4.díl

62 5 0

Omlouvám se, že jsem nepšidávala moc dílu, ale znáte školu.. Ještě jsem teď byla týden pryč tak musím všechno dohánět. Tak se moc omlouvám a doufám, že se vám bude díl líbit.:))

-4.díl-

„Ahoj Nix… Páni, sluší ti to.“ řekl a já se na něj udiveně koukala. Neříkal náhodou, že semnou nejde?

„A-ahoj Zayne, díky… Potřebuješ něco?“ zeptala jsem se ho.

„No, vlastně nic, já jsem se chtěl jen stavit, ale asi někam jdeš tak nebudu rušit.“ Řekl, ale věděl, že může jít semnou…

„Zayne, zase mě zkoušíš?“ usmála jsem se a on na mě taky.

„Tebe vždycky.“ Řekl a já ho objala. Zamkla jsem a vydali jsme se na cestu. Klub je 15 minut parkem a pak 5 minut, přes město.

„Jdeme do CrazySun.“ Mrkla jsem na něj.

„Cože?! Ty a do klubu?! No páni, vždy jsi byla proti.“ Řekl a já se začala smát…

„Nevíš, kde šli kluci?“ zeptala jsem se jej. Zayn je super, vždycky mě podrží a nikdy by mě nezradil.

„Vím jen to, že Patric měl být brzo doma kvůli babičce, ale kde šel Harry, to fakt nevím.“ Řekl a já jen přikývla. Štvalo mě, že nevím kde Harry je. Nebyla jsem nějaká stíhačka, ale… Zamilovala jsem se do něj a je těžké s ním být každý den venku a dělat jakože nic. Vždycky každému řekl, že jsem JEN kamarádka. A já si myslím, že z jeho pohledu to tak i zůstane. Cestou jsme si ještě povídali, až jsme došli před klub. Vešli jsme dovnitř a tam už to žilo. Bylo tam i pár známých lidi ze školy.

„Co si dáš?“ zakřičel přes hudbu.

„Tonic s vodkou.“ Řekla jsem a on šel k baru. Rozhlížela jsem se kolem, jestli neuvidím nějakou kámošku. Jakou… Bavím se s kluky, a jestli už, tak máme ve třídě šprty.

„Tady to je.“ Řekl Zayn a podal mi skleničku.

„Děkuji.“ Řekla jsem a napila se. Ani nevím, kolik skleniček jsem už vypila, ale chtělo se mi tančit, dneska úplně moc. Zrovna hráli Starship od Nicki Minaj.

„Pojď tančit.“ Řekla jsem a táhla ho na parket.

„Já to neumím.“ Řekl a zastavil se před parketem.

„Zayne, umíš.“ Řekla jsem a políbila ho. Nechápu proč nebo jak, ale políbila jsem ho. Nakonec povolil a šel. Do rytmu písničky jsem kroutila zadkem a pohoupávala se. Začali hrát písničku z Hříšného tance a já se otočila na Zayna a usmála se. Chytl mě kolem pasu a začali jsme tančit. Přilepila jsem se mu na tělo a kroutila se. On mi dal ruce na zadek a tančili jsme. Po skončení téhle písničky, jsme si šli sednout. Byla jsem utahaná, těšila jsem se, až zalehnu do postele.

„A pak, že neumíš tančit… Pche…“ uculila jsem se, když jsme dosedli u baru a ťukli si vodkou.

„S tebou mi jde všechno líp.“ Usmál se a objednal mi tonic s vodkou.

„Zayne, to je poslední, já už půjdu…“ řekla jsem vesele a napila se.

-ráno-

Probudila jsem se. Byla jsem v něčí posteli, cizí posteli. Vůbec nic si nepamatuju. Jen to, že jsem šla do klubu se Zaynem, co se dělo dále už ne. Otočila jsem se a vedle mě podřimoval Zayn. Uf, to mě uklidnilo. Zajímalo by mě, co všechno se minulou noc odehrálo. Pomalu jsem vylezla z postele a oblékla jsem si jeho triko, protože jsem byla jen ve spodním prádle. Potichu jsem šla ke dveřím, abych ho nevzbudila. Koukla jsem na mobil, kde hodiny ukazovaly 10:57. Panebože, je už 11 hodin a já teprve vstávám. Došla jsem dolů, kde bylo ticho. Na lednici měl Zayn vzkaz, že všichni jeli k babičce a vrátí se až za týden. Já si nalila skleničku čisté vody a do ní dala šumák. Ano, pravda je, že jsem tady byla jako doma. Sedla jsem si na gauč, když v tom někdo zazvonil. Mám tam jít? Jo, půjdu. Pootevřela jsem dveře a vykoukla jen hlavou. Když jsem uviděla daného člověka, musela jsem se usmát. Do hlavy mi naskočil pocit šťastnosti, zamilovanosti a všeho možného…

Forever alone?!Přečti si tento příběh ZDARMA!