37. kapitola

435 32 1

,,Co mi k tomu říct něco víc?" naléhal Spike, když jsme si dávali věci do pokoje.

,,Čau, jsem Dugg." představil se nám nějaký kluk s patkou.

,,Bryan." odpověděl jsem a podíval se na Spika. ,,...vrazila mi hned jazyk do pusy, co chceš slyšet?"

,,Ty vole...jak to, kurva, děláš?"

,,Nedělám nic." vzdychl jsem znuděně.

Nechtěl jsem po ní, aby se na mě přicucla jako pijavice, ale tak trochu jsem se nechal. Koženou bundu jsem převlékl za tričko a už jsme se Spikem a Duggem mazali na terasu, kde se pomalu rozjížděla hudba.

Než se mi všichni představili, zapomněl jsem jména těch dalších. Pár holek se mi hned pověsilo na krk a rozhodně jsem poznal, že by mi stačilo fakt málo, abych je dostal. Jedna z nich byla o něco hezčí než Daphne, ale zase jsem věděl, že má k Jessice blíž a bude se muset na tohle dívat. Zkusil jsem to i na tuhle roztomilou brunetku s plnými rty, ale Daphne se nenechala vykolejit a rovnou jí řekla, aby si dala odchod. Spike se dobře bavil.

,,Kámo, já tě baštim." tlemil se mi, když jsme si šli pro pivo do kuchyně.

,,Co zase?"

,,Tohle mě musíš naučit. Jakto, že bys měl na každým prstě dvě holky a já nic." nechápal a já se šíleně smál.

,,To víš, Bryan by sbalil všechno co dýchá. On to umí." vešla k nám Jessica a já se jako totální idiot polil pivem.

Nikdy jsem jí neviděl v tomhle titěrným oblečení a někde uvnitř jsem se smál. Daphne měla totiž něco podobného. Že by na sebe chtěla upoutat pozornost? Mojí pozornost by měla i v teplákách, ale někde uvnitř mě jsem musel uznat, že byla k sežrání.

,,Ahoj Jessie, co ty tady?"

,,Neříkej, že jsi nevěděl, že tu budu." postavila se přede mě a Spike začal nenápadně mizet.

,,Netušil jsem, že budeš mít náladu na mejdany." naklonil jsem se k ní a zpozoroval, jak okamžitě znervózněla.

,,Chtěla jsem si tu náladu zlepšit." ušklíbla se.

,,Tak jsi mě viděla. Očividně vypadáš mnohem spokojenější." rýpnul jsem si.

,,Cože? To spíš ty jsi mi sem přišel akorát ubližovat víc. Hned jsi musel najet na líbačku s Daphne,co? Dělá ti to dobře?"

,,Já jsem nic nedělal. Ona s tím začala."

Vešla ta pěkná brunetka s plnými rty, Jessica odstoupila a nahodila falešný úsměv.

,,Dáš si se mnou panáka?" zabrzdila přímo u mě a ukazováčkem mi zaťukala na hrudník.

Vypadala už docela opile, ale mně to nevadilo. Usmál jsem se na ní a přikývl. Pak se otočila a vzala mě za ruku.

,,Když nechceš Daphne...můžu mít jinou." pošeptal jsem, užíval jsem si to a smál se na Jess.

Její výraz byl na fotku. Naběhla jí na čele žíla, jak potlačovala vztek. Bylo mi jí na jednu stranu líto, ale chtěla to takhle ona sama. Kdyby mě neposlala do háje s tím, že pro ní nic neznamenám a jak jsem jí ublížil, nechal bych jí a na tomhle mejdanu bych se ani neukázal.

Bylo to těžké i pro mě, ale to ona si neuvědomovala. Myslela si, že si hraju s těma holkama a líbilo se mi to, ale opak byl pravdou. Radši bych se držel za ruku s ní a hladil její jemnou sametovou kůži. Udělal bych pro ní všechno, ale chtěla to takhle.

V kroužku s pár klukama, brunetkou Glorií a Spikem jsem se docela dobře bavil. Pak mi Jess udělala čáru přes rozpočet. Nešlo o to, že jí sahal na zadek, ale šlo o to, že to dělala jen kvůli mně. Nebyl jsem idiot a neměl jsem ještě ani tolik nalito, abych mu dal přes hubu. Ovládal jsem se a vrátil jí to. Naklonil jsem se k těm plným rtů pěkné brunetky a ona vzápětí stála na špičkách, aby na mě líp dosáhla. Její zadek jsem měl po chvíli v dlaních a pak jsem zase přestal.

Spike na mě uznale civěl a s plnou pusou nějakého jídla střídal pohledy na mě a na Jessie, která nezůstala pozadu a nechala si strčit jazyk do pusy. Tak fajn. Měl jsem nervy jen jedny a tušil jsem, že tahle hra špatně skončí.

Sotva jsem se pustil Glorie, přiřítila se Daphne a tvářila se poměrně naštvaně. Doslova totiž odstrčila Glorii pryč a přitulila se ke mně.

S přibývajícími promilemi jsem ztrácel zábrany a stud. Ani jsem si neuvědomil, že jsem měl v ruce prso Daphne a ta se po mně pnula jako lijána. Kolenem občas zavadila o můj rozkrok a já jsem si to nechal líbit. Vlastně jsem si ani nevšiml, kde byla Jess a radši jsem se o to ani nazajímal, protože jsem se nechtěl prát nebo jí vidět s někým jiným.

,,Nechceš se projít?" pošeptala mi Daphne a já jsem souhlasil.

Zahrada byla přímo obrovská a vzadu bylo nějaké malé jezírko. Daphne se tam na mě vrhla, ale já jsem zrovna neměl náladu na sex v přírodě.

,,Seru na procházku. Pojď jinam." zablýsklo se jí v očích a hned mě táhla zpět do domu.

Zamířili jsme do jednoho z pokojů, který jsme uzamkli. Netrvalo dlouho, kdy na sobě měla jen titěrná tanga a nebyla rozhodně z těch jemných a křehkých květinek. Volně přeloženo nebyla jako Jess. Měl jsem jí sice plnou hlavu, ale rozdat si to s její kamarádkou mi nevadilo. Vzal jsem si jí zezadu a jak chtěla ona, tahal jsem jí za vlasy, mačkal jsem jí kozy a ona hekala jako by chtěla překřičet tu přebasovanou hudbu z terasy. Bylo dost těžký se s tím chlastem v žíle udělat, ale ona spokojená byla rozhodně.

Dal jsem si sprchu s tím, že jsem ani sám netušil, jestli jsem za frajera nebo za hajzla. Byl jsem frustrovaný a vzteky jsem měl chuť tu baterii rozmlátit, protože netekla voda takové teploty, jakou jsem potřeboval.

Oko za oko, srdce za srdceWhere stories live. Discover now