Část 25 - Záchrana

238 36 4


"Jsem ráda, že jsi přišla!!" objala jsem Emmu.

"Copak Nicol?" koukla se na všechny ostatní. "Mám pocit, že sem ostatní třídy nesmějí." řekla Emma, ale oni se nenechali odbýt.

"To je jedno! Je to důležitý." vyjekli. 

"Prostě chcete jenom podpis, Kruci je to jenom kapela!" zařvala jsem na ně.

"Je to moje láska! Ty jsi mi Stayna přebrala!" vyjekla jedna. "Jo? Viděla jsi ho vůbec naživo?" zeptala jsem se ji a ona zmlkla.

"Znáš vůbec jeho pravý jméno? Krucinál, v životě vás neviděl." řekla jsem a akorát zazvonilo.

"Odejděte." připojila se do toho Emma a ostatní nuceně odešli.

"Uff." povzdychla jsem si. 

"To je teda zmatek." přišel Cavin. "Víš to?" zeptala jsem se ho a Emma opět nemohla kvůli němu říct ani slovo.. "Vědí to už všichni, jsi známá už skoro jako on samotný."

"Je to na hlavu." zakroutila jsem hlavou. "Taky nevím, proč to všichni kvůli jednomu zpěvákovi tak hrotí." přidal se Cavin.

"M-m-máš pravdu." nemohla promluvit Emma a já ji postrčila loktem. "Jak jde basketbal?" zeptala jsem se, aby se zapojila i Emma.

"Příští týden jedeme na turnaj." uchechtl se Cavin. "To je skvělý." zajiskřily mi oči.

"Viď Emmo?" koukla jsem se na ní. "Uhm, dobře jste pracovali." usmála se Emma, a teď se podržte, Cavin se taky zčervenal!!!!!!!

"Tak zatím." odešel na místo.

"Viděla jsi to?" koukla jsem se na Emmu, která od něj nemohla odtrhnout oči. "Co?" koukla se na mě nechápavě.

"Určitě k tobě něco cítí, úplně se začervenal." uchechtla jsem se. "To je dobře ne?" zeptala se nechápavě Emma. "To je super dobře!" zasmála jsem se.

"Tak, na místa." přišla opět učitelka, ale jiná.

Opět jsme se posadili na místa a hodina opět začala.

Tuhle učitelku máme celá třída ráda. Budí respekt, ale je hodná a naučí. Netuším, jak si ten respekt a ticho v hodině vždy vybuduje, ale nějak to dělá.

Máme ji na Angličtinu a na Matematiku, taky se říká, že je to nejhezčí učitelka na škole, takže je jasný, že ji mají všichni kluci rádi.

Máme ji na Angličtinu a na Matematiku, taky se říká, že je to nejhezčí učitelka na škole, takže je jasný, že ji mají všichni kluci rádi

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Taky máte takovýho učitele? :D Zatím Bye, Bye

Bad BoysRead this story for FREE!