Biliyorum büyük bir ara oldu.Gerçekten yazmaya çok üşendim.Her neyse, özür dilerim.

..................................................................

     Tamam,her şey çok hızlı gelişmişti.Tuna Atlas'ı döverken ben hayatımda ilk defa kavga görmenin sevinciyle mal mal onlara bakıyordum.Evet,biraz sadistçe olabilir ama bence çok heyecanlı.

''Ayaz!!!'' 

      Batıkanların yanındaki kumral kızdan çıkmıştı bu ses.Bizim grup kıza ''Hacı sen ne iş?'' dermiş gibi bakıyordu,bende öyle.Kız Atlas'ın yanına koştu ve Tuna'yı ondan ittirmeye başladı.Tuna da artık yeter demiş olmalı ki Atlas'ın üstünden kalktı.Atlas'a baktığımda halen suratında alaycı bir sırıtış olduğunu gördüm.Ve Bitti.Gözümdeki olmayan sempatisinin olmayanı bitti yani artık.Bi kere eğer bir kavgaya bilerek balıklama atlayacaksan,dövülmeyeceksin arkadaş.Atlas'ın yaptığına mallık denir yani.

       Atlas ayağa kalktı ve soğuk bir gülümsemeyle bana baktı,ağzındaki kanlar onu berbat göstermesi lazımdı ama neden öyle değildi? Ve bana baktığında suratımdaki sırıtış kayboldu.Çünkü bu sırıtışın anlamını biliyordum.Sen bittin.

        Kanım donmuş ona bakarken ciddi olmamasını diledim.Son bir kez bize baktı ve yanındaki Kumral kızla çıkışa doğru gittiler.Ve hepimizde aynı anda nefesimizi verdik.Farkında olmadan Atlas bizi çok germişti.Gevşememiz lazımdı.

 ''Oh,tamam bu çok sertti ama bence herkes evlerine gitsin mayolarını, bikinilereni alsın denize girelim.'' dedi Ceren.

         Sen ciddimisin? diye Ceren'e baktım ama hiç oralı olmadı hanfendi.Kimse karşı çıkmadı çünkü sanırsam bu olaylardan sonra biraz eğlenceye ihtiyaçları vardı.Ben ise kavgayı izlerken çok eğlenmiştim.Hadi ama hangimiz eğlenmemiştik?

             Evim zaten yakındı.Hemen eve gittim bikinimi giydim ve üstüme salaş bir tişört ve şort geçirdim.Hiç bir zaman elbise insanı olmamıştım.Çok klişe gelebilir ama gerçekten hiç sevmiyordum onları.Sahil klübüne tekrar geldiğimde bütün gözler bana döndü.Ya cidden mi? Gerçekten,bir kavga oldu diye tip tip bakacak mısınız?

                  Her neyse diyerek şezlongların oraya gittim.Yine en geç ben gelmiştim.Çünkü benim en geç gelmek gibi ibr prensibim var.Evet garibim her neyse.

   ''Hadi be,kızım yarım saattir seni bekliyoruz'' dedi Tuna.

    ''Hadi hadi boş yapma,girelim artık denize.Hava çok sıcak.'' dedim

Herkes üzerlerindeki çıkardıktan sonra Eren yanıma geldi.

    ''Güneş kremi ister misin,bücür?'' Kafasına 2 tane geçirdim.Ama tabii ki benden ne beklersiniz?hiç bir şey olmadı.

      ''Bunu evet olarak sayıyorum'' dedi ve sırtıma sürmeye başladı.Sonra birden gözlerim sanki onu arıyormuşcasına Atlas'ın gözlerine sabitlendi.Ama tek bir fark o bana bakmıyordu.Gözlerini kısmış,kafasını yana atırmış,Eren'e bakıyordu.Ah hadi ama Atlas gay misin? Gay olsan bile erkek kardeşine yavşamazsın herhalde.Sonra ona baktığımı farketti be bana baktı.Sonunda be adam! kız olan benim sonuçta.Gözleriyle şöyle beni bir süzdükten sonra ağzını oynattı.Çok uzağımda olmasına rağmen ağzını okudum.Güzel göğüsler.

       Gözlerimi devirdim.Cidden mi Atlas? Mal mısın? biz Atlasla bakışırken Eren çoktan işini haletmiş denize girmişti.Bende yavaşca girdim.Su manyak güzeldi.Hemen geleneğimiz olan deve güreşine başladık.Ben Tuna'nın sırtına,Ceren de Deniz'in sırtına binmişti.Ceren'e baktım halinden memnundu.Ona kaş göz yaptım.Omuz silkti.Bücür olmama rağmen güçlüydüm Elhamdulillah.Tabii ki biz yendikten sonra kendi başıma biraz yüzmeye başladım.

              Ve işte olan oldu.Alttan bir şey beni çekiyordu.Tam çığlık atacaktım sigara kokan bir el ağzımı kapadı.Atlas.

        "Ne var Atlas?" diye sıkıntıyla soludum.

        "Kendine dikkat et bücür,bu arada güzel göğüsler." dedi ve geri yüzmeye başladı.

                  Ağzım açık bir şekilde bakakaldım.Ve ağzıma su girdi.Ya ben malım,cidden ben malım.Biraz öksürdükten sonra bizimkilerin yanına gittim.

         "Noldu kız balık yutmuş gibisin." dedi her zaman ki iğrençliğle Tuna.Göz devirmekle yetindim.

          "Ben eve gidiyorum" dedim ve çantamı alıp çıktım.Heytt be Arya sen bu hallere düşcek kızmıydın.Köy göte gitsin dedim ve eve yürümeye başladım.

         Ama tek bir şeye ihtiyacım vardı.Göğüslerimi küçülttürmek için bir Estetik cerrahiye.

      

ATLASBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!