kto chce być moją rodziną?

217 40 23

Kręcę się po domu, potem mierzę temperaturę, kładę się do łóżka, kręcę się łóżku, kręcę się po moich snach, wstaję, biorę trzy apapy, płaczę i znowu kręcę się po domu. Tak wygląda mój dzień, ratunku.

Przysięgam, dawno nie czułam się tak źle fizycznie i psychicznie. W te wakacje ani trochę nie odpoczęłam, mimo że prawie cały czas byłam w domu. Pewnie właśnie dlatego. W końcu byłam w domu. Sama.

Mocno chcę już szkołę, chcę wpaść w taką rutynę, normalność. Chcę żeby mama wróciła, chcę do swoich braci, których nie widziałam dwa miesiące.

Koniec sierpnia. To jest chyba najdziwniejszy okres w roku, który jednocześnie kocham i którego szczerze nienawidzę. Bardzo się go boję i boję się swoich uczuć pod koniec sierpnia. Potrzebuję się przed kimś mocno wygadać, ale nie umiem. I potrzebuję, żeby ktoś się mną zaopiekował i traktował mnie jak dziecko, którym do cholery jestem. Żeby ktoś zrobił mi kanapkę i herbatę, i powiedział, że to super normalne, że tak się teraz czuję, że boję się zasypiać i, że dostaję gorączki przez złe myśli.

Ostatnio sąsiadka mojej babci wróżyła mi z kart. Trwało to chyba dobrą godzinę i nie wszystko zdołałam zapamiętać, ale ogólnie sprawa nie wygląda ciekawie.
"widzę w twoim życiu dużo dobrych osób, będziesz lub jesteś bardzo lubiana, ale nie masz nikogo, kto kocha cię najbardziej. Braknie ci bezpieczeństwa, ale w smutnym momencie w przyszłości poznasz kogoś, kto da ci całą swoją miłość. Widzę mało pieniędzy, mało zwierząt, mało kobiet, za to wielu mężczyzn, ale tylko jeden prawdziwie wyraźny. Niestety też stratę i ciężką chorobę."
Nie wiem, jak mam to zinterpretować.

Mam prośbę. Czy możesz napisać w komentarzu piosenkę, która rozświetla twój humor? Potrzebuję dobrej muzyki. I waszego wsparcia, zatrzymania tego cholernego deszczu, skutecznego leku na gorączkę, sposobu na ataki paniki, domowego jedzenia, przytulenia, rodziny i przyjemnych nocy.

Kocham was bardzo, bardzo mocno i dziękuję wam wszystkim, za to, jakimi pięknymi ludźmi jesteście.

darknessPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!