Část 16 - Pocity

282 39 6"Počkat, jak to bude se školou?" vyjekla jsem. "Kolik ti ještě zbývá?" "No, jsem v druháku, je už květen, takže ještě rok." odpověděla jsem.

"To zvládneš bez toho." řekl mi. "Počkej, je hezký, že jsi mě tu nechal přespat, ale musím se postarat sama o sebe, nemůžu tě tu do smrti otravovat. Navíc musím dokončit střední, vůbec nevím, jak to se mnou bude dál." opřela jsem si hlavu o má kolena.

"Tak tu se mnou zůstaň navěky." navrhl mi. "Postarám se o tebe tak dlouho, jak budu moct." dodal k tomu.

"Nechápu, jsem akorát přítěž, proč to pro mě všechno děláš?" "Proč?" uchechtl se a předklonil se ke mně. "Protože jsi nejspíše první holka, kterou doopravdy miluju." usmál se a já kompletně zčervenala.

"C-c-co to žva-žvatláš!" vyjekla jsem a skočila z gauče na nohy.

"Říkám pouze to, co si myslím." řekl a zachoval klid. "Znáš mě teprve dva dny prosím tě." "I tak jsem se do tebe zamiloval." stál si za svým.

"Nechápu, co na mě kruci vidíš. Jsem drzá, nesympatická, hlasitá a ani hezká." "To není pravda." přiblížil se ke mně. 

"Jsi schopná říct to, co si myslíš, stojíš si za svým, na nic si nehraješ a jsi roztomilá." řekl.

"Achjo.. Proč mě nutíš se cítit takhle." sesunula jsem se k zemi. "Kdo ví." klekl si ke mně.

"A co ty? Ty mě miluješ?" usmál se na mě. "Nevím." zasteskla jsem. 

"Jak nevíš? To musíš vědět ty." uchechtl se.

"Nevím, co je to láska. Nikdy jsem žádnýho kluka neměla. Mám ráda Emmu, ale mám ráda i tebe, ale u tebe se cítím prostě jinak.. Dost mě štveš, ale udělal jsi toho pro mě tolik, i přesto, co jsem ti udělala a řekla. Jsi někdy neskutečně otravný a lezeš mi na nervy, ale v nějakých chvilkách jsi strašně fajn. Nerozumím si." kroutila jsem hlavou.

"A neznamená to lásku?" zeptal se mě. "Nevím." zakroutila jsem hlavou. "Dobře Nicol, co právě teď chceš udělat?" zeptal se mě Akio.

Co chci udělat? 

Doufám, že jste spokojený :D Zatím Bye, Bye

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Doufám, že jste spokojený :D Zatím Bye, Bye

Bad BoysRead this story for FREE!