HEY ORASI BİZİM!!

10 0 0

Servise bindim ve sonunda evdeyim. Annem sordu.

-Okul nasıl geçti?

-Harikaydı ama asıl yarın için sabırsızlanıyorum.

-Buna sevindim annecim :)

Benim annem ve babam ayrıldılar bir ablam var adı Ezgi, onun odasına jet gibi uçtum. Ablaağğ !! Hemen yatağına zıpladım. Abla bomba şeyler oldu dedim ve bu günü anlattım. Ablam da benim gibi macera doludur sinsidir seviyorum ablamı yeaa. Yarın neler yapabilirim onu konuştuk. Teşekkürler ablişş. Akşam yemeğini yedim ve cuppa yatağaa. Hemen yarın olsuun ve bir sabah dahaaa. Ben heyecandan erken kalktım. Annem elinde bir bardak su ilr geliyordu odama gülmeye başladım hadi anne ama kahvaltı hazır değil mi geç kalacağımm dedim. Annem şaşkındı hazır hazır masada dedi. Ekmeği yediğim gibi hazırlanıp servise fırladım. Hemen bir yer kaptım serviste ve bir an önce okula gelme düşünceleriyle yola çıktık sonunda okuldayız ilk ders matematikti. Cemra ayağa kalktı. Hoca soru sordu.

-Söyle bakalım Cemrecim 1+1 = ? nedir. Cemre bana baktı. Cevap 1 dedim sessizce.. Kendine güvenerek göğsünü kabarta kabarta cevap 1! dedi. Bütün sınıf gülmeye başladı. Öğretmen alkışladı ve Ben boşuna mı ders anlatıyorum dedi. Cevabı bilen var mı bilene kocaman bir alkış dedi ben parmağımı kaldırdım ve Cevap 2 hocam!! dedim. Herkes alkışladı 1+1 in sonucunu biliyorum ve alkışlıyorlar tembeller :) . Teneffüste hemen bir köşe buldum kendime. Yanıma Bahar ve Mirayda geldi. Merhaba tanışalım mı dediler. Onlarla gercekten çok iyi anlaştım. 5 hafta boyunca hep aynı köşedeydik. Arada Cemre gıcığı ve kamkileri kapıyordu orayı. Bugün de biz kaptık. Yanımıza geldiler ve Cemre şaşırmış durumdaydı. İşaret parmağı ile bizi gösterip bağırdı Heyy Orası Bizim! Bahar atıldı Tapulu mu canım? dedi. Cemre Bahara tokat attı ve 3e kadar sayıyorum defolup gidin dedi. Mirayda üçe kadar saydı ve Cemreyi itledi aa-oo yandık!! Neden mi Cemre merdivenden düştü. Amaan sadece 5 basamak canım ne olacak! Hemen arkadaşları yanına gitti. Elinden tutup kaldırdılar ne kadar yapmacıklar yeaaa.

--------3 SENE SONRA ---------

Artık dörde gidiyoruzzz. Yeni arkadaşlar yeaahh. O gün pembe lip balm sürdüm. Fondoten ile bütün izleeri filan kapattım saçlarımı da maşa ile dalga dalga yaptım. Vayy be harikaydımm. Okula geldik. Hemen sınıfa girdim Ayy ölüyorumm.. O ne tatlılık ♥♡♥♡

Sarışın mavi gözlü.. Aay ölcem çok güzel bir kızz. Siz ne sandınız şapşallar! Aşık olduğumu mu? Ben niye onların peşinden koşayım? Onlar benim peşimde koşsunlar Allah'ın odunları ne olacak -,- Yanıma bir erkek geldi ne diyecek acaba??

Hihhhiih en heyecanlı yerinde bıraktım ayılığımı yesinlerr

CESARET OYUNUBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!