11) Do you want to know the truth?

105 8 0

Harry

Celá tahle záležitost mně vrtala hlavou celý večer. Neodvážil jsem se zeptat Belly co to mělo znamenat, protože by mně ještě vynadala, že jí lezu do soukromí. Zrovna mi říkala , jak jí biologie leze krkem, ale já byl duchem mimo.

„ Harry je ti dobře? " zkoumavě mě prohlížela a přitom přihmouřila oči,  že se jí vytvořila nepatrná vráska.

„ Jo, je mi fajn." usmál jsem se na ni a ona mi úsměv oplatila. Porozhlédl jsem se po pokoji a ona mě s úšklebkem sledovala. Oči mně zůstaly na jedné věci v pouzdře. Usmál jsem se a šel směrem k tomu. Ona se mezitím posunula na kraj postele, aby mně byla blíž. Vzal jsem pouzdro a otevřel ho. Byla tam kytara. Vytáhl jsem ji ven a s úsměvem si ji prohlížel. Spodní deska byla leskle černá a vrchní z tmavého dřeva. Na ní byly přilepené různé samolepky kapel. Přejížděl jsem po nich prstem a zkoumavě je prohlížel. Přes celý hmatník pod strunami byla do dřeva z něčeho železného daná rostlina která měla drobné lístky. Ta ozdoba byla úžasná.

„ Nevěděl jsem že hraješ." z kytary jsem přemístil zrakem k Belle.

„ No, už dlouho ne. Zrovna včera mi ji brácha donesl z půdy , že ji tam našel." vysvětlila mi a přitom se dívala na kytaru, jako by vzpomínala jak na ní hrála.

„ Zahraješ mi?" zeptal jsem se a kousl se do rtu.

„ Já ti nevím Harry, už dlouho jsem nehrála." nevěřícně kroutila hlavou.

„ Tak to aspoň zkus, za zkoušku nic nedáš. “ pobídl jsem ji a podal jí nástroj do rukou. Ona si ho trochu ohmatala a zkusila struny. Byly mírně rozladěné tak párkrát protočila kolíkem dokud si nebyla jistá, že je všechno v pořádku.

„ Emm, mohl by si mi donést trsátko? Je v dolním šuplíku ve stole." Zvedl jsem se a otevřel šuplík. Vzal jsem trsátko do ruky a následně jí ho podal.

„ Co by si chtěl zahrát? " podívala se na mě a dala si vlasy za ucho. V hlavě jsem přemýšlel, co bych vlastně rád slyšel.

„ Wonderwall od Oasis, řekl bych. " uchechtnul jsem se a ona se natáhla pro mobil. Zamračil jsem se a ona si toho všimla.

„ Promiň, já neznám akordy." omluvně se na mě podívala a já přikývl. Ona se dívala do mobilu a nechtem se rýpala do rtu. Potom si ho položila před sebe a z hluboka se nadechla. Začali jsme se smát.

„ Budu potřebovat pěvecký doprovod." zasmála se.

„ Jsem k dispozici." roztáhl jsem ruce a potom si je položil na klín.

Bella

Tahle podělaná písnička vystihuje přesně moji situaci. Nejhorší na tom bylo , že jsem ji kdysi hrávala s NÍM. Začala jsem hrát předehru.

Today is gonna be the day

That they're gonna throw it back to you

By now you should've somehow

Realized what you gotta do

I don't believe that anybody

Feels the way I do about you now

Backbeat the word was on the street

That the fire in your heart is out

I'm sure you've heard it all before

But you never really had a doubt

I don't believe that anybody

Feels the way I do about you now

My month without Bella (Harry Styles fanfic)Přečti si tento příběh ZDARMA!