5.BÖLÜM

Başımdaki ağrı ile Japon yapıştırıcısıyla yapışmış gibi olan kirpiklerimi zorlukla ayırdım. Üzerimde üçe katlanmış yatak çarşafı vardı.

Mal çocuk, kesin pike bulamadı.

Kafamda oynanılan futbol maçıyla zorlukla doğruldum. Masaya yığılmış pizza kutuları -oysa ben bir dilim bile yemedim- ve bir haftalık gibi duran kırıntılar vardı. Televizyonda ise sabah haberleri başlamıştı.

Telefonumun ışığını görmemle ayağa kalktım ve yerden aldım.

Jaxon

Siktir, işe geç kaldım!

Telefonu açtım ve omzumla kulağımın arasına sıkıştırıp koşarak odama gittim.

"Miley." Arkadan kağıt hışırtıları geliyordu.

"Üzgünüm Bay Bieber. Dün arkadaşım gel-"

"Yarım saat içinde burada ol."

Telefonu kapattım ve kahverengi botumun eşini aramaya başladım. Aklıma dün yorgunluktan koridorun karşısındaki banyoya basket attığım gelince sesli bir küfür savurdum.

Botum... Büyükannemin aldığı botum. Banyoda.

Koşarak banyoya ilerledim. Küvete, çamaşır makinesine, hatta tuvalete bile baktım ama yoktu. Botlarımı bulmak için zaman kaybetmeden diğer odalara koşarak gidiyordum fakat kovada bir karartı görünce frenledim.

Elimi kovaya uzattım, içinden Kahverengi botum çıktı.

Kahverengi

Botum

Kovadaki

Suda

Islanmıştı.

SİKTİR!

*

"Miley?" Dedi Jaxon.

Gözlerimi kırpıştırdım ve aceleyle kafamı koyduğum masadan doğruldum. "Bay Jaxon, ben üzgünüm gerçek-" Dedim dudağımı sarkıtarak, oldukça sakin duruyordu. Ve yakışıklı. Karşı koridordan geçen Sally'i görünce ağzım açık kaldı. "Sally. Burada ne işi var?"

"Ne? Sally mi?" Dedi, ve hızla baktığım tarafa baktı. Jaxon'ı süzdüm.

Gözlerimi kıstım. "İyi misin?"

Gülümsedi ve Sally'nin arkasından koşar adımlarla gitti. "Ah, evet. Bu dosyaları incele uygunsa imzala lütfen. Sanırım abime geldi ben ilgilenirim."
Önüme bıraktığı yığın dosyanın ilkini alıp okumaya başladım:

BIEBER HOLDİNG İLE YAPILAN ORTAKLIĞIN REKLAMINI Y-

Gözlerimi ovuşturdum. Harfler giderek küçülüyordu.

....YAPACAK ŞİRKETLERİMİZ İLE ANLAŞMA SAĞLANMIŞ, EN KISA ZAMANDA REKLAM İÇİN GEREKLİ OLAN BİLGİLER İZİNLERİNİZE UYULARAK RÖPORTAJLA GİDERİLECEKTİR. İZNİNİZİ ALMAK VE ANLAŞMAYI BİLDİRMEK İÇİN YAZDIĞIMIZ KAĞIDIN SAĞ ALT TARAFINA İMZA ATARSANIZ MUTLU OLURUZ.

SAYGILAR, ALABAMA REKLAM

Alabama'dan gelen reklam yazısıyla gülümsedim. Her ne kadar Alabama olduğu için imzalamak istesemde şirketin geleceğinide düşünmeliydim -tabi benimkinin de-.

Bu dosyayı es geçip diğerine baktım Fakat bu dosya imzalıydı ve büyük ihtimalle Nina'nın imzasıydı.

BIEBER HOLDİNG CEO'SUNUN KARARI İLE iŞLETME SEKTÖRÜNE BAZI ŞART VE NEDENLERDEN DOLAYI YENİ GİRMİŞ JUSTİN BİEBER İLE ORTAKLIK YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Run To Death .:. JileyBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!