
„Harry, nechci ti lhát a zároveň bys to nepochopil. Zkrátka, tohle ti říct nemohu.“ Šeptla a s uslzenýma očima se na mě podívala. Bylo mi jí líto, ale když mi to nechce říct, já ji nutit nebudu, protože vím, že mi to stejně neřekne.
„Pojď ke mně.“ Objal jsem ji a hladil po zádech. Beru ji jako malou sestřičku, které někdo ublížil. Vždy ji budu bránit. Znovu začala plakat. Po chvíli přestala a podívala se na mě.
„Moc ti ten vztah přeju Harry.“ Nevině se usmála a dala pusu na líčko.  Zbožňoval jsem ji, její přístup.
„Půjdeš semnou dolů?“ zkusil jsem se zeptat.
„Harry vím, že je to tvá párty, ale jsem unavená, tak že už asi půjdu domů.“ Špitla. Přece ji teď v 11 hodin večer nenechám jít samou domu.
„Já tady mám taky postel.“ Usmál jsem se na ni a ona se koukla na manželskou postel za sebe.
„Nebudu vám tady překážet, máš tady tu… No… Kim.“ Pousmála se.
„No, víš. Je tu jedna věc, kterou by, jsi měla vědět. Ji to rodiče nedovolí, přespávat jinde než doma.“ Mrkl jsem na ni.
„Tak když ti to nebude vadit.“ Koukla po mě. Bylo mi ji líto, až se dozvím, kdo ji co udělal, uškrtím ho. Budu tady s ní, nejdu už dolů, Gemma to tam zvládne.
„Už ať jsi v posteli!“ vesele jsem kývl a ona ze sebe stáhla šaty, zula se a šla k mé skříni, odkud vylovila mé triko. To si na sebe natáhla a lehla si. Musím říct, že když šla ke skříní, jsem měl nádherný výhled na její tělo. No, to je teď jedno. Nahoře ta muzika šla slyšet jen z minima a tak jsem si svlékl kalhoty a vlezl si k ní. Rožnul jsem jen lampičku a podíval se na ní. Koukala na mě a tekla ji slza.
„Harry, nemusíš tady semnou být, máš dole hosty!“ řekla najednou. Ona prostě nepochopí, že chci být teď tady s ní.
„Ale já chci Nix. Jsi už čistá, čistá. Jsi čistá, čistá?“ usmál jsem se na ni a ji to rozesmálo. Utřela si slzy a kývla na mě.
„Už jsem čistá, jsem čistá, čistá.“ Rozchechtala se. Já jí musel objat. Chvíli jsme tam leželi mlčky vedle sebe. Nevím jak dlouho, ale ani jeden jsme nespali. Nevím jak ona, ale já musel myslet na to, co by dělala Kim, kdyby nás tady načapala. Kim miluju, ale Nix je má kamarádka, kterou vždy rád, moc rád podržím.
„Harry? Co si o mě, právě teď myslíš?“ pootočila se a koukla na mě. Vážně se mě na tohle ptá?
„Nic zlého.“ Šeptl jsem. „Každý má své problémy, někdo je řekne všem a někdo si je jen chce nechat pro sebe. Názor na tebe jsem nezměnil.“ Pousmál jsem se a políbil ji.
„Harry!“ šeptla. „Tohle já už nemůžu. Nemůžu ti dat pusu za domněním, že patří Kim.“ Lehce se pousmála.
„Nix, mám tě strašně moc rád. Takhle ti to tedy řeknu ano?“ pousmál jsem se a ona mě objala. Leželi jsme tam zase mlčky vedle sebe a ona ležela na mé hrudi. Hladil jsem ji rukou po zádech a zajížděl až na zadek, ten mě nikdy neomrzí. Ona mi prstem jezdila pod trikem na vánočce. Už se prostě známe.
„Harry, fakt ti nevadí, že nejsi dole?“ zeptala se najednou.
„Ty mě vyhazuješ? Co tady asi tak budeš sama dělat? V mém pokoji!“ zdůraznil jsem ji poslední větu a oba jsme se rozesmáli. Najednou se otevřeli dveře a v nich stála Kim. To ne!
„Harry?!“ rozkřikla se.
„Kim, je to jen kamarádka!“ řekl jsem a vstal. Jen se koukla do mě spodní části a utekla. Vyšel jsem na chodbu, ale neměl jsem, byl jsem jen v boxerkách a triku. Já mám naproti pokoje zábradlí ze skla a jde vidět do obýváku.
„Kim, vysvětlím ti to!“ křikl jsem za ní, jen se na mě otočilo pár no, skoro všichni lidé, ale ona ne. To jsi to podělal Stylesi. Otočil jsem se a šel zpět do pokoje. Nix byla stočena v klubíčku a brečela.
„Můžu za to já.“ Šeptla, když jsem k ní lehl. Nemám rád, když něco bere na sebe. Já tady s ní neměl být, když mám holku.
„Ne Nix, to už nechci nikdy slyšet! Já tady měl holku, ale chtěl jsem zde být s tebou.“ Řekl jsem a objal ji. Bylo 12 pryč a já ji zase hladil. Usnuli jsme. 
Ahooj… Rozhodla jsem se vám napsat, trochu delší díl. Vím, že by mohl být častěji, ale musím dostat nápad. Klidně mi můžete nějaké návrhy napsat do komentářů. Máte tušení jak to mezi Nix, Harrym a Kim bude dále? Komentáře a hvězdy fakt potěší.

Forever alone?!Přečti si tento příběh ZDARMA!