For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride

5.díl

68 7 0

Omlouvám se... Po delší době další díl, ale nemám teď moc času:) Snad pochopíte..

-5.díl-

(Harryho pohled)

Ráno jsem vstal v 9 hodin. Se Zaynem jsem byl domluveny, že k němu příjdu v 11, jelikož jeho rodina není doma a chtěl jsem se s ním domluvit na párty. V klidu jsem se nasnídal, mamka nebyla doma a Gemmě jsem řekl, že jdu k Zaynovi. Pomalu jsem se vydal cestou, která k němu trvá asi 10 minut. Když jsem docházel k baráku, koukl jsem na hodiny, které ukazovaly 11:06. Zazvonil jsem na zvonek a čekal, až někdo otevře. Dveře se pomalu otevřely a z nich vykukla hlava Nix. Vykulil jsem oči a jí se na tváři udělal okouzlující úsměv. Nix je má dobrá kamarádka a nerad bych ji ztratil.

„Ahoj.“ Špitla…

„A-ahoj, co ty tu?“ zeptal jsem se, ale to už zpoza ní vylezl Zayn, jen v boxerkách a otevřel dveře, tudíž se mi vyskytl pohled na Nix v jeho triku. Přiznám se, žárlil jsem.

„Se Zaynem jsme včera byli v CrazySun. Ani nevím, jak jsem se sem dostala.“ Uculila se a Zayn mě konečně pozdravil.

„Pojď dál, brácho!“ řekl a já šel dále.

„Tak já se jdu převléct. Zayne v obýváku máš šumák.“ Křikla a zmizela na schodech.

„Tak ty si mě sem pozveš a pak tady máš jí?“ zeptal jsem se ze srandy. Doufám, že si to tedy alespoň užil.

„No to víš, Harry.“ Uculil se a napil se, předpokládám z její skleničky, protože tam měla otisk rťenky. Bylo mi z toho na nic, ještě včera tvrdil i Patric, že s ní nespali. No, to je jedno. Chvíli jsme si ještě povídali, když v tom přišla oblečená dolů. Páni, té to slušelo. To byly podpatky a ne ty, které měla v Palládiu.

„Zayne, já už půjdu, nebudu vás rušit.“ Řekla a usmála se na nás.

„Nás nerušíš.“ Usmál jsem se a ona nám šla dát pusu. Je to ta nejlepší kamarádka a jsem za ní rád.

„Tak pa, možná se stavím, stavíme.“ Řekl Zayn a já na ni mávl. Odešla.

(Pohled Nix)

Odešla jsem, připadala jsem si tam divně, Harry žárlí, to je super, ale než bych se ztrapnila tak radši odejdu. On je tak nádherný, když se usměje, když si sundá triko, když promluví. Prý se možná staví, bylo by to super, ale jestli se jim bude chtít. Dneska bylo nádherné počasí, svítilo sluníčko a bylo nejméně 30°C. Přijdu domů, převleču se do plavek a půjdu se natáhnout k bazénu. Pomalu jsem byla u baráku, když mě stopl Patric.

„Ahoj Nix…“ řekl a já se usmála.

„Ahoj…“ řekla jsem a objala ho.

„Sluší ti to, odkud se vracíš?“ zeptal se. To jsem nechtěla, bude žárlit.

„Já, včera jsem byla se Zaynem v CrazySun, tak jsem u něj přespala.“ Usmála jsem se a pocítila na něm, jak se stáhl. Žárlivost, to je to slovo.

„Aha, máš teď chvíli čas?“ zeptal se s vážnou tváří.

„Jasně, že mám. Nechceš jít dále, myslela jsem, že si půjdu lehnout k bazénu.“ Usmála jsem se a za ruku ho vtáhla dovnitř. On jen přikývl a šel zamnou.

„Počkáš? Zajdu se převléknout.“ Usmála jsem se a on šel do kuchyně. Předpokládám, že do ledničky. Já se nahoře převlékla stáhla vlasy do drdolu a šla zpět za ním dolů. Patric už čekal na terase s limonádou v ruce.

„No jo, ta tvoje limonáda.“ Uculila jsem se, když jsem za ním došla. On se na mě otočil, vykulil oči a řekl…

Komentáře a hvězdičky potěší.

Forever alone?!Přečti si tento příběh ZDARMA!