ah! hayır herşeyi yanlış yere koyuyolar.

"Bayım o pasta oraya değil şutarafta olucak"parmağımla süslü ağacın altını gösterdim. Bugünün mükemmel olması gerekiyordu afrodit kızlarını annabethin kulubesine yollamıştım bile.

*annabeth in ağzından*

elimdeki kitabın son satırlarını okurlen kapım çaldı. oturduğum yerden kim o diye bağırdım ardından.

"benim piper"piperın sesini duydum ve kapıya doğru yürüyüp kapıyı açtım.piper heyecanla yemek günündeki şeyin aynısını yaptı. gene neoluyordu?? ilk başta beni süzdü,mükemmel görünmelisin gibi şeyler mırıldandı ve beni sürükledi.Athena kulübesinden çıkınca beni afrodit kulübesine soktu. afrodit kulübesinden olan 4 kız beni bi dolabın önüne sürükledi. Dolap dediğime bakmayın oda büyüklüğünde. Dolabın kapısını heyecanla açtılar cidden çok sevinçlilerdi ya bi düğün vardı yada chanelin yeni dudak parlatıcısı çıkmıştı.Durun bi saniye düğün. Bu kelime zihnime sanki savaşçılarmış gibi akın etti ve kafamın içinde yankılandı.Düğün DÜĞÜN D Ü Ğ Ü N!!! ben düşüncelerle cebelleşirken önümde tam olarak 8 tane kar beyaz veya krem rengi kabarık kısa uzun her çeşit açık renkli elbiseler vardı. Bunlar gelinlikti.Piper kulağıma yavaşça fısıldadı

"seç birini. Evleniyosun"

-----------------
arkadaşlar evet kısa oldu ama ekşınlı bi bitiriş için burda kesmeliydim öncelikle sizden çok ayrı kaldım bunun için üzgünüm fikrim yoktu aslında vardı ama nasıl bağlicamı düşünüyodum bende birşeyle bağlamaktan vazgeçip direk olaya dalim dedim ve güzel bi bölüm çıktı bana höre :))
sınır koymuyorum bol yorum ve vote istiyorum düşüncelerinizi yazın sizi seviyorum ^^

MELEZBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!