28.Bölüm

6.1K 357 77

Eveeet, bu gün (yani saat itibarı ile) bayramm ☺️ Ben de bu yüzden erken yayınlamak istedim bölümü, diğer bölüm bir aksilik çıkmazsa Cumartesi gelecek 😊
Hepinizin Bayramı Mübarek Olsun 🙏🏼

Medya- Çiçek

🇹🇷

Ayça şaşkınlıkla karşısındaki adama baktı. Barın adamı yere yatırdı ve üstüne çıkarak yumrukladı. Ardından ayağa kalktı ve derin bir nefes verdi. Üzerindeki hayali tozları silkeleyerek Ayça'ya döndü.

"Teşekküre gerek yok," dediğinde Ayça kaşlarını çattı.

"Ona sadece ben diyebilirim ne lan! Öküz!" Barın şaşkınca bakakaldı. Beklediği tepki kesinlikle bu değildi. Ayça yavaşça yerinden kalktı ve söylenerek yerdeki adamın yanına gitti.

"Teşekkürmüş! Gelmeseydin hallediyordum zaten!" diyerek yerde acıyla kıvranan adamı sertçe yüz üstü çevirdi. Sinirini adamdan çıkartıyordu.

"Hallediyor muydun? Nereye hallediyordun? Şarjörün bitmişti ve yedeğinde yoktu!" dediğinde Ayça kaşlarını çatarak adama baktı.

"Yedeğimin olmadığını nereden biliyorsun?" dediğinde Barın gözlerini devirdi. Şu an sorunları u değildi ancak yine de cebindeki şarjörü çıkartarak kadına gösterdi. Ayça şarjörü görür görmez sinirlendi.

"Sen ne hakla benim şarjörümü çalarsın!" diye bağırdığında Barın artık şaşkınlıktan ölmek üzereydi. Hayretle kadına bakıyordu.

"Ne çalıcam lan senin şarjörünü! Düşürmüştün!" dediğinde Ayça adama kelepçeyi geçirdi ve ayağa kalkarak Barın'ın karşısında durdu.

"Hırsızsın sen! Ben şarjörümü düşürmem!" dediğinde Barın 'ya sabır' çekti. O sırada kadının kolunu gördü. Hızlıca ona atıldı ve kolunu nazikçe tuttu.

"Yaralanmışsın!" dediğinde Ayça yaraya baktı.

"Öldürmez!" diyerek kolunu kurtardı.

"Kızım sen varya! Adamı hasta edersin lan!" diye bağırdı. Ayça hızlıca adamın elinden şarjörü aldı ve silahına taktı.

"Bir daha, işime burnunu sokma!" dedi sinirle. Barın çıldırmak üzereydi.

"Lan hayatını kurtardım! Ölüyordun!" dediğinde Ayça gözlerini devirdi.

"Bok ölüyordum! Kurtarırdım kendimi! Yakın dövüşte iyiyimdir!" dediğinde Barın dişlerini sıktı.

"Adam neredeyse iki katındı! Nah indirirdin!" dediğinde Ayça alayla Barın'a baktı.

"Sen de iki katımsın ama seni de indirdim!"


🇹🇷


"Olmaz!"

Ceylan derin bir nefes aldı ve Aslan'a baktı. Bu adamın şu her şeye karışma huyu onu bitirecekti! Hiçbir şeye izin vermiyordu! Bir de o keçi inadı yok mu, adamı hasta ederdi! Komutanı olduğu için Ceylan bir şey diyemiyordu ancak sınırları çok zorlanıyordu.

"Komutanım, sorguya ben de geleceğim!" dedi sakince. Aslan dişlerini sıktı.

"O adamın yanına 50 metreden fazla yakınlaşmayacaksın Ceylan!" diye bağırdı.

"Komutanım! Ona soracağım sorular var! Ben de gireceğim!" dediğinde Aslan yumruklarını sıktı ve gözlerini kapattı. Bu kadın onu çıldırtacaktı! Şu inadı yok mu? Aslan'ı deli ediyordu. Ne olurdu bir kerede 'tamam' deseydi? Uzatmasaydı? Aslan zaten adamı öldürmemek için kendisini zor tutuyordu. Bir de o şerefsiz piçi Ceylan'ın üstünde görmüştü. O kanı bozuk pezevenk ona dokunmuştu! Aslan bunları düşündükçe zaten delirecek gibi oluyordu. Bir de Ceylan'ın o pezevengin sorgusuna girmesine izin falan veremezdi!

DAĞ CEYLANIBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!