Küçük ( ehe) bir yanlış anlaşılma olmuş. "Şu an hikaye ensest (?!) olarak mı ilerliyo lan ?" diyen bir kaç okuyucum var. Okuyucum olmalarına sevindim ama  yanlış anlamışlar. Hayır ensest değil =_=''

Şu ana kadar ki yayınladığım bölümlerin kısaca ne hakkında olduğunu yazayım istedim. Böylece geri kalan kısımları gönül rahatlığıyla okuyabileceğinizi umuyorum. 

  Carmela'nın kardeşine olan ilgisini aşırı tutmayı planlıyorum. Bunun nedesi yasak aşk falan değil ama. Küçükken anne ve babalarını kayıp etmeleri  amcasından dayak yemesi, kendilerine ait mal varlıklarının olmaması vs gibi nedenler kızın kardeşine bir nevi tapmasına neden oluyor. Kendisi ile tamamen aynı yollardan geçmiş biri ve sahip olduğunu düşündüğü tek aile. 

  İşte o yakın ve yanlış anlaşılan sahnelerin nedeni bu. Çoğumuz kardeşiyle iyi anlaşamaz ama istisnaları da göz önüne alalım :D 

  Corbinian'a gelince. Sanırım 4. bölümdü. Şuanda akıl sağlığı pek yerinde değil. Neler olacağını ilerideki bölümlerde görürüz zaten. Ama onun kız kardeşine olan davranışlarını sanki yaşı 14 müş gibi değil de 8-9 muş gibi değerlendiriyorum. Bahsettiğim bölümdeki o sarılma vs anneye veya ablaya sarılmaymış gibi düşünmüştüm. 

  YENİ BÖLÜM'e gelincee. Ne zaman yazarım bilmiyorum. Uzun sürmez ama aldığım yorumlar birazcık aklımı karıştırdı. Diğer bölümlerde yeni karaterler ekleyeceğim ve olayları birazdaha açık anlatmaya çalışacağım.

     Okuyucularıma teşekkürler. Her ne kadar yorum morum internetten yazılmasa da TT-TT

Islak ÇığlıklarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!