gabriella, sarı buklelerini beceriksizce geriye atarak derin bir nefes aldı. ''evet, sanırım başlayabiliriz.''

ondan sadece iki saniye sonra doğan -ve kesinlikle sinir bozucu olan- ikiz kardeşi mike sıkıntıyla inledi. ''bunu yapmak zorunda mıyız?''
gabriella başını onaylarcasına sallarken gülümsedi ve ona kamerayı uzattı.

''elbette. yoksa stephanie ile bir akşam yemeği istemiyor musun?''
mike'ın zayıf noktasını kullanırken gülmemek için dişlerini dudağına geçirdi. gabriella'yla mike'ın tek ortak dersi biyolojiydi ve gabriella bir defasında onun stephanie clifford'a nasıl baktığını yakalamıştı.
ve şansa bakın ki, stephanie gabriella'nın arkadaş çevresindendi. sinir bozucu olmasına rağmen, sevimli bir yüze sahip olan erkek kardeşi için stephanie'yle bir randevu ayarlamak onun için kolaydı.

mike göz devirdi ve kameranın ayarlarını kontrol ettikten sonra gabriella'ya tekrar döndü. ''sınırlarımı zorluyorsun, ella,'' diye mırıldandı dişlerinin arasından.

''teşekkür ederim, kardeşim,'' diyerek joannah'a döndü. joannah uzun kahverengi saçlarını jöleyle şekillendirmeye çalışırken, gabriella onu hayata döndürmek için boğazını temizledi.

''dünyadan joan'a, dünyadan joan'a,'' diye tekrarladı kıkırdarken. joannah, iki gün önce amerika, new york'dan yaz tatilini geçirmek için -ki sadece yazın birkaç günü güneşli olsa da- ingiltere'ye gelmişti ve youtube'dan tanıştığı ingiliz kız, gabriella sanchez ile ikiz kardeşinin kaldığı daireye davet edilmişti.

gabriella'nın yapmayı sevdiği tek şey youtube'a kaydettiği videoları yüklemek ve aldığı yorumlara cevap vermekti. videoları her zaman büyük bir izleyici kitlesine ulaşıyordu, yani evet, o bir youtuber'dı.

bu günki video konusuysa ingiliz ve amerikan aksanının arasındaki farkı ele alıyordu. gabriella joannah'dan işittiği düzgün amerikan aksanıyla bu konuyu seçmişti. boğuk ve birçok amerikanın yorumuna göre 'anlaşılmaz' olan ingiliz aksanıyla joannah'ın aksanını karşılaştırarak minik ve güzel bir video hazırlayabilirlerdi. ''kamera hazır,'' diye homurdandı mike.

gabriella, joannah'ın yanına oturdu ve ona samimiyetle gülümsedi. joannah tüm dişlerini göstererek ona büyük bir gülümseme verdiğinde, gabriella'nın bakışları bir süreliğine joannah'nın dudak piercingine kaymıştı. ''üçten geriye doğru sayma saçmalığını falan yapmayacağım, ella,'' diye uyardı mike. ''başlattım.''
mike kamerayı onlara doğru çevirdi ve gabriella kameraya doğru yarım yamalak bir sırıtış gönderdi.

▶ youtuber ⚥Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!