Část 2 - Po prvé

308 38 11


Emmě zazářily štěstím oči a zčervenala.

"Tak, jak to vyřešíme slečny?" koukla se na ty tři krávy, který úplně znervozněly, až se jim klepala kolena... 

"M-možná to nebyla Nicol, ale jenom jsme si jí s někým mohli splést." řekla jedna. "Takže se všichni tři poté u mě ukažte v kabinetě a promluvím si o tom jo?" koukla se na ně s úsměvem učitelka a oni Emmu probodly pohledem.

"Teď se vrhneme na učení, otevřete si učebnici na straně 120 a Nicol začni číst."

Jsem vděčná za Emmu.. Kdyby nebylo jí, asi bych už byla vyloučená. Ty tři krávy mě tu v podstatě šikanují, aniž by použili internet nebo násilí..

Dělají mi problémy u učitelů a vše svádí na mě. Proto, když se se mnou začala Emma kamarádit, tak se toho hodně změnilo, protože jsem měla někoho, s kým jsem trávila čas a mohl mi to dosvědčit. Nebo toho byl teda aspoň schopen.

Když jsem sem nastoupila do prváku, protože jsme se stěhovali, neměla jsem v podstatě nikoho. Všichni se mě báli, jak holky, dokonce i kluci. Mám prý děsivý pohled a jsem nesympatická. Tak mi to aspoň vždy řekl někdo, s kým jsem se snažila navázat kontakt.

Tak jsem s tím přestala. Úplně jsem se uzavřela a s nikým jsem si ani nepodala ruku.

Ty tři krávy mě začaly "šikanovat" nějak v půlce prváku, když mě odchytli na záchodech.

Poprosili mě o peníze na svačinu, že si zapomněli a já se jim do očí vysmála, jestli si ze mě dělají prdel a s výsměchem jsem odešla....

A tak to začalo. Netuším, jestli si to ostatní uvědomovali, ale i kdyby, myslím, že by ani kvůli mně nepohli prstem.. Protože jsem byla "děsivá".

Pak sem na začátku druháku přestoupila Emma.

Stačilo, abych jí o hodině Matiky půjčila tužku, protože jsem seděly vedle sebe, jelikož už nebylo místo, a už si se mnou normálně povídala.

Vše brala s humorem, a když jsem položila otázku :

Nepřipadám ti děsivá?

Emma s úsměvem odpověděla :

Ne! Jsi roztomilá!

Jelikož mě vždy strašně potěší jakýkoliv komentář od vás a dneska jsem si jich pár přečetla, což mi vykouzlilo úsměv na tváři, rozhodla jsem se pro vás díl vydat dříve :3 Zatím Bye, Bye

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Jelikož mě vždy strašně potěší jakýkoliv komentář od vás a dneska jsem si jich pár přečetla, což mi vykouzlilo úsměv na tváři, rozhodla jsem se pro vás díl vydat dříve :3 Zatím Bye, Bye

Bad BoysRead this story for FREE!