Life Change by Narry-4-Plán

10 0 0

Ráno sem se probudila asi v 7:15 (wow to je rekord!) takže jsem měla dost času na to, se upravit a pak jít na snídani. Když už jsem byla na odchodu, vtrhnul do mojeho pokoje Niall. "ahoj Megan jdeš na snídani?" zeptal se celej nedočkavej "jo jasně mam hlad" zasmála jsem se a sedla si na postel. "já taky wow! já mam pořád hlad!" řekl Niall rychle a za zápestí mě vytáhnul z pokoje do jídelny. "o co tu jde?" zeptala jsem se zmateně. "co o co by mělo jít? jenom sem se chtěl ujistit že si sedneš u stolu se mnou ne jako včera" řekl Niall a začal se čarvenat tak sem se začala smát. "no okay" šla jsem si nandat jídlo a Niall taky. Sedli sme si spolu a jak sem viděla kolik měl jídla skoro jsem se zadusila rohlíkem. "tohle všechno sníš?" koukala jsem na něj jako kdyby spadnul z Marsu. "jo proč ne, a ještě si přidám" usmál se a začal do to sebe házet, a než bys řekl x-factor, šel si ro další porci. Když sem dojedla, Niall měl v sobě asi 3 talíře. Šel mě doprovodit do pokoje, i když ten jeho je dole.

Niall POV

Ráno sme s Megan společně snídali, dal jsem si celkem málo ale ještě bude oběd. Potom sem jí šel doprovodit, když sem se ale kouknul na její pokoj pozorněji, na její posteli byl polštář s Justinem Bieberem! když sem to viděl skočil sem to posteli a vzal si ho a potom s nim odkráčel pryč. Megan se jenom smála, ach ten její smích. Šel sem okolo Harryho pokoje když mě zastavil. "kde si to vzal" smá se mi Harry a ukázal na polštářek. "ten je Megan" odsekl sem a pokračoval v cestě a Harry šel za mnou. "co s nim hodláš dělat?" zeptal se s divnym obličejem a já se na něj zamračil. "oo chápu, budeš se s nim mazlit jako s plyšákem" zasmál se a to už bylo pro mě moc. Strčil sem ho zpátky do jeho pokoje a jak ležel na zemi stoupnul sem si nad něj. "jestli jí to řekneš tak tě uškrtim!" vypadal sem větší a doufal sem že se bude bát. "jako co? že ses do ní zabouch" asi sem nevypadal strašidelně protože se smál. "jo přesně to" poodstoupil sem jeden krok a nechal jsem se ho zvednout. "teď ses přiznal" zasmál se znova "ne neřeknu a teď padej Kat příjde sem" vyhrknul a vystrčil mě zpátky na chodby a já šel do svojeho pokoje a patro níž.

Megan POV

Rozhodla sem se říct Kat, že mam ráda Nialla, komu jinýmu bych to měla říct? Jo byla sem na ní naštvaná ale přešlo mě to. Takže sem šla za ní do pokoje ale nebyla tam, napadl mě jedině ten Harryho. Jasně že tam byla. Kde jinde? Zaklepala jsem a vešla seděli na posteli a byli na sobě přilepený. fuuj. "Kat? můžu s tebou mluvit?" řekla sem a Kate se odlepila od Harryho. "jasně mluv" řekla a dál udržovala svoje oči na Harrym. "ehm..nemohly by sme samy?" řakla sem znechuceně a ona se na mě konečně podívala. "jasně" zvedla se z postele a šly jsme pro vedle ke mě do pokoje aby to nikdo neslyšel. "víš.." začala sem a udělalo se mi zle, potřebovala jsem to někomu říct. "líbí se mi Niall" řekla sem rychle a kousla sem se do rtu. Kate se jenom zasmála a zakroutila hlavou. "co!" vyjekla sem na ní. "já to ale vim.." zasmálaa se zase Kat a já na ní koukala jak na blbečka, jak to může vědět? nikomu sem to neřekla. Kate se zvedla a odešla, asi zase k Harrymu.

Kate POV

Takže, abych to zhrnula, Megan se líbí Niall a já to řeknu Harrymu protože mi neřekla abych to držela v tajnosti. Šla sem zpátky k němu do pokoje a zase si sedla na postel. "Harry" zastavila jsem ho když mě chtěl zase políbit. "no..?" odpověděl a kouknul na mě těma jeho krásnýma zelenýma očima. "Megan má ráda Nialla" zasmála jsem se a sledovala jeho reakci. "a Niall má rád Megan, myslíš na to co já?" usmál se šibalským usměvem a já se zase začala smát. "jasně, musíme je dát dohromady" kývnula jsem a Harrym mi dal malou pusu na tvář. "jo, to by sme měli" souhlasil a zvednul se z postele. "ale..jak?!" zeptala sem se a koukala na něj co dělá. "nevim třeba kino?" prohodil a dá se přehraboval ve skříni. "jo to zní dobře" zasmála jsem se. "a kdy?" zeptala jsem se a Harry se otočil. "dneska kdy jindy? co nejdřív, má dokonce její polštář" kouknul na mě obličejem jako 'dost divný' a já se začala smát. "kecáš" hodila jsem po něm svojí bačkoru a on se zasmál. "nekecám, jdi se podívat". "ne, dobrý to stačí" zasmála jsem se zase a Harry hledal něco na mobilu. "dneska je tu jenom jeden horor volnej" kouknul na mě a já s radostí kývla. "super, já to jdu oznámit Megan a ty jdi na Niallem" zvedla jsem se a vzala si bačkoru zpátky. "uvidíme se" otočila jsem se k odchodu ale Harry mi rychle zastoupil cestu. "nikam dokud mi nedáš pusu" usmál se já mu dala, malou pusu na tvář a odešla.

Megan&Harry POV

Megan: Po chvíli do mojeho pokoje zase přišla Kat a řekla mi že na usmířenou jdem dneska do kina, ať se připravim že po obědě jdeme. Souhlasila sem, jasně že jsem souhlasila, miluju filmy a popcorn.

Harry: Kat mě pověřila úkolem oznámit že se jde do kina, takže jsem se vydal do jeho pokoje, číslo 6. Když se to tak vezme a spojíte Nialla a Meganino číslo pokoje je to 69 a..no nic zpátky k úkolu. Když sem došel do Niallova pokoje, maznal se tam s tim polštářem a nic víc sem nemohl udělat než se mu smát a on si sednul. "co chceš?!" vyjel na mě a já zavřel dveře. "Dneska se jde do kina blonďáku, tak se připrav a po obědě jdeme" usmál jsem se jak děcko a Niall se mi začal smát. "jasně jak chceš ale už vypadni, chci bejt sám". "s polštářem Megan" dodal jsem a radši zmizel, než by mě to stvoření chtělo zabít.

Life Change by NarryRead this story for FREE!