Část 18 - Začátek

296 37 1


"Super, jde to k tobě." uchechtl se Akio.

"Děkuju." usmála jsem se.

"Tak běžte, to oblečení si klidně nech, už ho nenosím." mávla na mě Coco. "Uhm." přikývla jsem.

"Kam jedeme nakoupit?" sedala jsem do Akia Ferrari.

"Do nějakýho centra, kde si kupuju oblečení i já. Teda když vylezu z domu." nandal si brýle a kšiltovku, kterou měl v přihrádce.

"Poznal tě někdy někdo?" "Už hodně krát." povzdychl si Akio. "Otravuje tě to?" "Někdy. Doufám, že dneska se nic takovýho nestane a nikdo tě nepozná." koukl se na mě. "Snad ne." povzdychla jsem si.

"Jak často máte koncerty?" začala jsem jiné téma. "Každou Sobotu. Vždy jdeme zazpívat někam na nějaký akce, nebo máme i vlastní koncerty. Náš zpěv se už docela rozšířil a mají nás za idoly." "Jak jsi se k tomu dostal?" zeptala jsem se.

"Když mi bylo 15, strašně rád jsem hrál na kytaru. Poznal jsem tak nějak Nicka, který hrál na bicí a na střední jsme spolu často trénovali. My dva jsme stejně staří. Jelikož jsme trénovali u Nicka, který má sestru, tak ta sijednou přivedla Jacoba jako svého vyučujícího na Matiku, a když nás zaslechl rozhodl se k nám jako klavírista přidat. Začali jsme spolu hrát na ulici, kde jsme si hodně vydělávaly. Když nás slyšel Noah, který taky hraje na kytaru, sehnal nám manažera. Je totiž strašně bohatý. Bohatší, než jsem teď všichni s klukama dohromady. Začali jsme hrát zadarmo na různých akcích a před rokem jsme rozrazili šoubiznis a teď za koncert dostáváme nekustečný peníze. Začalo se o nás psát a pro holky jsem se stali idoly, až to dospělo sem." dopověděl.

"Aha." poslouchala jsem ho.

"Baví tě to, že?" usmála jsem se. "Strašně." uchechtl se. Musí být úžasný dělat něco, co tě baví a dostávat za to peníze. Radši se nebudu ptát, kolik si vydělají za každý koncert..

"Jsme na místě." zastavil na parkovišti před obrovským nákupním centrem. 

"Máš povoleno si koupit,co chceš." objal mě kolem ramen. "Jak myslíš." řekla jsem a vešli jsme do nákupního centra. Všude obchody, smažený jídla, všechno. Ještě jsem tu v životě nebyla.

Dobře, prošli jsem asi třicet obchodů a skončili u kafe v jedné kavárně, kde nám k tomu dávali docela roztomilý hrníčky.

Dobře, prošli jsem asi třicet obchodů a skončili u kafe v jedné kavárně, kde nám k tomu dávali docela roztomilý hrníčky

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Teď jsem dokonce tipla i oblečení podobný :3 A je pátek, takže nepočítejte se zítřejším dílem :/ Zatím Bye, Bye

Bad BoysRead this story for FREE!