9.díl

633 53 11

"Babe, no tak, přece nechceš zkazit překvapení!" asi už podruhé ji Harry napomenul, ať si nesundává šátek z očí.
"Kde to jsme?" Faith se usmívala. Kdyby na očích neměla šátek, její oči by zářily, což je jasný příznak radosti, jelikož ji s ním bylo tak dobře.
"Schod" chytil ji kolem pasu, aby jeho drahá polovička nespadla, což by na její narozeniny nebyla zrovna příznivá vzpomínka.
"Tak, připravená odhalit tajemství hlubin kapitána Nema?"
"Harry, není mi šest" poněkolikáté se zasmála, zatímco Harry pomalu rozvazoval šátek.
Když šátek spadl podél jejího obličeje, jemně si promnula oči, které byly stále zamlžené z tmavého povrchu.
"Tadáááááááá!" všichni jednohlasně zakřičeli. Byli tu všichni. Georgia, Barbara, Victor a v neposlední řadě, Harry. Hned ji bylo jasné, kdo tohle celé zařídil, bylo to více než dost jasné.
Byla to první oslava, kterou kdy měla, když nepočítala trapné oslavování s papírovými čepičkami, které si nasadíte a předstíráte, že jste šťastní. Tahle se těm ostatním nemohla rovnat, byli tu její nejbližší i nejmilovanější.
Zahrada za jejich domem ve Windsoru sloužila dokonale k akcím, jako jsou tyhle. Balónky, pověšené na větvích třešní a jabloní, ale i světýlka zavěšená v korunách stromů vytvářely krásnou atmosféru, kterou Faith nikdy nezažila.
"Hodně štěstí zdraví, hodně štěstí zdraví, hodně štěstí zdraví, milá Faith, hodně štěstí zdravíííííí" pět jednoduchých slov ji donutilo, aby slzy stékaly po její tváři. Nejdojemnější na tom všem bylo to, že všechno, co zde viděla, bylo přichystané s láskou, které teď měla více než dost.
"Faith, proč pláčeš?" sevřel ji do pevného objetí, které ji kdykoliv nabízel.
"Všechno je tady tak nádherné, pečlivě nachystané, až si to nezasloužím." utřela si své slzy.
"Zasloužíš si vše, co tady je babe."
"Mami, Harry, Victore, Barb .. děkuji vám", vděčně se podívala na své příbuzné, kteří stáli v řadě vedle sebe.
"Přichází řada na dárky !" Gerogia se nadšeně vrhla k jídelnímu stolu, který právě sloužil jako podnos na dárky.
"Věděli jste přece, že nic nechci" záporně zakývala hlavou.
"Vlasně ne, nevěděli" Harry prohodil rameny, přičemž předstíral, že o ničem nevěděl.

Faith se opatrně nahnula k prvnímu dárku, který měl vzorováné balení. "Ten je ode mě" Barb zvedla svou ruku, protože si myslela, že je jedinečný. Vděčně se na ni usmála, než zatahala za stužku, která celý balíček držela pohromadě. Černé krajkové prádlo upoutalo pozornost oslavenkyně, ale i dalších členů rodiny. Věděla, že její sestra něco takového vymyslí, proto se její rty zkroutily do podivného úsměvu, kterým potají naznačovala ' zabiju tě' .
Harry se hlasitě rozesmál, aby uvolnil atmosféru, protože věděl, jak moc se Faith stydí. "Faith to určitě někdy využije, viď že jo?" sladce se na ni usmál, zatímco jeho oči jiskřily. A to neznamenalo nic dobrého.
Mezitím Georgia podala další dárek, který sama vybírala. Krabice byla poněkud větší, proto ji Faith co nejrychleji odbalila.
"Páni, mixér, díky mami"
"Myslela jsem, že se vám s Harrym bude hodit"
"Jak to myslíš, s Harrym?" aneb nechápavá Faith přišla na scénu.
"Copak by spolu nebydlíte?" Gerogia překřížila své nohy.
"Um, ne, my - " přerušil ji hlas jejího přítele. "Nejsme ještě připravení, ale co nevidět budeme"perfektně zvládl situaci.
"Ah tak" z jejíjho hlasu šlo poznat zklamání. "Ale vážně, budu se mi hodit" dodala na konec.
Nikdy nepřemýšlela nad tím, zda se k němu nastěhuje, nebo naopak. Ani nevěděla, jestli je připravená, natož odhodlaná.
Další dárek byl od Victora, který Faith koupil lístky na Eagles, které totálně zbožňovala.
Zbýval už jen poslední dárek, musel být pravděpodobně od Harryho. Byl zabalený v ozdobném papíru, kterým připomínal knihu.
Její předtuchy však nebyly správné, neboť to bylo něco mnohem lepšího, než knížka. Rámeček s fotkou, kde byla Faith a Harry v parku. Byl to piknik v ten den, kdy se dali dohromady.
Rámeček zdobil citát, který na něj nechal udělat. *"To the world you may be one person but to one person you may be the world."
"Podívej se zezadu" Harry ji pobídl, zatímco se pousmíval nad tím, jak se na jeho dárek dívá.
Na zadní straně fotky se jeho rukopis, který značil datum toho kouzelného dne. 

Babes ! Po 2 měsících tady je další díl, chtěla jsem s psaním seknout, ale dneska jsem našla rozepsaný díl :) Doufám, že se Vám bude líbit a užívejte si prázdnin ! :) x 

Take My InnocenceRead this story for FREE!