6.díl

60 8 0

-6.díl-
(Pohled Nixi)
„Woow… Jsi snad ještě krásnější, než jindy.“ Řekl a já myslela, že ho sežeru. Nejsem hezká, ani krásná. Já jsem normální, jako každá holka.
„Patricu, nechej toho!“ řekla jsem a udělala mu ořech. On se jen usmál, hodil si mě přes rameno a už jsem byla v bazénu.
„Héj!“ křikla jsem po něm a vylezla jsem z bazénu. Rozběhla jsem se a skočila mu na záda. Bylo mi jedno, že bude mokrý, neměl mi to dělat!
„Brickmannová! Slez ze mě!“ drcl semnou.
„Nebo co?“ zeptala jsem se ho, on se rozešel k baráku, kde si mě přehodil před sebe a přitlačil mě ke zdi. Dělili nás milimetry. Koukala jsem mu do očí a on mi nohou zajel mezi mé. Zazvonil zvonek, on povolil a já na něj vyplázla jazyk. Šla jsem ke dveřím. Když jsem je otevřela, spatřila moje další dva nejlepší kámoše.
„Ahoj!“ rozkřikla jsem a objala je.
„Ahoj Nixi.“ Řekl Harry a Zayn se na mě jen usmál.
„Pojďte dál. Na terase je i Patric.“ Usmála jsem se, oni šli na terasu a já zašla do kuchyně pro limonádu a nanuky. Na terase jsem je dala do minibaru a šla za kluky.
„Tak jděte do vody, já UŽ tam NUCENĚ! Byla.“ usmála jsem se na ně, ale na Patrica hodila xicht. Lehla jsem si na lehátko a kluci o něčem diskutovali. Já přemýšlela o Harrym. Bože, já se snad neudržím a vyjedu po něm. On mě sakra tak přitahuje, že ani neví jak je to pro mě složité. Nevím, jak dlouho jsem tam ležela, ale asi jsem usnula. Probrala jsem se asi o hodinu později. Kluci hráli badminton a já šla za nimi.
„Šípková Růženka se nám probrala.“ Rýpl si Zayn. Nemůže si odpustit jedinou poznámku.
„Víš ty co?! Polib mi…“ řekla jsem a Harry se začal smát.
„Tak pojď, zamnou…“ řekl Zayn a já na něj koukala jak na blba. To myslí vážně. Se mnou to stále nepohnulo. On ke mně najednou přišel, ohnul si mě přes koleno a dal mi pusu na zadek. To nemyslí vážně?! Dělá si prdel?
„Zayne! Pust mě!“ křikla jsem, ale on mi dal další…
„Zayne!“ znovu jsem křikla a to už mě pustil.
„Blbečku…“ řekla jsem mu a dala jakoby „pohlavek“. Chvíli jsme tam ještě blbli, když najednou bylo 6 hodin. Páni, s nimi ten čas vždy rychle uteče.
„Já budu muset, doma je zase sama babička.“ Řekl Patric a Zayn se k němu přidal. Harry tu ale asi zůstane. No nazdar.
„Jo, v pohodě, pozdravuj ji.“ Usmála jsem se na ně, objala je a dala jim pusu. Když odešli, vytáhla jsem si z minibaru limonádu.
„Dáš si taky?“ usmála jsem se na Harryho. Jen přikývl a já mu ji vytáhla. Bála jsem se, aby na mě něco nepoznal, modlila jsem se.
„Ty jsi s nimi spala?“ zeptal se najednou. Mě to zaskočilo.
„S kým?“ zeptala jsem se ho, protože jestli myslel ty dva, tak to nevím co si o mě myslí.
„Zayn a Patric.“ Řekl napůl naštvaně. Za co mě má?!

Forever alone?!Přečti si tento příběh ZDARMA!