BÖLÜM 36

5.3K 286 75

keyifli okumalar arkadaşlarr bakalım ne kadar karıştırdım ortalığı :D :D 

Kocamın kaslı kolu belimi sıkıca sararken cezamın ne olacağından emindim. Bu iş yatakta bitecek gibiydi ve doğrusu şikayetçi olduğum söylenemezdi. Neden şikayet edeyim ki? Eşler arasında böyle şeyler olması doğaldı. Violet üzerine olması da daha iyiydi. Onun kirli anılarından kurtulmanın en iyi yoluydu.

Arkadan Bella nın kıkırdaması ve yanlış tahmin etmiyorsam Connor’ın baştan çıkarıcı sesi geliyordu. Connor ve baştan çıkarmak? Normal değil miydi? Aşık çiftlerin yaptığı bir şeydi.

Kaleye ulaştığımızda kocam beni yanında sürükleyip diğerlerinden ayırırken utandım. Sonuçta o kadar insan ne için gittiğimizi biliyordu. Kolay kolay utanmayan biri olduğumu düşünürsek bu hamilelik her şeyi değiştirir diyebilirim. Başka açıklaması olamazdı utangaçlığımın.

“ daha ne kadar çekiştireceksin? Yavaş olsan hani ben hamileyim ya kocacım.”

Ona iğneleyici lafımı söyler söylemez ayaklarım yerden kesildi. Attığım çığlık koridoru doldururken kocamın kahkahası bana eşlik etti.

“ sorun çözüldü. Eğer konuşmaya devam edersen o sorunuda halledeceğim.”

Kahkahası kesilmişti ve gözleri şehvetle parlıyordu.

“neden? Sen sorun çözücü müsün acaba ?”

Tamam bende uslu durmuyorum. Ne gelecekse başıma bu dilim yüzünden gelecekti.

Odaya gidene karar konuşmadı ama boynundaki damar atıyordu. Kızmış mıydı? Başım ne kadar beladaydı peki? Odanın kapısını tekmeyle açtı. Menteşeler gıcırdadı ama kırılmadı. Demek niyeti kırmak değil sadece açmaktı.

“ biraz daha çabala kocam kır dök ne olacak sanki.”

Ben heyecandan dilimi tutamıyordum. Adam beni daha kucağından tutarken kapıya tekrar tekme attı ve kapattı.

“kapı teklememekten zevk mi alıyorsun acaba?”

Başını birden bana çevirince burunlarımız çarptı. Ben sızlayan burnumun acısıyla yüzümü buruştururken Rick burnuma küçük bir öpücük kondurdu. Acısını düşünecek halde değildim. Ensesindeki saçları okşamaya başladım.

“şu küçük sivri dilin karım…onu susturmanın en iyi yolunu biliyorum.”

Boğuk sesi titrememe sebep olurken dudaklarımı yaladım.

“ neymiş o yol?”

Bana bunu söylemek yerine gösterdi ve dudaklarıma yapıştı. Ona sımsıkı tutunarak karşılık verirken birden dilimi azına çekti ve hafifçe ısırdı. Bir süre sonra geri çekildiğinde bana bakıp sırıttı.

AŞKA ESİRBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!