83 "Aşk"

49.2K 3.7K 1.4K

SELMA

Bir haftadır odamdan çıkmıyordum. Menderes'le olan son konuşmamızdan sonra ona kızgındım. Aylin'e aşık olduğunu kabullenmek çok zordu.

Ben onun hâlâ Aylin'i sevdiğini biliyordum lanet olsun ki biliyordum ama bunu ondan duymak sandığımdan da zordu. Ben ona alışmıştım. Menderes'in itirafından sonra koşturarak odadan çıkmıştım ve bir bara gidip içmiştim. Ne kadar içtiğimi bilmiyordum ama uyandığımda yanımda Menderes vardı. Sabah uyanınca ise gece ona itiraf ettiklerim aklıma gelmişti.

Bunu hiç yapmamalıydım, onu tamamen kaybetmiştim...

Nedense ne kadar üzülsem de içimde bir yanım huzurluydu. Sanki Menderes benim için sadece bir hataydı. Baran'ı bıraktığım için pişmandım. Aklımda bir aydır Baran vardı, beni gerçekten mutlu eden adam...

Beni asla affetmeyeceğini biliyordum... Benim ki sadece hırstı artık bunu kabullenmiştim. Ben kabul etmesem de Aylin'le arkadaşken onun yerinde olmayı hayal ederdim. Belki de Menderes'le evlenirsem ondan daha mutlu olurdum. İlk kez Aylin'i alt edip Menderes'i ben kazandım sanmıştım...

"Menderes Bey neden geldiniz?" Dedim alayla, kelimeleri telaffuz edemeyecek kadar çok içmiştim.

"Selma neden böyle yapıyorsun, sen gerçekten güçlü bir kadınsın..." Dedi.

"Değilim tamam mı güçlü falan değilim pislik herif defol git!" Diye bağırdım.

"Yeter Selma şuna bak ayakta bile duramıyorsun, yürü gidiyoruz." Kolumdan tutup beni çekmeye çalıştı.

"Bırak beni aptal!" Diye gürledim.

"Yürü dedim sana, sabah seni evine bırakırım." Ben yürümeyince bacaklarımdan tutup beni sırtına attı. Sırtına yumruklarımı geçirmeme rağmen durmadı.

Beni zorla arabaya bindirdi, oflayarak kendimi koltuğa bıraktım.

On dakika sonra otele gelmiştik, bu sırıtmama neden oldu.

"Yatağa mı atacaksın beni yoksa, metresin mi olacağım?" Dedim alayla.

"Saçmalama istersen Selma, sadece sen ayılana kadar buradayız." Dedi ve beni arabadan indirip yürümeme destek oldu.

Odaya geldiğimizde kendimi yatağa attım ve üzerimdeki her şeyi çıkardım. Sütyenimle kaldığımda ona baktım, bana bakmıyordu.

"Dokun bana." Dedim çaresizce.

Onun Aylin'i sevdiğini bildiğim hâlde bunu istiyordum...

"Hayır Selma ben Aylin'i bir daha aldatamam, bunu sana söyledim ve sen zaten beni istemediğini söyledin. Şimdi bu yaptığın doğru değil!" Dedi.

"Neden ha neden?!" Diye bağırdım. "Kahretsin ki ben senin Aylin'i sevdiğini kabul edemiyorum. İlk duyduğumda da umursamamıştım!" Homurdanmamla birlikte şaşkınca bana baktı.

"A-Anlamadım yoksa sen biliyor muydun?" Onun yüzünü inceledim.

"Evet sen bir keresinde çok içmiştin. Bana Aylin dedin, seni unutamadım sana aşığım affet beni dedin." Gözyaşlarım yanağımdan süzülürken acıyla hıçkırdım.

"Ne zaman öğrendin?" Diye sordu.

"Birlikte olmadan önce öğrenmiştim, eğer birlikte olursak bana mecbur kalırsın diye düşünmüştüm. Evlilik işinin o yüzden hızlıca olmasını istedim." Dedim.

"Selma sen bunu bişe bile nasıl böyle davranırsın?" Menderes öfkeyle bana bakıyordu.

"Birlikte olmamızı sen de istedin!" Sesimi yükseltmiştim.

Serseri Patronum Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!