.

1.8K 253 149

Hej~ Dzień dobry~

Ja tu na moment z kilkoma wyjaśnieniami.

* Nie, nie będzie drugiej części. Możliwe, że będzie taekook lub namjin, ktory będzie odbywał się w tym samym czasie co HM. Może to być nawet perspektywa Hoseoka, ale na pewno nie będzie drugiej części tego. Nie widzę w tym zbyt dużego sensu. Wiele osób denerwowało się na mnie po 100 rozdziałach, że za długo to już trwa. Dużo osób nawet przestało dawno czytać. Czy ktokolwiek czytałby to po 195 rozdziałach? Szczerze wątpię. Najpewniej stałoby się to bardzo monotonne.

* Nie. Będzie. Żadnych. Seksów. Jak wiele osób jeszcze mnie o to zapyta?Wyjaśniałam już, że niczego takiego nie będzie. Naprawdę przepraszam z tego powodu.

* Tak, błędy z tych pierwszych rozdziałów zostaną poprawione.

* Nie, po skończeniu Hold Me nie odchodzę z wattpada. Skupię się na innych swoich "książkach" i postaram się napisać coś dobrego.

* Naprawdę zostało 9 rozdziałów + podziękowania.

* Nie podaję swojego facebooka czy instagrama. Mam tam swoje zdjęcia,  a jak wiecie, nadal nie pokazałam się nawet na snapchacie. Kontakt ze mną jest jedynie na twitterze, snapchacie i tutaj w wiadomości prywatnej.

Przepraszam, jeśli kogokolwiek jakoś zawiodłam ♡ Mam nadzieję, że zostaniecie tu do końca ^^ i że jeszcze się spotkamy~ ♡
Miłego dnia, Klusie ♡♡

Hold me; p.jm x m.ygPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!