Lonca

2.3K 93 25

Arkadaşlar bundan sonra +18 yazarsam başına işaret yazıcam merak etmeyin

Lucy yavaşca gözlerini açar ve yatakta doğrulur.Boş boş odaya bakarken yanında yatan Natsu yu görmesiyle küçük çaplı bir şok geçirir. " O rüya değil miydi " diye geçirir içinden. Bir süre sonra çıplak olduğunu farkeder ve hemen pikeyi kendi üstüne çeker. O sırada Natsu uyanır.

" Günaydın " (uykulu)

" G-Günaydın "

" Noldu? "

" B-Bir şey olmadı "

"Emin misin? Solgun duruyorsun "

" Eminim. P-Peki sen b-urada ne arıyorsun" (Sanki bilmiyon)

" Lucy sende mi sarhoştun yoksa ? Ne demek burda ne arıyorsun. Dün seninle neler yaptığımızı hatırlamıyor musun?"

" Hatırlıyorum. "

"Neler yaptınız bana da anlatsanıza. Çok merak ettim. " ( Gray )

Lucy başta Gray e şaşkınlıkla baktıktan sonra çıplak olduğunu hatırlayıp hemen Natsu nun arkasına saklandı.

" Sabahın köründe burada ne yapıyorsun Gray "( Natsu )

" Seninle yalnız konuşabilir miyiz? Bu özel bir konu da "

" Lucy bize bir süre izin verir misin "

Lucy evet anlamında başını sallayıp tam gidecekken Natsu onu kolundan tutap kendine çeker ve dudağına küçük bir öpücük bırakır. Lucy ise yastıkla Natsu ya vurur. Sonrada dolaptan kıyafetlerini alıp dışarı çıkar. Giyinmiş kapıda beklemeye başlar. Bir süre sonra Natsu ve Gray odadan çıkar.

" Hadi loncaya gidelim "( Natsu )

Hep brilikte loncaya giderler. O sırada Juvia da loncaya yeni gelmiştir. Gray i görünce hemen "Gray-sama "diye bağırıp boynuna atlar. Gray son anda dengesini koruyup düşmekten kurtulur. Natsu ve Lucy de Mira ve Erza nın yanına gider. Konu nasıl olduysa dünkü içki yarışmasına gelir. Erza birden cebinden bir fotoğraf çıkarıp pis pis gülmeye başlar. Lucy ve Natsu merakla fotoğrafa baktıklarında Natsu taş kesilir. Dün gece Natsu ve Gray sızdıklarında birbirlerine sarılmışlardı. Erza da bir şekilde bunun fotoğrafını çekmişti ve tahminen loncadaki herkese göstermişti. Lucy canı sıkıldığını için bara gider ve kafasını koyup düşünmeye başlar. Dün gece yaptıkları doğru mu bir türlü karar verememiştir. Natsu Lucy i kafasını bar masasına koymuş somurturken görünce hızla yanına gider. Belinden tutup kendine çeker ve onu öper. Gray hariç herkes onlara şaşkınlıkla bakar.

" Herkes beni dinlesin. Ben ve Lucy dün gece den beri çıkıyoruz. " diye bağırır. Mira mutlulukla bakarken erza gözlerini pörtletmiş bir şekilde onlara bakıyordu. Lucy utançla kafasını natsu nun boynuna gömer. Tam o sırada elinde bir bardak meyve suyu ile yanlarına gelen happy nin ayağı kayar ve bütün meyve suyu lucy nin üstüne dökülür. Lucy tam happy i tutucaktıki Mira onu kolundan tutup üst kata götürdü. Geri indiklerinde Lucy nin üstünde aşırı açık bir elbise vardı. Lucy utançla Natsu nun yanına gelir. Natsu ona şaşkınlıkla baķiyordu. Lucy çok güzel görünüyordu. Ama sadece o deģil erkeklerde Lucy e şaşkınlıkla ve ağızlarının suyu akıtarak bakıyordu. Bunu fark eden Natsu hemen onu kolundan tutup onu eve geri götürdü.

ALKOL ve AŞKBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!