gabriella, günün en güzel zamanının akşam olduğunu düşünürdü.
yatağa girdiği vakit, baş ucundaki lambayı yakar ve dizüstü bilgisayarını alıp youtube'a girerdi. favori youtuber'larının videolarını izler, ya da kendininkilere -çok sık yapmayı sevmese de- göz atardı. çünkü kendini videoda izlerken çok aptal göründüğünü düşünürdü. bu yüzden bunu yapmayı pek de sevdiği söylenemezdi.

altına penye bir şort geçirdikten sonra, üstündeki gömlekten kurtulup onu da üzerinde bir ördek baskısı bulunan tişörtüyle değiştirdi. mike her zaman bu aptal pijamalarıyla dalga geçerdi ve gabriella, ona göz devirip dilini çıkarmakla yetinirdi.

küçük pembe diz üstü bilgisayarını aldıktan sonra yatağa uzandı ve sırtını yatağın başlığına dayadı. masaüstünün açılması için şifreyi hızlıca girdi. kusmuk. mike'ın asla bulmayacağı bir şifre koymak istemişti, yine de bu kadar iğrenç olduğu için bazen kendisini garipsiyordu.

youtube'u favori sayfalarının içinden bulup hızlıca açtığında, gelen bildirimlerini ve beğenilerini görünce yüzünde bir gülümseme belirdi. son eklediği videoya gelen yorumları açıp teker teker okumaya ve cevaplamaya başladı.

makyajda çok iyisin, ben yapınca palyaçoya benziyorum! kıkırdadı ve cevap ver butonuna tıklayarak ona kısa bir geri cevap yazdı.

öyleyse umarım yararlı olmuşumdur, teşekkürler!

bir sonraki yoruma bakmak için sayfayı aşağı sürüklediğinde, bu yorumun bir erkeğe ait olduğunu fark etti. makyaj videolarına ilgi duyan erkeklerin olması onu mutlu etmişti. bir an için böyle bir arkadaşının olmasını istedi ve yorumu okudu. merhaba, umarım dünyadaki makyaj videosu izleyen tek erkek ben değilimdir. bu işte yetenekli görünüyorsun. bana da yapar mısın? dalga geçiyorum.

yorumu hoşuna gitmişti, bir an için onu aşağılayacak kaba bir yorum olacağını düşünmüştü. internet üzerinde böyle kaba insanlar çok fazla bulunuyordu ve elbette onlara alışkındı.

haha, bunu isterdim! teşekkürler yazarak sonuna bir gülücük ifadesi ekledi ve bir sonraki yorumu görmek için sayfayı tekrar aşağı kaydırması gerekti. ve tam da o anda, bir sonraki videonun konusu aklına geldi. neden joannah'a makyaj yapmayı denemiyordu ki? bunu birçok defa youtube'da görmüştü, gerçi onlar erkek arkadaşlarına makyaj yapıyordu ama denemeye değerdi.

tatlı amerikan arkadaşı videolarına birden fazla konuk olacağa benziyordu. bilgisayarı uyku moduna alıp baş ucuna bıraktıktan sonra lambanın ışığını söndürdü ve başını yumuşak yastığa dayayıp gözlerini kapattı.

▶ youtuber ⚥Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!