Ember veya Amber?

2.1K 177 9

Adım eller-aşağı şimdiye kadar ki en anormal isim -- tabi adın Bartholomew yada Cornelius veya buna benzer bişey değilse. bu durumda kesinlikle senin ki daha kötüdür ve sana acıyorum.

Ember Allegra Johnson.

Evet, soyadım harfi harfine Johnson. Oh, eğer annem soyadı havalı olan bir adamla evlenirse. Nick'in ki gibi. Soyadı Forrester. Ben nedense seviyorum.

Hayır, onunla evlenmek istemiyorum.

Ve işte ikinci adım. Allegra. Bu daha çok müzikal bir terim gibi. Annem bana Melody Allegra'nın ismini koymak istemiş, ama babam eğer müzikala meğilli olmazsam bu adın sorun olacağını söylemiş.

Kayıtlara, ben müzikala meğilliyim.

Yani annem ikinci ismi almış ama ilk isme Ember'ı yerleştirmiş. Adım bana hiç uymuyor. Özellikle mavi saçlarım olduğunda beri ve ember ateşin başka bir anlamı oduğundan beri.

Garip, değil mi?

Adımdan çok fazla nefret ediyorum. Ne zaman kendimi birine tanıtsam, adımın Amber olduğunu düşünüyorlar (bu konuyu Nick veya bir iki kişinin dışında kimseyle konuşmuyorum).

Aslında, arkadaşım Savannah bana Amy diyor. Amber için garip bir takma ad, adımın ember olduğunu biliyor olsa da. Benimle bunun hakkında dalga geçmeyi seviyor, öyle diyor.

Bena Em diyen sadece Nick var. Bu ona ait. Savannah'ın bana Amy demesi gibi, bu daha özel çünkü bu bir şaka değil.

Buna rağmen, adımın bazen Amber olmasını diliyorum. Her şey daha kolay olurdu.

epilogue ➸ translationBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!