Chapter 83

14.4K 716 63

Vila, ktorú sme si obaja s Tarou vyhliadli ležala na opačnom konci Manhattanu ako moja terajšia vila. Bola neďaleko Central Parku s dokonalým výhľadom na neďaleký most, ktorý viedol do ďalšieho obvodu New Yorku. Bol som nadšený vilou, ktorú som našiel iba celkom náhodne. Okamžite som o ňu prejavil svoj záujem  a požiadal o prehliadku. Tara si myslí, že je to priveľký luxus. Ja si naň však potrpím a ona si v niečom takom zaslúži bývať. Zakaždým sa strasiem pri predstave jej bytu v Brooklyne. Nikdy sa mi to miesto nepáčilo a síce to nebol najhorší byt na svete ale nemal som ho rád. Tara tam dávno prestala zapadať a ja som chcel, aby si užívala bývanie v New Yorku a predovšetkým pobyt so mnou. Ak to má byť ďalší krok vpred tak nech je poriadny. Vila bola v tvare písmena U akurát nebola zaoblená ale hranatá. Usmial som sa pri pohľade na veľkú, bielu stavbu, ktorá sa na hornom poschodí skladala z radu zrkadlových okien. Naozaj som sa cítil spokojný a svoj zrak som presunul na Taru, ktorá sa s pootvorenými perami dívala po terase, na ktorej sme stáli. Vila taktiež obsahovala bazén, ktorý bol obdĺžnikového tvaru, ktorý z podlhovastej strany hraničili sklá, čo znamenalo, že sa dalo dokonalo vidieť pod vodnú hladinu.  

,,Na...na obrázku to vyzeralo menšie,“ povedala šokovane a obzerala si to tu.  Usmial som sa, pretože som vedel, že Tara nie je na taký veľký priestor zvyknutá. Ten malý byt ju úplne scvrkol a zdevastoval. Čím skôr sa tu presťahujeme tým lepšie.

,,Nejaký problém?“ opýtal som sa jej, pričom som si ju premeral. Nikdy som nedokázal pochopiť to, že jej to vždy tak sluší. Vždy vyzerala extravagantne, čo spĺňalo zakaždým moje očakávania.

,,Nie. Je to perfektné, možno až príliš ale je to priveľmi veľké. Si si istý, že potrebujeme toľko priestoru?“ opýtala sa ma. Pousmial som sa.

,,Takže ti nevyhovuje veľkosť?“ opýtal som sa jej  a vložil si ruky vbok. Tara sa zasmiala a priblížila sa ku mne. Ruky mi uložila na hrudník a zadívala sa mi do očí s úsmevom.

,,Veľkosť mi vyhovuje až priveľmi,“ polohlasne povedala a vzápätí si zahryzla do pery. No to snáď nie. Nečakal som, že si to vysvetlí takto ale čo na tom záleží? Páčilo sa mi keď bola takáto hravá a rozmýšľala inak.  Úsmev sa mi rozšíril a obmotal som ju rukami.

,,Ty už pomaly začínaš rozmýšľať ako ja, bábika.“ Pobavene som sa zasmial  a rukami jej skĺzol na zadok.

,,Harry tvoj pohľad bol až priveľmi veľavýznamný nato, aby som si to nevšimla, takže sa nečuduj.“  Rukami mi prešla až ku krku, ktorý obchytila, pričom mi palcami prechádzala po sánke.

,,Otoč sa,“ prikázal som jej. Tara sa zamračila, no poslúchla. Pohľad sa jej naskytol na bazén rovnako ako aj mne. Objal som ju zozadu a pery priložil k jej spánku.

,,Len si predstav aký by bol náš bohatý sex v tomto vyhrievanom bazéne,“ zašepkal som  a pobozkal som ju na spánok. Tara si povzdychla.

,,Poviem ti to. Bol by oveľa bohatší. Alebo čo tá vírivka dole?! Uvedomuješ si aké sú tu možnosti?  A tá spálňa. Do riti Tara pretiahnem ťa v každej jednej izbe a tebe sa to bude skurvene páčiť,“ zavrčal som jej do ucha a ona sa zachichotala. Nerozumiem prečo sa smeje. Ja to predsa myslím vážne. Obrátila sa ku mne a veselým pohľadom sa na mňa zadívala.

,,Ako je možné, že sa každá naša debata zvrtne na sexuálne činnosti a narážky?“ opýtala sa pobavene. Akoby to nevedela.

,,Pretože ja mám rád sex, ty tiež a keď ho máme spolu, tak sa o tom jednoducho musíme baviť, preto,“  odpovedal som jej jednoducho a pravdivo. Bolo to predsa tak. Niekedy som sa mal chuť rozdvojiť a sledovať nás v živom prenose. Keby Tara vedela čo si myslím hodila by ma do bazéna. Zaujímalo by ma aké to s ňou je keď je nahnevaná. Nahnevanú som ju ešte nemal. Tara sa na mňa usmiala a rukou mi prešla  do vlasov.

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now