Розділ 1

6.6K 198 8
                  

- Сьогодні я б хотіла піти до Джені в гості і залишитися в неї ночувати, так як ми хотіли влаштувати вечір фільмів - сказала я батькам і зробила ковток теплого чаю.

- Навіщо залишатися на ніч? - запитав тато уважно подивившись на мене.

- Ну.. Ми довго будемо дивитися фільми і Джені запропонувала залишитися в неї - намагалась сказати я не показуючи свого хвилювання.

- Якщо мама дозволяє, то можеш іти - відповів тато.

Я подивилась на маму з надією в очах.

- Можеш іти - сказала мама і посміхнулася мені.

І я швиденько пішла в свою кімнату подякувавши батькам.
Так, мені треба терміново написати Джені, що наш план зпрацював:"Все супер, я відпросилась на ніч", відправила я коротке повідомлення і пішла збиратися.

Прийнявши душ з моїм улюбленим гелем, який пахне лісовими ягодами, я повернулась в кімнату вибирати одяг. В рюкзак я поклала плаття і косметику, а одягнула джинси і футболку. Ви запитаєте навіщо мені плаття? Насправді не буде ніякого перегляду фільмів, сьогодні я вперше піду на вечірку. Так, я обдурила батьків, бо інакше вони б мене точно не відпустили.
Ця вечірка буде проходити вдома у нашого однокласника, на ній будуть всі старшокласники з нашої школи і можливо з інших шкіл. Я ніколи не ходила на вечірки, але цього разу Джені вмовила мене піти і придумала як мені відпроситися в батьків. Отож зараз я іду до Джені щоб одягнутися, зробити макіяж і піти на паті.
Вхопивши рюкзак, одягнувши балетки я подивилась на себе в дзеркало і вийшла з будинку.

Джені живе на сусідній вулиці,тому іти до неї мені всього 15 хвилин.

- Хей, Еліс! - радісно відкрила двері Джені.

- Привіт! - сказала я усміхаючись подрузі і проходячи в будинок. Джені була дома сама, так як її батьки поїхали в сусіднє місто і повернуться лише завтра. Саме через це ми і вирішили скористатися можливістю і піти на вечірку.

- Готова перевтілетися в королеву вечірок? - сміючись сказала подруга.

- Так, але я хвилююсь - ми направились в кімнату Джені щоб зібратися і підготуватися до вечірки.

Ох, ця ніч має бути цікавою!

Моя Неслухняна ДівчинкаWhere stories live. Discover now