Bölüm |1

1.9K 70 9

Sabah gözlerimi ovarak uyandım.Dün feci dağıtmıştım. Kafam çatlıycak gibi ağırıyordu. Annemle dün kavga ettik . Gerçekten boktan bir hayat yaşıyorum. Annemle küçüklüğümden beri sorunlarım vardı. Ondan nefret etmek küçük bir sorun olmadığına göre sorunlarımız ileri seviyedeydi. Babamı ben küçükken kaybettik. İlk öldüğü gün saatlerce bir ağacın altında ağlamıştım. Annem denecek o kadın ise üzgün rolü yapıp içten bayram ediyordu. Şimdi ondan neden bu kadar nefret ettiğimi anlamışsınızdır . Bu arada ben Almi . İstanbul ' da yaşıyorum. Annemle. Onyedi yaşındayım .Lise üçe geçtim.

Koyu galatasaraylıyım. Apaçi denen P *İ * Ç lerden tiksiniyorum. Dulum yani bi sevgilim yok başlıca özelliklerim.

*****

Dün akşam eve beni Gizem getirmişti . Kafam bozuk olduğu zaman biraz fazla kaçıra biliyordum kabul. Yataktan doğrulup soğuk bir duş aldım . Mini kot bir eteğin üstüne omzuma düşen bir penye giydim. Sarışınlara hep özenmißimdir çünkü ben esmerim. Siyah göz , siyah saç .... Aşağı indiğimde annem evde yoktu . Bakmayın ona anne dememe icimden bir yığın küfür sayıyorum . Mutfağa girip kendime güzel bir kahvaltı hazırladım . Telefonumun çalmasıyla gereksiz insan diye kaydettiğim annemin aradığını gördüm . Kafam cok ağırıyordu onunla uğraşamazdım . Telefon üst üste oniki kez çalınca açmak zorunda kaldım . " Almi neden telefonlarıma cevap vermiyorsun " diye kükredi resmen. "Banyodaydım ımm hayır kesinlikle banyoda deyildim canım sana cevap vermek istemedi " bunu yapmaya bayılıyordum . Ona karşı besledigim öfke sayesinde oluyodu. " Almi hemen buruya gel hemen !"Ne zırlıycaktı gene . Merağıma yenik düşüp konuşacaktım ki telefonu yüzümd kapatmıştı. P * İ * Ç ..............

******

Telefonuma nerde oldugunu msj atmıştı. Msjda yazan kafaye gittim . Gittiğimde çok mutlu bir şekilde beni bekliyordu karşısına geçip oturdum. Selamlaşma kısmını atlıyarak " Almi İstanbul ' dan gidiyorsun " dedi . Ben senin gelmişini geçmişini ben hiç bir yere gidemezdim . Arkadaşlarım , hoşlandığım o daş cocuk HAYIR !!!

" Nereye " diye sert bir şekilde bağırdım hatta sanırım birazcık fazla bağırdım kafedeki herkez bize bakıyordu. " Sakin ol Almi sana Bodrum ' da iy bir kolej ayarladım yurdunda hazır kısacası birbirimizden kurtuluyoruz . Ünüversiteye kadar orada okuyacaksın " . Çok sinirlenmiştim hızla yerimden kalkıp gidecektim ki beni durdurup " Almicim git ve bavulunu topla bir saat sonra senden kurtuluyorum. Mal bu kadın ya ben senin ananın elkerindem öpeyim. Kafeden hızlıca bana bakanşaşkın bakışları geride bırakarak eve gittim.

Oylarınız , yorumlarınız benim için çok önemli lütfen bana yardımcı olun umararım beyenirsiniz :)

Ego YığınıBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!