*Psst* Notice anything different? 👀 Find out more about Wattpad's new look!

Learn More

HATIRLATMA

"Justin ile aynı apartmanda mısınız?"

"Maalesef evet."

"Justin'in Sally gibi biriyle evlenmesi başından beri beni şaşırtmıştı. Sally oldukça hareketli ve şakaya gelmeyen bir bayan ama Justin, hiçbir şeyi ciddiye almaz. İkisi de birbirine oldukça zıt. Abim olabilir ama bu evliliğin uzun süreceğini kesinlikle düşünmüyorum."

"Beni ilgilendirmiyor. Fakat onun gibi birinin baba olduğu gerçeği.. oldukça garip. Sally'nin Pazar günleri annesine gitmesi oldukça mantıklı. Sürekli onun umursamazlığına, ciddisizliğine nasıl dayanılır ki?"

"Özgür olması lazım." dedi Jaxon.

"Haklısınız."

" 'Siz'li konuşmayı bıraksan. Çok mu şey istiyorum."

"Patronumsunuz. Resmi konuşmam gerekiyor, yani diğerleri öyle yapıyor."

"Çalışanlarım ile aramda ki bağ her zaman diğerlerinkine göre farklıdır."

"Anlıyorum. Sanırım yeterli." Ellerimi gevşettim.

"Teşekkürler. İyi geldi." demesinin ardından Kapı çalındı ve ardından kızıl ada göründü.

"İstediğiniz dosyalar ve seçtiğiniz reklamı alabilir miyim?" dedi Nina.

Jaxon sandalyesini bana döndürüp gülümsedi.

"Alabama reklam. Dosya bu, imzayı sen at." Dosyayı Nina'ya uzattı fakat hala bana dönmüş gözlerini ayırmıyordu. "Ve Miley, bugün boş musun? Bana gelip dosyalara bakman lazım. Birlikte."

6.BÖLÜM

Sentetik kumaştan yapılmış perdenin aralanmasıyla kışın dondurucu ışınları yüzümü ilişti. Sol tarafa dönüp gözlerimi açtım. Karşımda, kollarını ensesinde toplamış uyuyan Jaxon vardı. Yanak içimi ısırdım ve yerdeki eşyalarımı toplayıp giydim. Ayağıma batan bir cisim hissettiğimde refleks olarak temkinli bir çığlık attım. Bunun üzerine Jaxon baş parmağıyla işaret parmağı arasını alnına yaslayıp bana baktı, sonra gülümsedi.

"Her şey yolunda mı?" kadifemsi sesi daha da yumuşamıştı.

Sırıttım ve yerdeki cisime baktım; Küpeydi. Eğilip aldım ve parmaklarımın arasında inceledim. Bir incisi ve ucunda pırlanta, küçük, channel simgesi vardı. Kesinlikle benim değildi, dün yoktu zaten. Jaxon gözlerini kısarak elimdekine baktı.

"O nedir?"

Küpeyi yatak masasına koydum.

"Küpe. Ayağıma batmıştı."

Jaxon doğrulup kıyafetlerini giydi.

"Ee, Hizmetçinin olmalı. Temizlik yaparken düşmüştür."

"Ah, tabii ki öyledir."

Tabii ki öyle değil! Hangi hizmetçi Channel markası kullanır ki? Ben bile kullanmıyorum. Hatta bu maaşımla bile kullanamam.

"Pek inandırıcı gelmedi." dedi kaşlarını kaldırarak.

"Hayır, hizmetçinin olabilir." Gülümsedim.

Tanrı aşkına, kesinlikle sahteydi!

Jaxon banyoya gireceğini söyleyip gitti. Ben de küpeyi alıp aşağı indim, mutfakta yemek yapan hizmetçiyi gördüğümde yanak içimi ısırdım.

"Günaydın." Gülümsedim.

Hizmetçi oldukça tatlı ve yaklaşık 55 yaşlarındaydı. Ama göstermiyordu. Evet, haklıyım. Hizmetçiye sormama gerek yok. 55 yaşlarında biri CHANNEL küpe takar mı? Hayır, Hiç sanmıyorum.

Run To Death .:. JileyBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!