🌙💎 Rozdział 1 🌙💎

178 8 0


  Właśnie wracałam z misji, która odbyła się w wiosce Alahia inaczej nazywaną wioską elfów. Pojechałam na nią z Karren i ... Ezarelem ech, dlaczego akurat on ?! Mogłam nawet pojechać z Karuto. No cóż, przynajmniej jadę już do KG. Nasz powóz, którym jechaliśmy akurat do wioski był niczego sobie dwie kanapy poduszka i lampka obok mnie siedziała Karren i coś mówiła do Ezia, ale ja i tak ich nie słuchałam oparłam się o szybę i podziwiałam widoki. W pewnej chwili przypomniały mi się chwile z dzieciństwa i jak się bawiłam z Nevrą. Uśmiechnęłam się na tą myśl.

------- Wehikuł Czasu (Mała Ana lat 11) --------------

- Ej ! Gdzie ty jesteś ?! Nevra! - Zirytowana dziewczynka zaczęła krzyczeć do wampira, gdyż on nie chciał wyjść ze swojej kryjówki- Pokaż się! Okej no dobra ! Poddaję się ! Zadowolony ?!

Bardzo-W tym momencie Nevra zeskoczył z drzewo, które miało ok. 6 metrów-Ha i co? Znowu wygrałem! - Dzieci przez jakiś czas się sprzeczały, że wampir oszukuje. Mówiąc jakiś czas mam na myśli godzinę ...

- Nevra! - Zawołała nagle uradowana Ana

- hmm ?

- Idziesz ze mną do zamku? Przedstawię ci moich braci!

- To ty masz braci ?!

- Nie mówiłam ci ?

- Nic a nic-Odparł rozbawiony Nevra, na co dziewczynka się naburmuszyła-Ej no weź nie rób takiej miny!

- Dobra dobra kto ostatni w zamku ten Black dog !

-------- Rzeczywistość --------------

- Ana!!! - Karren zaczęła wrzeszczeć, na co ja się przestraszyłam.

- Co ?! Co się stało ?!

- Nic, ale słuchasz mnie ?

- I dlatego przerywasz mi moje myśli ?

- A o kim tak myślałaś ? - Zapytała szeroko się uśmiechając a ja zrobiłam się czerwona na policzkach.

- O nikim! - Odwróciłam głowę by nie widziała moich rumieńców. Przecież nie powiem jej o tym, że myślałam o jej bracie, w którym się szalenie zakochałam!

- Pff jasne

- Drogie mazgaje Wysiadamy! - Odparł Ezarel głośno się śmiejąc.

Wysiadaliśmy i od razu skierowaliśmy się do Miiko, by oddać sojusz, po który w ogóle tam pojechaliśmy.

- Proszę oto sojusz-oddałam jej pergamin

- Dziękuje ci bardzo! - Przyjaciółka miło się do mnie uśmiechnęła

- Nie ma za co! - Odwzajemniłam uśmiech. Skierowałam się do drzwi i kiedy miałam wychodzić Miiko mnie zawołała.

- Ana!

- hmm ?

- Kenal prosił, abym ci przekazała, że byś jutro przybyła do Królestwa.

- Okej nie zapomnę! - Odkrzyknęłam przez ramię i pobiegła do mojego pokoju odłożyć plecak z podróży i go wypakować. Gdy już skończyłam zobaczyłam przez okno na położenie słońca. Była ok. 16 a do KG przyjechałam o 14. Zamiast siedzieć bezczynnie postanowiłam upleść z moich włosów długi warkocz po 45 minutach siłowania się z włosami wreszcie zakończyłam fryzurę. Pomyślałam, że przejdę się po ogrodach, gdyż nie jest za gorąco ani za zimno. Uwielbiam patrzeć na otaczającą mnie przyrodę. Usiadłam przy fontannie i zaczęłam bawić się wodą. Lewitowała wkoło mnie robiąc jakieś ślaczki zawsze lubiłam się tak bawić: ogniem, wodą lodem, ziemią i innymi żywiołami. Mam dużo BARDZO dużo umiejętności np. szybko biegam i tp. a moją ulubioną jest znikanie we mgle polega ona na tym, że po prostu znikam z danego miejsca i pojawiam się innym pozostawiając za sobą małą ilość mgły, ale nienawidzę moich skrzydeł a tym bardziej ich używać dlatego je, chowam ''. Oddali zobaczyłam Nevrę i od razu do głowy wpadł mi pomysł nastraszenia go. Najciszej jak mogłam podeszłam do niego, by zakryć mu oczy, lecz gdy miałam zamiar to zrobić odwrócił się i złapał mnie za nadgarstki szeroko się przy tym uśmiechają ukazując swoje kły.

- Kogo my tu mamy hmm ?

- Mnie ♥! - Wyrwałam moje nadgarstki i go mocno przytuliłam po kilka sekundach Nevra to odwzajemnił.

- Takie powitania mogę dostawać codziennie! - Zaśmialiśmy się. Z nim zapominam o wszystkich moich zmartwieniach i niestety obowiązkach.

- Ale jutro takiego nie dostaniesz! Wracam do Królestwa-Powiedziałam to tak poważnie by zobaczyć reakcje Nevry była P-S-Z-E-P-I-Ę-K-N-A ! Jego źrenica natychmiastowo się pomniejszyła a usta otworzyły a ja w tym momencie nie wytrzymałam i wybuchłam śmiechem.

- Spokojnie tylko na jeden dzień! haha- Na to wampir zrobił obrażoną minę.

- Ech ... Czasem jesteś niemożliwa, ale to jedna rzecz na mojej DUŻEJ liście, za co cię uwielbiam ♥ A teraz chce nagrodę! - Przyciągnął mnie do siebie a ja poczułam zniewalający zapach jego perfum.

- A jaką ? - Uśmiechnęłam się zadziornie.

- Hmm-Udał, że myśli, ale ja zbyt dobrze go znam i wiem, że udaje. Cały on -Wiem ! Przyjdziesz dzisiaj 20:00 na plażę! I to nie było pytanie- Zrobił swój firmowy uśmieszek, od którego robiło mi się gorąco.

- Ale wiesz, że jako szefowie straż mamy dużo obowiązków - Zaczęłam się bawić jego szalikiem przy tym szeroko się uśmiechając i patrzeć na niego spod rzęs.

- Ja już swoje skończyłem nie wiem jak ty, ale widząc cię tutaj, a nie przy smokach to sugeruje, że ty też- Pokonał mnie, a nie miałam już żadnych docinek i argumentów. Postanowiłam się już poddać i tak miałam się zgodzić, ale nie tak szybko.

- No dobrze masz mnie pójdę z tobą.

- Super przyjdź o 19:30! Pa ♥ - Na pożegnanie mnie pocałował w policzek i odszedł. A mnie pozostawił z szokiem i pytaniem ,, W co ja się ubiorę ?! '' Matko zawsze to robi, ale jak on stwierdził ,, ale to jedna rzecz na mojej DUŻEJ liście, za co cię '' ... kocham.

------------- Time skip -------------

Była 19:30 więc postanowiłam już iść na plaże ubrana w kuszulę którą włożyłam do spódnicy, była ona w kolorze moich oczu a koszula włosów. Gdy byłam już na miejscu zauważyłam na ziemi koc, ale po Nevrze nie było żadnego śladu. Rozglądałam się jeszcze minutę dopóki jakiś ktosiu mnie wystraszył - Buu !♥ - wziął na ręce na pannę młodą a tym kimś był oczywiście Nevra, a ja i tak nic nie mogłam zrobić by odłożył mnie na ziemię ...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Polsat ! 😂

Cześć oto 1 część Księżycowego Kryształu mam nadzieje, że rozdział się spodobał ♥.

Dziś opublikuje 2 rozdział, bo dobrze mi się pisze, gdy mi się nudzi a nudzi mi się zawsze 😂

Ta książka je tak samo poje... Ekch Ekch zakręcona jak ja 😂 więc coś jest niezrozumiałe to piszcie a ja wam odpowiem ♥

Teletubisie mówią papa :*

🌸💙Księżycowy Kryształ 💙🌸Przeczytaj tę opowieść za DARMO!