167 dni

536 108 166

Chyba zrobię niedługo świąteczny pack...

...A TAK DO DZISIEJSZEGO TEMATU TO zastanwiałam się nad tym pomysłem nie oglądania traileru i mam dla was dwie opcje.

Zagłosujcie, a ja w poniedziałek podliczę i zdecyduję, którą opcję bierzemy.

(Tzn, zagłosujcie haha, mam na myśli postawienie znaku, komentarzu, emotikony, „Wybieram to", „This", „chce to" w komentarzu obok opcji, A JEŻELI ktoś nwm nie może na przykład tak robić to niech po prostu napisze zwykły komentarz z „wybieram opcję jeden/dwa")

(Bardzo proszę o to by „głosowali" nawet ci, którzy nigdy jakoś nie udzielają się w pisaniu tu komentarzy (i może przy okazji się przedstawią to ich od razu poznam))

(Bo to nie tak, że ja nie znam moich czytelników. Nie znam was osobiście, ale większość tu kojarzę bo często udzielacie się w komentarzach za co was kocham)

(Aha, a ci którym to obojętnie, albo dwie odpcje są super to niech nie „głosują" albo napiszą, że obie opcje im się podobają" nie wiem jak chcecie)

Tak więc, zaczynamy!

OPCJA PIERWSZA:

Nie oglądamy traileru. Wierzę w waszą lojalność. Tylko wtedy BROŃCIEPANIEBOŻE nikt ABSOLUTNIE nikt nie może NIC powiedzieć aż do premiery (jeżeli nawet znajdzie się taki chłystek, który ten zwiastun obejrzał). Moim zdaniem takie trzymanie w niepewności może być ciekawym doświadczeniem bo potem sam film będzie bardzo EKSCYTUJĄCY. Jeżeli decydujecie się na tę opcję to potem jeszcze powiem dokładne zasady:)

OPCJA DRUGA:

Oglądamy trailer. No chyba, że ktoś nie chce to radzę usunąć tę książkę z biblioteki.
DLATEGO ŻE, moją „pracą" jest kminić, obserwować, stalkować i podawać nowe informacje so jeżeli obejrzymy trailer to ich będzie mega dużo. A po za tym planowałam (jak wyjdzie zwiastun) zrobić taki mega długi rozdział gdzie omawiam każdą scenę i snuję me domysły na temat tego co może się wydarzyć.Tak więc moi drodzy decyzję pozostawiam wam bo naprawdę chcę, żeby wszyscy na tym dobrze wyszli i byli po prostu szczęśliwi:)

So, piszcie, piszcie macie czas do poniedziałku, a ja życzę wam cudownego wieczoru:)

365 dni | Avengers: End Game (1) ✔️Przeczytaj tę opowieść za DARMO!