Terk Edilmiş Hastane Kabusu

26.4K 511 97
                  

Dün gece çok kötü bir kabus gördüm. Zaten o gece zor uyumuştum. Sonunda uykuya daldım. Ve sonra kendimi bir hastane koridorunda buldum. Korkunç da olsa bunun bir kabus olduğuna emindim.

Terk edilmiş bir hastane koridoru... Nereden baksan 100 metrelik bir koridor var. Kendimi daha yeni ayılmış biri gibi yerde yatarken buldum. Sonra Koridora baktım. En uç kısmında zifiri bir karanlık var. Belli ki hastane yeni terk edilmiş. Koridordaki lambalar neredeyse patlayacak gibiydi. Çıkıp kaçmak istedim. Soğuk kanlı davrandım. Sonra biraz yürüdüm. Koridorun sonu gelmedi. Sonra birden arkamdaki ışıklar teker teker sönmeye başladı. Arkama baktım. Ampuller patladığında geriye kalan zifiri karanlığın ucunda gözleri beyaz, siyah ceketli, elinde çakı tutan fakat elleri görünmeyen ve istediği zaman kafası 180 derece arkaya dönen kel bir adam var. Kafası ruh gibi beyaz renkli bir adam. Bana yaklaştı. Adam daha bir adım atar atmaz önündeki ışıklar sönmeye başladı. Işıkların kapanmasından sonra geriye kalan karanlığın arasında yavaş yavaş ilerledi. Bana çok yaklaştı. Arkamı dönüp var gücümle koşmaya başladım. Çok tuhaf bir hastane koridoru... Koridorun bir türlü sonu gelmiyordu. Sonra birden adam kafasını bana çevirip Çığlık atmaya başladı. Beyaz gözleri pörtler gibi genişledi ve göz kapaklarından dışarı çıktı. Beni yakalamak üzereydi. Tüylerim diken diken oldu. En sonunda nefesini omzumda hissetmeye başladım. Hala koşuyorum . Bana çok yaklaştı. En sonunda Önümdeki ışıklar söndü ve arkamdaki adam kayboldu. Arkamdaki ışıklar yanıyor. Tam o sırada koşarken bana bir şey çarptı ve yere düştüm. Karanlıkta yine o adamı gördüm. Şok oldum. Sonra birden cinnet geçirmeye başladım. Saçlarımı yoldum ve aşırı yüksek sesli bir çığlık attım. Kulak çınlaması beni bayıltmak üzereydi. Çığlık sesim hastane koridorlarında yankılanıyordu. Gözlerim sımsıkı kapalıydı. Sonunda tüm gücümü kaybedip bayıldım. Fakat bayılırken gözlerim bir kaç saniyeliğine de olsa yarı açık kaldı ve bana olanları görme şansını verdi. Tamamen bayılmadan bir kaç saniye önce adamın pörtlek gözleri , ağzı ve burnu yok oldu. Suratsız biri olarak kaldı. Adam ortadan kayboldu. Bir kaç saniye birileri bana fısıldamıştı. ''Bu sana bir mesajdı. Artık dersini çıkarmalısın.''

Bayıldıktan sonra kendimi yatağımda uyurken buldum. Bunun bir kabus olduğuna o kadar çok sevinmiştim ki...

Not: Böyle bir kabusu gerçekten gördüm. Başımdan böyle bir şey geçti. Sizinle paylaşmak istedim. Merak etmeyin alıntı değildir.

Korku HikayeleriHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin