Chapter 85

11.7K 642 57

Díval som sa na skupinku malých parchantov maskách a znova mi to pripomenulo ako nenávidím tento sviatok. Boli piati pričom mi bolo jasné, že dva z nich sú dievčatá.

,,Chceš sa vykúpiť?“  A všetci pred seba nastavili svoje nádoby na sladkosti v podobe tekvice.  Pretočil som očami.

,,Iste,“ odvrkol som, odstúpil a tresol im dverami pred nosmi. Nemôžem uveriť, že mi nejaké decká posadnuté Halloweenom prekazili prípravu na sex. Tara už mohla byť dávno vyzlečená.

,,Kto to bol?“ Otočil som sa keď som započul Tarin hlas. Pásku na oči držala v rukách  a zamračene sa na mňa pozerala.

,,Nikto,“ mykol som plecami, no hneď na to sa zvonček rozoznel znova.  Povzdychol som si a sledoval Taru ako podišla k dverám a otvorila ich.

,,Chceš sa vykúpiť?“ opýtal sa zborovo. Zas tá idiotská otázka. Nie to teda nechcem. Podišiel som k Tare a videl som ako sa široko usmieva a spína ruky.

,,Jéj. To je také zlaté, však Harry?“ Nadšene sa ma opýtala  usmievala sa.

,,Samozrejme. Normálne sa blyštia,“ falošne som sa usmial. Čo jej na tom príde zlaté?  Sú to karikatúry napodobujúce upíra, vlkolaka, kanibalov a chodiace mŕtvoly. Pohoršene na mňa pozrela a udrel ma do hrude.

,,Sladkosti za váš úbohý život,“ ozval za chlapec, ktorý bol pravdepodobne za upíra. Tara sa zachichotala, no mne to neprišlo vtipné.

,,Náš život nie je ani zďaleka úbohý čo si kur...“

,,Harry.“ Tara do mňa znovu udrela, čím ma prerušila a pohoršene na mňa zazerala.

,,Sú to deti a chcú iba sladkosti. Neber ich vážne.“ Pokrútila nado mnou hlavou.

,,Ale my nemáme úbohý život a máte smolu decká ale sladkosti nemáme. Len včera sme sa sem prisťahovali,“ pozrel som späť na skupinku detí.

,,To je nám fuk. My sme príšery a chcem sladkosti,“ povedal jeden z nich. Kam som sa to dostal?  Nadvihol som obočie a pozrel som na Taru, ktorá sa na nich iba usmievala.

,,Poradím vám. Choďte do bordelu tam sú oveľa sladšie veci ako nejaké sladkosti,“  povedal som bez rozmýšľania.

,,Harry,“ vypískla Tara a uštedrila mi už tretiu ranu za dnešní večer a to všetko len kvôli nejakým deckám.

,,Sú to deti,“ zavrčala. Pretočil som očami.

,,Čo je to bordel?“ opýtalo sa jedno dievča.

,,Mne mama vždy vraví, aby som nemal bordel v izbe,“ povedal ďalší. Deti začali chápavo prikyvovať a  prekrikovať sa.

,,No tak to stačí,“ vykríkol som  a obe ruky som si strčil do vreciek na nohaviciach. Usmial som sa keď som v nich nahmatal to čo som potreboval a hodil som to chlapcovi do jeho tekvice.  Všetci tam zvedavo nakukli a chlapec to nakoniec vybral a obzeral si to. Periférne som videl ako si Tara pleskla po čele.

,,Ty si neskutočný,“  zašepkala a pozrela sa na mňa po tom čo som jej venoval úsmev.

,,Kondóm?“ opýtal sa chlapec a nechápavo na mňa pozrel.

,,Čo je to?“ opýtal sa ďalší.

,,Vec, ktorá sa ti o pár rokov naozaj zíde. Nos to všade so sebou. Ver mi vyplatí sa ti to. Keď ho použiješ spomeň si na mňa a ver mi poďakuješ mi,“ odpovedal som hrdo.

,,Ja chcem tiež,“ ozval sa ďalší.

,,Nie to teda nechcete. Idem pre sladkosti. Myslím, že sa nejaké nájdu,“ ozvala sa Tara a na mňa hodila pohoršený pohľad. Dúfam, že sa nebude chcieť hádať mám s ňou iné plány. Uškŕňal som sa pri pohľade na chlapca, ktorý si obzeral kondóm v rukách a všetci ostatný na neho zízali tiež.  Po chvíli sa vrátila Tara aj so sladkosťami a  nejako im ich podelila. Deti nadšené odišli a my sme za nimi zabuchli dvere. Tara si vložila ruky vbok  a pohoršene si ma premerala.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now