No 159

31 18 6
                       

BÖLÜM ŞARKISI:UMUT TİMUR-OKYANUS.

MULTİMEDİA:SEDAT DONEL.

NOT:ARKADASLAR LÜTFEN YILDIZLARI PARLATALİM .İYİ OKUMALAR .. Toplanacagimiz yere vardik havalı bir şekilde arabadan indik sude,ben,miraz,havanur,yunus ve ne yani bu sapiktami bizimle
gelicek.
-Tanıyormusun sedat'ı
Uzun mesele anlatırım sonra,evet yanlış duymadınız ve Sedat ta bizimle gelecekti.Yanlarına yaklaştık birbirimize sarılıp dolaştıktan sonra yolla düşmeyi düşünürken Havanur ben arabami getirmedim poncikler kim beni ister deyince Sedat'a bakıp göz kırptı sinir bozucuydu.pis sapık Sedat beyde hemen "atla güzelim" dedi boşuna sapık demiyorum.
Ama gerçekten Havanur da güzel kızdır yani elmacık kemikleri,dolgun dudağı ve kalem kaşları hop hop yeter bu kadar övgü. 
Yolda arabalar peş peşe gidiyordu görenler konvoy yaptıklarımızı sanar. Dört arabayla pek olmasada...

Evet tatil yapacagimiz yere gelmiş bulunmaktayiz.önce yerleştirip sonra bir güzel eylene bilirdik. Girişte bulunan resepsiyona doğru adım adım yaklaştıgimizda hemen hoşgeldiniz randevunuz varmiydi denildiğinde herkes birbirine baktı ne yani randevu almadan mi gelmiştik en sonda Yunus yok dedi
-Pekala üç tane boş odamız var size şu şekilde anahtarları veriyim fakat bir sorun var iki oda bir kişilik ve bir oda iki kişilik.
Sedat hemen atıldı sorun değil bir hallederiz.
Tamam anahtarları aldık ve üç odadan herhangi birine girdik içi güzelmiş
Ee şimdi ne yapıcaz bir fikri olan
Havanur bence direk yerleselim benle Sedat,Sude'yle Suna,Miraz ile Yunus aynı odada kalsınlar.
Mıraz yo ben Yunusla kalmam akşam horlama seslerini hiç cekemem dediginde yavaştan bir tane geçirdi Yunus'un omzuna birlikte güldük yok olmaz dedim bence kura çekelim kime büyük oda kimlere küçük oda herşey adil olsun dedigimde Mıraz bana bakıp güldü ve benim canım kuzenim herzaman ki gibi çok akıllı dediginde Havanur'un yüz ifadesi gorulmeye değerdi bozulmus patates gibi oldu.
Tamam kagitlar hazır olduğuna göre cekebilirdik herkes kendi kaderini belirleyecekti.
Sedat kadınlar önde diyerek elini bana uzatı bakalım şansına hangi şanslı erkek çıkacak diyerek pis pis güldü.
Çektim ve burusturulmus kağıdı açtığımda no 159 yaziyordu ve biz şimdi çift kişilik odada olduğumuza göre tek kişilik oda bana çıkmıştı.
Sedat kağıdı Havanur'a uzattı kağıdı açtığında oleyy diye bagirmasindan büyük odanın yani şuan bulunduğumuz odanın Havanur'a ciktini anladım gıcık şey ve sıra Sudedeydi çekmesine gerek yoktu çünkü 157 numaralı oda çıktığı bariz ortadaydı
Evet sıra erkeklerde kura cekimi Mıraz çekince Sudedeki heyecan görülmeye değerdi.kıza bak ya ne şans 157 numaralı oda çıktı yani"Mıraz ve sude aynı odada kalicaklardi" çok tatlı :-)
Sıra Yunustaydi ve ben yunusla aynı odada kalmak icin dua ediyordum yoksa o sapikla kalamazdım çekti, açtı ve hayır ya Havanur cikti bu ne ya.
Güzelim benle aynı odada  kalıyorsun diyen Sedat'a çok sinirli oldugumdan dolayı tırnaklarımi avuç içime sıkıca bastırdım ama bir yandan Havanur'un böyle kıskançlık bakışlarına buzulmesine bayılıyordum.

159 nolu odaya girdik ben ve
Sedat. anahtar benim elimdeydi Sedat inşallah evimizin kapısını da böyle açarsınız dediginde
-bana bak sen!benden uzak dur!sinirimi bozma! Diye sert bir çıkışta bulundum.
Onunda çok umrundaydi yaptığı tek şey gülerek geçmek oldu bu umurasamaz tavrı resmen gazete haberleri 3.sayfada yer alıcak acı bir intihar haberinden başka birşey değildi...

İnşallah keyifle okursunuz:)

Sevicem Seni Sonsuza DenkHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin