Chapter 81

13.2K 686 68

,,Harry povedz mi to.“ Priľahla som si k nemu a dívala sa na neho, zatiaľ čo on sa pozeral iba pred seba. Keď mlčal a robil okľuky len situáciu zhoršoval.  Harry presunul pohľad na mňa.

,,Ten parfum mám od Evelin. Chcela si to so mnou rozdať v aute,“ prehovoril nakoniec. Pootvorila som pery a nadvihla som obočie. Teda ja som nečakala, že Evelin na to pôjde takto zhurta. Príde mi skôr ako nevinné dievča. Vlastne môj prvý dojem z nej bol, že je podobná mne. V žiadnom prípade som si nemyslela, že sa Harrymu bude ponúkať. Možno to bolo tým aká bola tichá a zamilovane sa na Harryho dívala. Stačil mi jediný pohľad na Harryho frustrovanú tvár a bolo mi všetko jasné. Pobavene som sa usmiala, no vzápätí som úsmev hneď skryla keď sa na mňa pozrel. Zamračila som sa.

,,A užili ste si spoločné chvíle?“ nahnevane som sa opýtala.

,,Láska nič nebolo. To dievča je šialené. Počkala si na mňa v aute a chcela ma pretiahnuť. Bože to znie ale divne,“ vzápätí sa zamračil a pokrútil hlavou. Venoval mi pohľad  a vážne sa  na mňa zahľadel.

,,Veríš mi?“

,,Áno vešala sa po mne ale ja som ju úspešne sotil na zem.“ Dodal  a pousmial sa.

,,Verím ti,“ odpovedala som mu.

,,Ale ten parfum je príliš sladký a ostrý,“ skrčila som nosom a pokrútila som hlavou. Harry sa zasmial. Nahol sa k mojim perám, chytajúc mi súčasne bradu  a venoval mi jeden z tých vášnivejších bozkov. 

,,Mám si vyzliecť tričko, aby si mala pekný pohľad?“ zavrčal mi do pier  a ja som sa zasmiala keď sa odo mňa na pár centimetrov odtiahol. Nadvihla som obočie.

,,Len si to tričko pekne nechaj, pretože tvoje telo ma akýsi automatický spínač, že keď si začneš vyzliekať veci, začne sa pripravovať na niečo nekalé.“ Harry sa okamžite rozosmial  a rukou mi vzápätí zašiel pod nemocničnú košieľku, ktorú som mala na sebe. Nepáčila sa mi.

,,Povedz čo máš pod tým?“ zašepkal, pričom ma pobozkal.  Usmiala som sa.

,,Iba nohavičky,“ odpovedala som mu. Harryho úsmev zmizol a premeral si moju tvár.

,,Do riti. To ty myslíš len nohavičky a nič viac? Ani podprsenku? Nič?“ nadvihol šokovane obočie. S úsmevom som pokrútila hlavou. Sledovala som ako jeho oči potemneli a hrudník sa mu nadvihoval rýchlejšie. Možno som mu to nemala hovoriť.

,,Asi by som pri tebe nemal ležať.“ Jeho slová však vôbec neodpovedali jeho činom, keďže sa ku mne ešte viac pritlačil a prstami mi prechádzal po nahom stehne.  Pobozkala som ho.

,,Asi by si nemal,“ súhlasila som s ním, no v skutočnosti som chcela, aby ostal. Pri ňom sa mi vždy zaspávalo lepšie. Oveľa viac sa teším na naše spoločné bývanie keď si uvedomím, že s ním budem neustále. Zapriadol a bozk mi vrátil.

,,Mal by som si ísť ľahnúť na ten nepohodlný gauč,“ zašepkal a pozrel mi do očí. Stále ich mal tmavé. Po tele mi prebehli zimomriavky keď som zacítila jeho prsty ako zachádzajú za lem mojich nohavičiek a razia si cestu k môjmu lonu. Snažila som sa priveľmi nechvieť, no väčšinou keď sa o to pri Harrym snažím, býva to ešte horšie a intenzívnejšie. Preboha veď sme v nemocnici. Zastavila som jeho ruku a opätovne mu pozrela do očí.

,,Hneď ako budeš úplne v poriadku ošukám ťa tak, že zabudneš svoje meno aj priezvisko,“ zavrčal Harry a ruku z mojich nohavičiek vytiahol.  Zasmiala som sa.

,,A nechcel si ísť náhodou na gauč?“ opýtala som sa s nadvihnutým obočím.

,,Na aký gauč? Mal som niekam ísť?“ prekvapene sa opýtal aj keď som vedela, že to len hrá. Zachichotala som sa a pritúlila sa k nemu. 

Pulse (FF- Harry Styles)Where stories live. Discover now