HOLY SHEET DUDE

96 11 9

Biliyorum biliyorum yüzüme vurmayin bir kaç gündür yazmiyorum bu bölümü HarryBeniSever yazacaktı fakat ben onun yorumunu yeni gördüm bildirim gelmedi. Şimdi vurabilirsiniz. Neyseğ artık başlayalım veğ voteler yükselmiş bunun için thnx bir sonraki bölümü HarryBeniSever yazıcak. Ve niye yb bir gün sonra geldi: Modemim bir arıza yaptı ve babam bilgisayarın hard diskini incelemesi için bir yere götürdü. İsyeğannnnnnm! 1!! 11!!! 111

Cher'in Babasının Bakış Açısı:

Cher'i köye gelmesi için ikna ederken bir yandanda nasıl madalyonu almalıyım diye düşündüm. Cher insanlara çabuk güvenmezdi fakat işler sevdiği kişilere gelince herkese güveniyor. Yazık. Acidim. Hahaha. Hayır acımadım. Şeytanlar kimseye acımaz. Cher'i ikna ettikten sonra ise bende orada beklemeye başladım.

Cher'in Bakış Açısı:

Yine o köye gidiyorum fakat artık ne yaptığımın önemi yok. Onlar için her şeyimi verebilirim. Arrggh! Duygusal olmayı bile beceremiyorum. Ne kadar acınası bir durumdayım. DUYGULARIM YOK ARTIK!1! 11!!!111. Şeytan olunca böyle oluyormuş demek ki. Duygusuzsun. Her şeye sinirlenebiliyorsun ve sinirlendiğinde gözün kimseyi görmüyor. Artık düşünmeyi bırakıp bavulumu hazırlamam gerektiğini hatırladım ve odama girdim, bir bavul bulup bütün kıyafetleri tıkıştırdım. Kıyafetlerle uğraşamam. En sonunda -5 dakika- bavulumu aldım ve salona indim. Yeliz teyzemde orada oturmuş beni bekliyorlardı. Katherina ve Harry'de oraya gideceği için hem iyilesiceği için gayet hızlı ve soğuk davranıyordum havada bu durumdan nasibini alıp aniden yağmur ve Şimşek çakmasına dönüştü. Artık gidiyordum. Ama geçici olarak. Yeliz teyze arabaya bindi ve Kat ve Harry'yi arabaya yerleştirdi. Bende onların arkasından gelip hava ile ittirecektim. Onlar arbaya yerleştirdiğinde ben de hemen kanatlarımı çıkarıp onları takip etmeye başladım. Ve birde arkalarından hava vermeye.

Harry'nin Bakış Açısı:

"Katherina?"

"Harry?"

"Biz nerdeyiz?"

"Bilmiyorum Harry."

"En son bir patlama olmuştu. "

"Ne yani biz öldükmü."

"Galiba bu beyaz oda bunu açıklıyor. "

"Hayır ölmediniz. "

"Ahh bir de senle uğraşacaz."

"Bu kim Kat."

"Cher'in seni boğmaya çalışan babası. "

"Ne istiyorsun!"

"Sadece sessiz olmanızı. "

"Neden!"

"Sizi büyüledim. Yaralarınız yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş yavaş iyileşicek bende sevgili meleğinizin madalyonunu alıp onu öldürücem."

"Cher buna inanmaz."

"Emin misiniz. Şuan yolculuğumuzdaki gaz oluyor. Sırf sizin için."

"Arggh! Neden ona inanıyosun Cher!"

"Neye?"

"Ne?! Sen nasıl buradasın Cher."

"Imm. Benim zihnimdesiniz?"

"Arkadaşlarının ölmesini istemezsin."

Ağzımı açmaya çalıştım fakat ses çıkmadı."

Cher'in Bakış Açısı:

Harika! Köye çok az kaldı. Yaklaşık 26 (Happy B-day Liam biliyorum gec oldu ama doğum tarihlerini aklımda tutamıyorum sadece Harold'unki aklımda o da basit olduğu için. ) dakika sonra köydeydik. Kimse ses çıkarmıyordu çünkü onların ekinlerini yapacağım şeylerden korkuyorlar. Onları takmayıp Kat'i sırtımda aldım ve Yeliz teyzemin evine girdim ve onları Merve'nin odasına götürdüm ve onları yatırdım. Ahh tanrım ikiside Melek gibi uyuyor. Sonra içeriye Yeliz teyzem girdi.

"Madalyonu vermen lazım Melek."

Tereddüt etmeden madalyonu verdim ve odadan çıktım.

Sınır yok! Son olarak 19. bölüme kadar aklınızda kalan soruları yazın. Daha 13. bölümdeyiz merak etmeyin. 20. bölümü sorularınıza cevap vermeye ayırıcam. Biliyorum hala açılmadılar. Ama ben bununla gurur duyuyorum. İlk hikayemde -sildim- 1. bölümde aşık etmiştim. Daha sayfanın yarısında! Ve son olarak TLTB (True love true blood) onu sezon finali yada final veya askıya alıcam. Hikayeyide (TLTB) satmıyorum. bye? son olarak votelerinizi çektiğinizi biliyorun nie ? Bu cidden son bana okuduğunuz tüm harry hikayelerini (özellikle vampir hikayeleri) mesaj atın

♥__♥

★__★

●___~

Love İn The DarkBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!