Část 39 - Návštěva

228 38 28


Akio se se převlékl a akorát přišel Cavin s Emmou

"Ahoj." "Zdravím." pozdravili jsme se s úsměvem a přsunuli se na gauč.

"Musím říct, že to tu máš dost hezký." jiskřily Emmě oči. "Děkuju." uchechtl se Akio. "Chápu tě Nicol." koukla se na mě. "To není kvůli tomu." zasmála jsem se

"Vy spolu chodíte?" Zeptal se Akio a oba zčervenali, ale přikývli. 

"Aha, chápu." usmál se.

"Kdy máte další koncert?" zeptala se natěšeně Emma. "Máme je každý týden v sobotu." odpověděl ji Akio. "Aha, máte ho daleko?" "Jsou to asi dvě hodiny odsud." zamyslel se Akio.

"Půjdeš tam?" zeptala se mě. "Uhm." přikývla jsem. "Nechcete taky přijít? Je tam docela sranda, vždy tam pijeme." uchechtl se Akio.

"No, můžeme." zamyslel se Cavin. "Měl bych mít čas." odpověděl. "Cavine, budeš čumět, zpívají fakt úžasně!" vyjekla Emma. "To děkujeme." zasmál se Akio.

"Můžete jet s námi v karavanu, máme ho soukromýho, i řidiče, takže je to sranda." nabídl jim Akio.

"Určitě!" vyjekla Emma a Cavin se k ní přidal.

"Tak v Sobotu tu ráno v sedm buďte, vyrážíme celkem brzo, protože zpíváme dopoledne i odpoledne." povzdychl si jenom při pomyšlení na to.

"Uhm! Děkujeme." řekli. "Neděkujte, čím víc, tím líp. Budou tam ještě ostatní kluci a Coco, manažer a ti lidi kolem jedou vždy autama a drží se nás, takže tam budeme v podstatě sami." vyprávěl jim Akio.

"Stalo se vám, že jste se někdy zpozdili?" Zeptal se Cavin. "A kolikrát! Jednou jsme dokonce přijeli až o 10 hodin později, protože jsem byli v takových velkých kolonách a stala se tam nehoda, fanoušci potom byli docela naštvaný." zasmál se Akio.

"A probíhají ty koncerty vždycky v klidu?" "Ne! Několikrát se nám stalo, že šílený fanoušci nám vylezli, až na podium a my museli na chvíli stopnout koncert." vyprávěl nám celou dobu Akio svoje zážitky z koncertu. Byla to sranda, k tomu ještě kafe, pro mě to byl v tu chvíli opradu vysněný život....

"Nicol, víš o tom, že tvůj táta utekl z vězení?" řekla mi vyděšeně Emma. 

"Co?"

Tak se nám to trochu zkomplikuje :D Zatím Bye, Bye

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Tak se nám to trochu zkomplikuje :D Zatím Bye, Bye

Bad BoysRead this story for FREE!