8.BÖLÜM

Nerdesin? -M.

İki dakika sonra cevap gelmişti:

İnşaat Sektörüyle görüşüyorum. -Jax.

Beklemeden cevap yazdım;

Gelecek misin? Uzun mu sürecek? -M.

Telefonu tekrar koltuğa fırlattım. Bugün Tatildi ve ben boşboş televizyondaki Good Morning America'yı izliyordum. Her zaman ki haberler başladığında yanaklarımı şişirdim. Haber izlemeyi sevmiyordum... Jaxon hariç hiçbir şeyi sevmiyordum (Tabii Jim'i seviyorum). Artık eve Jaxon hariç gelen giden yoktu. Şaşırtıcı bir şekilde Justin de gelmiyordu, sadece işte bir görev verildiğinde görüşüyorduk ama tabii ki ana konumuz: "röportaj". Alabama Reklamın gelmesine sekiz gün kalmıştı, garip bir şekilde sadece Justin'de heyecan vardı.

Yaklaşık on beş dakika sonra mesaj geldi.

Güzelim üzgünüm. Akşam Aile yemeği var Justin'in zırvalıklarını konuşacaklarmış. Özür dilerim, seni seviyorum x x x

Not:Mesajları silmeyi unutma ve ben arayana kadar mesaj atma. Kendine iyi bak -Jax.

Sinirle odama geçip kolideki çalışma kitaplarımı çıkardım. Ne yemeğiydi bu? Justin'den ona ne? Madem zırvalık olarak görüyor gitmemesi lazım. Ayrıca işi de uzamıştı; bu yüzden zaman kalmamıştı. Sadece çizimler için sektörle konuşacak sonra arsa bakacak, anlaşırsa belgelere bakıp imza ata- Kimi kandırıyorum ben. Zordu işte, ve bugün boş boş evde oturmaya devam edecektim. Ayrıca mesaj da atamıyorum ve şimdikileri de silmek zorundayım. Neden ki? Sanki mesajlarımı okuyacaklar. Zaten buna imkan yok, ben tuvalete giderken bile telefonumu taşıyan insanım, Nasıl olacak bu?

--------------------------------------------

Gerçekten çok sinirliyim. Yeni bölüm yazıyordum kardeşim PC'ye su döktü bir şey olmadı ama sonra dondu, bütün hepsi gitti. Justin'in yaptığı şeyler, modeller, geçekten hem kızgınım hem moralim bozuk. Bu yüzden bu bölümü 2 kısma ayrıştıracağım.

Bugün teşekkür listesi yapmayacağım ama yorum yapanlar kendilerini biliyor.

Anlayışlı olacağınızı düşünüyorum Teşekkürler.

Umarım Juzzy akıllanır...

Run To Death .:. JileyBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!