Wstęp

2.8K 178 74

Nareszcie nadszedł ten czas! Woń korzennych przypraw staje się coraz silniejsza, kuchenny stół tylko czeka na porządną porcję mąki, a ulice mienią się wszystkimi kolorami wśród mroźnej nocy! Zima nadchodzi wielkimi krokami, czy tego chcemy, czy nie, choć... Podobno zostały nieco ponad dwa tygodnie do kolejnego końca świata. Ciekawe, ile ich już przeżyliście!

Tak czy inaczej my wybuchem planet się nie przejmujemy, gdy w grę wchodzi spełnianie marzeń naszych i czytelników, więc świętujemy fakt, że staliśmy się stowarzyszeniem! Mamy osobowość prawną, cele do zrealizowania i jeszcze więcej zapału, by dostarczać Wam treści, konkursy i inicjatywy, które zaspokoją potrzeby nas wszystkich. Bo pamiętacie przecież, że został tylko miesiąc do rozpoczęcia największego Wattpadowego konkursu, prawda? Koniecznie obserwujcie nasz profil, by nie przegapić wystartowania trzeciej edycji Konkursu literackiego "Splątane nici"! Na razie jednak pozostajemy w Świątecznej atmosferze, więc jeśli nie zgłosiliście pracy do Splątanych Świąt, to szybko poszukajcie ich na naszym profilu, bo zostało dwadzieścia dni na zgłoszenia.

Co tu dużo ukrywać, jest to wydanie wyjątkowe. Postanowiliśmy zrezygnować z formuły miesięcznika na rzecz kwartalnika, stąd również zmiana tytułu. Pojawią się nowe serie, nowe formuły i sporo tematów, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Stale pracujemy nad podwyższaniem jakości naszych artykułów, a wskazówki, które otrzymaliśmy za sprawą ostatniej ankiety, zostały przez nas dokładnie przeanalizowane. Bardzo ważne jest dla nas spełnianie oczekiwań czytelników, bo kim bylibyśmy bez nich? 

Ano właśnie. To dzięki Wam możemy się rozwijać, to dzięki Wam możemy się realizować. Dziękujemy Wam za to z całego serca. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, nie bójcie się ich zadawać! Choć staramy się zachować profesjonalizm w każdym calu, wciąż jesteśmy po prostu ludźmi, którzy równie mocno kochają się śmiać. Wystarczy spojrzeć na fanfiction Moda na Jeża. Choć tutaj ciężko jest nam się do Was zbliżyć, otwieramy się na serwerze WattPL, do którego link znajdziecie w komentarzu obok. Tylko lojalnie uprzedzamy – nie każdy jest w stanie przetrwać tę karuzelę śmiechu bez zawrotów głowy!

Pamiętajcie, nasze ramiona są szeroko otwarte na tych, którzy kochają to, co robią. Ci bardziej uważni z pewnością zauważyli pojawienie się nowych dusz wśród felietonistów (ktoś potrafi ich wskazać?). Dlatego nie bójcie się próbować swoich sił. Wystarczy wysłać artykuł o dowolnej tematyce na adres glnozyce@gmail.com. A jeśli chcecie zawalczyć ze stereotypami, dołączcie do akcji #RozetnijStereotypy (więcej informacji w pracy #RozetnijWattpada).

Redaktor naczelna

adriananitaniteczka

P.S. Pamiętajcie, że pełną listę artykułów znajdziecie w naszej pracy Nożyce ogłaszają, rozdział Przewodnik po "Nożyce tną...". Link w komentarzu obok!  

Nożyce tną [lato 2019]Where stories live. Discover now