פרק 10

357 49 7

-נקודת המבט של לוק-

"ואז הוא פשוט אמר, 'אני לא רוצה לצאת איתך'. כאילו זה היה הדבר הכי קל בעולם! והוא קרא לי יהיר! אני? אני לא יהיר. אני פשוט מאוד בטוח ואני מתכוון, אני לוהט. אז אני באמת רק מציין את העובדות!"

קאלום גיחך, זורק את הכדורסל שלי באוויר ואז תופס. "למה זה כזה ביג דיל? פשוט תעבור הלאה, אתה יכול להשיג כל בחורה...או בחור."

התנשמתי, יושב ותופס את הכדור שהוא העיף באוויר, "כי אני אוהב את זה שהוא לא נותן באופן מיידי."

"אז תפסיק להתלונן על זה!" הוא גנח, יושב על הכיסא שלי.

קימטתי את מצחי. "אבל אני מוצא את זה גם מעצבן! אני אוהב שהוא אומר לא, אבל אני רוצה שהוא יחבב אותי! הוא מיוחד."

קאלום התנשף, פונה אליי. "רגע, אתה באמת אוהב אותו? כמו ש, כמו שאתה רוצה להיות איתו? חשבתי שזה היה רק כדי להתעסק איתו. אמרת שאתה לא הומו."

"אני יודע, אבל אני רק.. יש לי את המשיכה המוזרה הזאת אליו. אני לא רוצה להיות החבר שלו או משהו, אבל אני רוצה אותו שיהיה איתי כמו שאלשיה הייתה." משכתי בכתפיי לפני שהוספתי, "בנוסף, אני לא חושב שאני הומו. בטח בי, או פאנסקסואל או משהו כזה."

זה לא היה לי קשה להודות בזה, קאלום בסדר עם אנשים הומואים וגם רוב הבית ספר. אנחנו הולכים לבית ספר די מקבל ופתוח, אם כי לא הרבה אנשים יוצאים עם אותו מין.

הוא הנהן באיטיות, מכחכח בגרונו ונראה מבולבל, "אוקיי... ומה קרה עם אלשיה שוב?"

"אה כן, אני 'זרקתי' אותה, אבל אף פעם לא יצאנו אז." כיווצתי את השפתיים שלי. "אני מתכוון, לפעמים זה הרגיש כאילו שאנחנו ביחד, כי היא הייתה כל כך תלויה ותמיד מנסה לשכנע אותי לצאת, אבל אף פעם לא אהבתי אותה או קראתי לה החברה שלי. היא זונה בכל מקרה."

"הו, ובכן למה זה פתאום נגמר?" הוא שאל, מבולבל. אלשיה ואני 'יצאנו' לכמה חודשים, היא בטח הגוף מזמוז הכי ארוך שהיה לי. אני יכול לראות למה הוא מבולבל.

משכתי בכתפיי, נאנח כשהסצנה חזרה על עצמה בתוך הראש שלי, "אני מניח שהיא הייתה פשוט כועסת שהמשכתי לסרב לדייטים איתה, ואז אמרתי לה שהייתי יותר מדי עסוק כי ביליתי עם אש. היא נראתה כאילו היא קינאה. היא גם העליבה אותו! הכלבה הזאת."

גיחוך איטי נעשה לפניו של קאלום והוא צחקק, "וואו. אתה הכי רציני לגבי הבחור הזה."

"לא, רק טיפה. רק בגלל שהוא מקסים, ואתגר." אמרתי לקאלום עם מבט קשוח.

הוא הנהן וליטף את הכתף שלי, "אם אתה אומר כך."

-

כשהגעתי לבית הספר הייתי מעוצבן שוב. אשטון התעלם מכל השיחות שלי בלילה שעבר והוא לא השיב לכל אחת מההודעות שלי. אני יודע שהוא משחק אותה קשה להשגה, כי ברצינות, אני יותר מדי מדהים בשביל שהוא לא יחבב.

Chasing Ashton - HebrewRead this story for FREE!