39. kapitola

433 37 0

Vyšel jsem ze sprchy a narazil na tu pěknou brunetku. Uculovala se na mě a já jí to opětoval. Popošla ke mně a zatlačila mě do dveří, které hned zavřela.

Holka číslo dvě byla přede mnou a rozhodně nehodlala odejít. Její oblečení na podlaze naznačovalo, že si to se mnou chce rozdat. A tak jsem se nebránil a pod vlivem alkoholu pokračoval i druhým číslem s Glorií.

Nebyla jako Jessica, ale nakonec mě rajcovala o něco víc než Daphne, která kdyby neměla pěkný kozy a nohy, tak neměla nic. Tahle brunetka měla fakt dobrý plný rty a šukézní pohled. Tělo měla o něco slabší, ale neurazila.

Skončili jsme ve sprše s tím, že mě kouřila a kdyby mě neovanul chladný vzduch ani bych se neohlédl. Dveře od koupelny byly totiž otevřené a stála v nich Daphne s ručníkem.

Byla to prekérní situace, ale mně to bylo totálně u prdele. Já jsem si svoje užil. Popadl jsem pobaveně ručník, který jsem si ovázal okolo pasu a jen tiše sledoval, jak Daphne křičí na Glorii a na mě. Vystrčila mě z koupelny a já se smál. Seběhlo se pár lidí a já jen doufal, že mezi nimi nebude Jess.

Spike, Zoe a Dustin se hrnuli do chodby, aby viděli, co se děje. Já jsem se šíleně smál a holky se hádaly, načež jsem schytal facku od Daphne.

,,To, že jsem tě opíchal, neznamená, že mezi náma je něco víc. Nejsme na střední, kotě." tlemil jsem se jí.

,,Cože?" tvářila se jako by snad špatně slyšela.

,,Tak já ti to zopakuju. Myslela sis, že si tě snad vezmu, Darlo?"

,,Jsem Daphne." vrčela nasraně.

,,To je fuk. Co jsem chtěl, to jsem dostal. Adíos." dal jsem se na odchod a tlemil se od ucha k uchu.

,,Ubožáku! Co si o sobě myslíš?"

,,Naser si, rohožko."

,,Jessica měla pravdu, že se na tebe mám vykašlat."

,,Jessica je na rozdíl od tebe chytrá." ušklíbl jsem se a dal se směrem do pokoje, abych na sebe něco hodil

Moje gumový tělo se zkácelo na postel a usnul jsem ani nevím jak. Vzbudil mě až Spike. Světlo z okna mi svítilo do ksichtu a já si musel promnout oči. Posadil jsem se na postel a snažil se trochu probrat a vzpomenout si, co se vlastně včera stalo.

,,Teda, kámo, ty jsi zase udělal ostudu." zamračil se na mě a vzápětí vrtěl hlavou s vytlemeným výrazem.

,,Co máš přesně na mysli?"

,,Píchal jsi s Daphne a pak jsi jí před všema docela znemožnil a poslal do prdele. Jo hned po tom, co jsi byl ve sprše s Glorií." plácal se smíchy do stehen.

,,Debile. To jsou dobrý vtípky. Kde je Jessica?"

,,Není to vtip. Myslím to vážně. O Jessice nevím."

Myslel jsem si, že si dělal prdelky, ale fakt jsem vyšel ven a půlka z přítomných se smála a ta druhá spíše pánská část na mě ukazovala palec vzhůru. Narazil jsem na Daphne v kuchyni a ta mě přímo vraždila pohledem.

,,Co tak čumíš?"

,,Prý jsem dělal ostudu?" semkl jsem rty do mírného úsměvu.

Daphne se to snažila rozdýchat a vzápětí se začala smát.

,,Ty nevíš, co jsi provedl?"

,,Jo Spike mi něco říkal." opřel jsem se s hrnkem kafe o linku.

Oko za oko, srdce za srdceWhere stories live. Discover now