Czym, jest horror ?

43 2 0

Czym, jest horror ?

Słowo horror, pochodzi od starofrancuskiego horrere, co oznacza wibrować lub drzeć. W łacinie horridus, oznacza jeżenie włosa ze strachu.

Strach, wychodzi z pierwotnego, zwierzęcego niezrozumienia czynników rządzących światem lub czynników dekonstruujących naturalny świat i właśnie na bazie tej pierwotnej zwierzęcej reakcji (drżenia) lub manipulacji tymi reakcjami, wykreowano - ideologie komercyjnego strachu ...

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/05/28/nowy-porzadek-swiata-cywilizacja-strachu/

Edukacja lustrzana

Strach, jest ideologią wytworzoną za pomocą edukacji lustrzanej, w której obiekt piętnowany i dekonstruowany, jest zmuszany do wyciagnięcia własnej tożsamości na zewnątrz i zabarwienia jej na kolor obcej ideologii.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/05/magia-psychologiczna-i-edukacja-lustrzana/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/24/problem-pentagramu-i-heksagramu-oraz-triskelionu/

Czerń i biel, to elementy stałe, w którym kreuje się wykrowany za pomocą czynników wewnętrznych lub zewnętrznych obraz - wytworzonej rzeczywistości, opartej na danych, pochodzących od pentagramu - zmysłów, heksagramu - czynniku siły żeńskiej - is i męskiej - ra oraz od sześcianu, kreującego czas i przestrzeń danego wymiaru.

Zło, czyli egoizm

W horrorach, thrillerach, dramatach, a także w komediach (film, teatr, życie) ... , tak zwane zło, czyli egoizm, jest czynnikiem abstrakcyjnym, utopijnym, nieśmiertelnym, ale bardzo urealnionym, grającym z naszymi zmysłami, za pomocą zmuszenia - owych zmysłów - do strachu i - lub poczucia winy opartym na wzruszeniu.

Proces dekonstrukcji, za pomocą sztucznej, pobocznej sceny teatralnej, dopełnia zabarwienie duszy, na kolor ideologiczny, w którym wiara w magię, jest ośmieszana, a jednak ciągle żywa za pomocą dokonań sztuki, której celem jest - promowanie chorych psychicznych dewiantów, celebrujących ideologie edukacji lustrzanej, podziału wewnętrznego i zewnętrznego.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/29/dekonstrukcja-czasu-miedzy-nami-za-pomoca-ideologii-hallow-enn/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/09/28/zgodnosc-woli-z-czynami-czyli-co-musisz-wiedziec-aby-zaczac-stosowac-magie-intencyjna/

Symbolika ogólnie pojętej sztuki, oparta jest na mitycznej symbolice trzynastu rodów w ujęciu globalnym i regionalnym. Kult, misterium 13 rodów, tworzy kult-ur-ę współczesnej cywilizacji opartej na prokreacji, karmie negatywnej, niewolnictwie i iluzji życia, zamkniętej na scenie jaskini platońskiej.

( Rody, zwane domami, przyjęły zasadę swego działania na bazie skopiowania hierarchicznego systemu oddziaływania - głównego ciała niebieskiego na mniejsze i zależne ciała niebieskie. Jeśli chcesz żyć na cudzy koszt, musisz przeistoczyć prawo naturalne w prawo zwierząt (prawo natury - prawo stanowione) i wykreować własną moc za pomocą siły, manipulacji, strachu i poczucia winy.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/15/cos-o-czym-nie-wiesz-a-tworzy-rozne-oblicza-ciebie-czyli-zagadka-ciemnej-niewidzialnej-warstwy-wszechswiata/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

Główna gwiazda poszerza krąg swego wpływy i tworzy dookoła siebie ideologie satelitów - najemników, tworzących ochronny łuk nad nowymi archontami, rządzącymi kapitałem ludzkim.

Czym, jest horror ?Przeczytaj tę opowieść za DARMO!